Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
26. jún 2009

no tak reni to asi zastihlo 😝

katika ved prilahni tatina a je to 😀 😀

baby takuto burku uz davno nepamatam 😝 😝 😲

katika1
26. jún 2009

to verím 😵 nemáš čas myslieť na blbosti
a ani nemysli, bude to ok!!!!!! už je istý Dušan???

ema.nz
26. jún 2009

reni potom odfot satyyyyy a hod fotku do albumu 😵 😉 ja ruzovu prudko mozem 😵 ale teraz skor pre Emu lebo ja by som v tom vypadala ako ruzove prasiatko 😔 😠 😠

deina
26. jún 2009

No vcera som sa vytasila s menom, ze Gregor a bola som vysmiata. 😀 😀 Ze to co ma byt? A co by malo, pre chlapa celkom dobre, nie?

Chcela som Martina, lenze to nepojde, Martin je 11.11. a TP mam 9.11. Takze asi Dusan, po tatovi - a to som bola fakt proti pomenovat dieta po rodicoch. 😅

katika1
26. jún 2009

ema ja závidím, ale ked moj chlap nastolí temu druhé dieťa ja vždy cúvnem 😅 🤐

katika1
26. jún 2009

aj ja som bola proti,a le mala som vybraté meno Richard už dlllllho.. a možem zato, že som natrafila aj na chlapa Richarda? 😀
Martina má tá kamarátka, čo jej to dnes robili 😔 pekné meno 🙂

katika1
26. jún 2009

už prestalo pršať.. baby ja potrebujem súrne na poštu - ale máme pred domom 30cm vody.. ani k autu sa nedostanem 😲 čo mám robiť 😠

deina
26. jún 2009

Vyckaj chvilu, ci to neopadne... ale vezmi nejake cizmy.

ema.nz
26. jún 2009

deina.ja ked som bol tehu tak to bol otras vybrat chlapcenske meno 🙄 mne sa nic nepacilo...a tatino je Frantisek,tak to uz vobec 😝 ...tak kompromis Adam lebo sa to neda skaredo povedat...a teraz sa mi zacina pacil Alex...dievcenskych sa mi pacilo kopu:Ema,Lara,Mia a Nina...len tatino mal ku vsetkym pripomienku 😒 tak vyhrala Ema..ale to sa mi uz strasne dlho pacilo...este z cias ked chodili Priatelia 😀 😀

deina
26. jún 2009

To je pravda, mne sa pacilo len Michal a to sme uz pouzili, tak co teraz? Uz bol maly vsetko mozne, Viliam, Matej, Matus, Gregor... napokon asi fakt Dusan, tych je malinko (aspon malych). 🙂 Dievcenske sa lahsie vyberaju, je ich viacej peknych, u nas to bola Hanka, ale aj Elena a Katka.

deina
26. jún 2009

A este pri Miskovi to bola aj Michaela.

katika1
26. jún 2009

Ja som zas mala kopu chlapčenských a žiadne dievčenské 😅 Mne sa páči Katka - ale to som ja tak nechcem a Hanka - tú som nadiktovala aj v nemocnici.. a ešte Linda sa mi teraz páči.. ale keby som čakala babu bolo by to ťažké preťažké vybrať 😀 pri chalanovi nie - Tomáš, alebo Viktor sú moji favoriti 🙂

katika1
26. jún 2009

Mne sa páčia aj Mia, Lara a podobne, ale je ich toľko, že radšej ostanem pri tradičných menách 🙂

katika1
26. jún 2009

🙂 a Richard a Viktor aj idú k sebe 🙂

deina
26. jún 2009

Tradicnych je menej, napr nejaku malu Katku nepoznam ziadnu. Hanku poznam jednu. 🙂 Juj a jedneho Tomasa som ucila, takze to meno nemozem - spojilo sa mi s nim, bohuzial, predtym sa mi pacilo.

katika1
26. jún 2009

Katka je krááááááásne.. ja poznám dve malé 🙂 a hanku jednu, 5 ročnú 🙂

katika1
26. jún 2009

A Hanka to z toho mi ide taká dobrota 🙂 😀

ema.nz
26. jún 2009

deina:tak toto poznam...spajanie mien s ludmi...preto som nechcela nijake tradicne meno.lebo skoro na kazde co sa mi volakedy pacilo tak niekoho poznam a to eeee...uz by som ho nedala 😀 😝

katika1
26. jún 2009

aj mne sa spájajú 😀 ale chvalabohu len s málo menami 🙂

ema.nz
26. jún 2009

katika:mne skoro vsetky co sa mi pacili 😝 😝

ema.nz
26. jún 2009

zacina druha varka burky ☹ 😠 😠 😠

katika1
26. jún 2009

to čo je toto - zas prší 🙄 😠 ☹ chlap zobral syna a list a šli na poštu - problem vyriešený 😀

catrin23
26. jún 2009

nooooo konecne prestalo, uz aj na case bolo. my sme sa chystali von, a nic z toho... :(

ja som mala vybrate brian alebo roderick, a dievca sofia ..teraz neviem ake by som dala 😅

ema.nz
26. jún 2009

no tak my sme boli vonku 😅 sice sme isli au o 17tej ale predsa 😵

reni:kupila si si tie saty????

catrin:mas jednu podlozku do kocika?rozmyslam,ze kupim este jednu ak by tato bola vyprata 😕

katika1
26. jún 2009

cat dobre si vybrala .. roderick sa mi nepáči 😅
reni ako???

klaudi68
26. jún 2009

Ahojte 🙂
Tak toto má byť čo za leto 😕 a tá dnešná búrka, moj muž bol v Nz a so Simi cestovali domov vyše 2 hodiny 😲 Pri cintoríne bolo tolko vody, že sa nedalo prejsť, tak museli ísť za tromi mostami ako je baltranz a tam bola taká kolóna a jedno auto ako stálo na kolajniciach, tak práve spustili tie závory a auto tam ostalo. Šofér vybehol z auta a auto mu zobral vlak 😕 tak sa museli otočiť a ísť smerom na Bánov, lenže tam bolo tolko áut, že sa nedalo vobec ísť. No hrozné 😔

Serafinka aj u nás to je s odstavovaním dobré, prvá noc bola hrozná, ale na druhý deň už bolo všetko ok. Nechce mi ale vobec piť mlieko 😒 a odkedy nekojím tak už ho nechce ani lyžičkou 😠 So spinkaním problémy nemáme, len cez deň sa vela pýta na ruky. Najradšej by na mne visela celý deň 😖

ema.nz
26. jún 2009

klaudi:to co bolo za debila,ze zostal stat na kolajniciach 😕 😕 ved co ine cakal 😕

klaudi68
26. jún 2009

ema, nemohol nič iné robiť, lebo on zostal s autom medzi závorami a keďže tam bola kolóna tak nemal kam odísť ☹

ema.nz
26. jún 2009

klaudi:ja som ta pochopila 😉 ale on nemal co robit na tych kolajniciach aj keby bolo 100 kolon 🙄 to mu ani poistovna neuzna 😲 😝

serafinka1
26. jún 2009

panebože to čo bolo za debila, to nevidel že blikajú červené svetlá alebo čo? Určite nejaký mladý frajer, či nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre