Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
ema.nz
26. jún 2009
no tak reni to asi zastihlo :-p

katika ved prilahni tatina a je to 😃 😃

baby takuto burku uz davno nepamatam :-p :-p :-o
katika1
26. jún 2009
to verím x-) nemáš čas myslieť na blbosti
a ani nemysli, bude to ok!!!!!! už je istý Dušan???
ema.nz
26. jún 2009
reni potom odfot satyyyyy a hod fotku do albumu x-) 😉 ja ruzovu prudko mozem x-) ale teraz skor pre Emu lebo ja by som v tom vypadala ako ruzove prasiatko |-| ]-( ]-(
deina
26. jún 2009
No vcera som sa vytasila s menom, ze Gregor a bola som vysmiata. 😃 😃 Ze to co ma byt? A co by malo, pre chlapa celkom dobre, nie?

Chcela som Martina, lenze to nepojde, Martin je 11.11. a TP mam 9.11. Takze asi Dusan, po tatovi - a to som bola fakt proti pomenovat dieta po rodicoch. :-N
katika1
26. jún 2009
ema ja závidím, ale ked moj chlap nastolí temu druhé dieťa ja vždy cúvnem :-N :-x
katika1
26. jún 2009
aj ja som bola proti,a le mala som vybraté meno Richard už dlllllho.. a možem zato, že som natrafila aj na chlapa Richarda? 😃
Martina má tá kamarátka, čo jej to dnes robili |-| pekné meno 🙂
katika1
26. jún 2009
už prestalo pršať.. baby ja potrebujem súrne na poštu - ale máme pred domom 30cm vody.. ani k autu sa nedostanem :-o čo mám robiť ]-(
deina
26. jún 2009
Vyckaj chvilu, ci to neopadne... ale vezmi nejake cizmy.
ema.nz
26. jún 2009
deina.ja ked som bol tehu tak to bol otras vybrat chlapcenske meno 8-( mne sa nic nepacilo...a tatino je Frantisek,tak to uz vobec :-p ...tak kompromis Adam lebo sa to neda skaredo povedat...a teraz sa mi zacina pacil Alex...dievcenskych sa mi pacilo kopu:Ema,Lara,Mia a Nina...len tatino mal ku vsetkym pripomienku :-| tak vyhrala Ema..ale to sa mi uz strasne dlho pacilo...este z cias ked chodili Priatelia 😃 😃
deina
26. jún 2009
To je pravda, mne sa pacilo len Michal a to sme uz pouzili, tak co teraz? Uz bol maly vsetko mozne, Viliam, Matej, Matus, Gregor... napokon asi fakt Dusan, tych je malinko (aspon malych). 🙂 Dievcenske sa lahsie vyberaju, je ich viacej peknych, u nas to bola Hanka, ale aj Elena a Katka.
deina
26. jún 2009
A este pri Miskovi to bola aj Michaela.
katika1
26. jún 2009
Ja som zas mala kopu chlapčenských a žiadne dievčenské :-N Mne sa páči Katka - ale to som ja tak nechcem a Hanka - tú som nadiktovala aj v nemocnici.. a ešte Linda sa mi teraz páči.. ale keby som čakala babu bolo by to ťažké preťažké vybrať 😃 pri chalanovi nie - Tomáš, alebo Viktor sú moji favoriti 🙂
katika1
26. jún 2009
Mne sa páčia aj Mia, Lara a podobne, ale je ich toľko, že radšej ostanem pri tradičných menách 🙂
katika1
26. jún 2009
🙂 a Richard a Viktor aj idú k sebe 🙂
deina
26. jún 2009
Tradicnych je menej, napr nejaku malu Katku nepoznam ziadnu. Hanku poznam jednu. 🙂 Juj a jedneho Tomasa som ucila, takze to meno nemozem - spojilo sa mi s nim, bohuzial, predtym sa mi pacilo.
katika1
26. jún 2009
Katka je krááááááásne.. ja poznám dve malé 🙂 a hanku jednu, 5 ročnú 🙂
katika1
26. jún 2009
A Hanka to z toho mi ide taká dobrota 🙂 😃
ema.nz
26. jún 2009
deina:tak toto poznam...spajanie mien s ludmi...preto som nechcela nijake tradicne meno.lebo skoro na kazde co sa mi volakedy pacilo tak niekoho poznam a to eeee...uz by som ho nedala 😃 :-p
katika1
26. jún 2009
aj mne sa spájajú 😃 ale chvalabohu len s málo menami 🙂
ema.nz
26. jún 2009
katika:mne skoro vsetky co sa mi pacili :-p :-p
ema.nz
26. jún 2009
zacina druha varka burky 😞 ]-( ]-( ]-(
katika1
26. jún 2009
to čo je toto - zas prší 8-( ]-( 😞 chlap zobral syna a list a šli na poštu - problem vyriešený 😃
catrin23
26. jún 2009
nooooo konecne prestalo, uz aj na case bolo. my sme sa chystali von, a nic z toho... 😞

ja som mala vybrate brian alebo roderick, a dievca sofia ..teraz neviem ake by som dala :-N
ema.nz
26. jún 2009
no tak my sme boli vonku :-N sice sme isli au o 17tej ale predsa x-)

reni:kupila si si tie saty????

catrin:mas jednu podlozku do kocika?rozmyslam,ze kupim este jednu ak by tato bola vyprata =-)
katika1
26. jún 2009
cat dobre si vybrala .. roderick sa mi nepáči :-N
reni ako???
klaudi68
26. jún 2009
Ahojte 🙂
Tak toto má byť čo za leto =-) a tá dnešná búrka, moj muž bol v Nz a so Simi cestovali domov vyše 2 hodiny :-o Pri cintoríne bolo tolko vody, že sa nedalo prejsť, tak museli ísť za tromi mostami ako je baltranz a tam bola taká kolóna a jedno auto ako stálo na kolajniciach, tak práve spustili tie závory a auto tam ostalo. Šofér vybehol z auta a auto mu zobral vlak =-) tak sa museli otočiť a ísť smerom na Bánov, lenže tam bolo tolko áut, že sa nedalo vobec ísť. No hrozné |-|

Serafinka aj u nás to je s odstavovaním dobré, prvá noc bola hrozná, ale na druhý deň už bolo všetko ok. Nechce mi ale vobec piť mlieko :-| a odkedy nekojím tak už ho nechce ani lyžičkou ]-( So spinkaním problémy nemáme, len cez deň sa vela pýta na ruky. Najradšej by na mne visela celý deň :-S
ema.nz
26. jún 2009
klaudi:to co bolo za debila,ze zostal stat na kolajniciach =-) =-) ved co ine cakal =-)
klaudi68
26. jún 2009
ema, nemohol nič iné robiť, lebo on zostal s autom medzi závorami a keďže tam bola kolóna tak nemal kam odísť 😞
ema.nz
26. jún 2009
klaudi:ja som ta pochopila 😉 ale on nemal co robit na tych kolajniciach aj keby bolo 100 kolon 8-( to mu ani poistovna neuzna :-o :-p
serafinka1
26. jún 2009
panebože to čo bolo za debila, to nevidel že blikajú červené svetlá alebo čo? Určite nejaký mladý frajer, či nie?