Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
27. jún 2009

no je to na dobrej ceste, dnes som už výtok nemala, aspoň nie hnedý, tak si to odklopávam, ale zato Darinka mi ochorela, má horúčky a soplík, takže sa to nejako valí na nás ☹

monica25
27. jún 2009

chuda darinka ☹ tak oddychujte teraz spolu a davajte na seba pozor a nech ste skoro zdrave 🙂

serafinka1
27. jún 2009

ďakujeme

charlinka
27. jún 2009

reni tak to je super. a neříkej mi že by jsi brala jakékoliv známky. když člověk tomu věnuje čas a učí se tak by mu potom bylo líto kdyby známky byli jiné. I já jsem měla perfektní pruměr, a vyznamenání bude, ale to už je jen taková třešnička na dortu. duležité je to dotáhnout do konce, no ne?
seraf, tak pěkně vyzdravte, asi zase začíná něco lítat ve vzduchu.

charlinka
27. jún 2009

Reni, kolik jste měli předmetu na státnicích??

serafinka1
27. jún 2009

no tak nech to rýchlo odletí preč, už chceme byť fit obe

renika
27. jún 2009

seraf, prajem skoré uzdravenie. Lorandová je na dovolenke teraz..
charli 8 predmetov, zoradených do troch blokov a z každého sme si ťahali jednu otázku. Vy ste ťahali koľko otázok? A koľko predmetov ste sa učili?

serafinka1
27. jún 2009

fíha a dokedy nevieš?

renika
27. jún 2009

len teraz išla, tak asi dva týždne, presne to neviem, ale kamoška, vie, tak zajtra napíšem, spýtam sa

serafinka1
27. jún 2009

ok ďakujem a nevieš sa spýtať že kto ju zastupuje? Juj nevhodnú dobu si vybrala, v pondelok som chcela ísť k nej, bože ☹

renika
27. jún 2009

seraf, zajtra všetko zistím a dám ti vedieť
možno sa Darinke tak polepší, že nebudete musieť ísť, len horúčky nech prejdú, soplíky sa doliečia

serafinka1
27. jún 2009

bodaj by si mala pravdu, dopredu Ďakujem za info, no idem už spať, majte sa tu pekne a užite si ešte pekný víkend. Pa

renika
27. jún 2009

dobrú noc, držím palce nech sa Darinke polepší!
pa

catrin23
28. jún 2009

no vy ste to tu pekne roztocili vcera 🙂)) ja som bola v irishi sa zabavit, potrebovala som to uz 🙂 a rano som nevedela ani za svet vstat 🙂)

ema, kedy budes objednavat? mne sa pacila aj ta zena, co hodila deina,lebo tam mala aj nakupny kosik na quinny, a to by som tiez dobre vyuzila...

gumaky maju aj v deichmane

devita gratulujeme vam a prajeme vela zdravicka stasticka...

seraf, ako je darinke? dufam ze ju to prejde rychlo, chudatko :(

charli, gratulujem k praci, este minule si vravela ze sa nik neozyva a uz ide do prace 🙂 ake boli vecicky?

moni co nove? mas uz tel? ja mam jeden, mozem ti pozicat zatial ak kces

ericica
28. jún 2009

ahoooooooojte tak uz sme doma bolo supeeeeeeeeeeeeeeeer...boli sme 4 rodiny (julovky z mamaaja)tam totiz prispievam od narodenia malej....
boli sme v zoo a potom sme sli do zamku na to predstavenie Peter Pan a mala si to hrozne uzivala 😅
prsat prsalo len dnes rano ale to neva boli sme na terase a oslavili sme drobcove narodeniny....
potom hodim par foto ale idem zapnut pracku 😀
kati zajtra ti zavolam a ozaj boli ste v MC? lebo teraz vo stvrtok mozem aj ja dojst nemam toho teraz vela a uz som vas dvano nevidela 😉

ericica
28. jún 2009

jaj a este devita gratulujem k malej babulke
seraf darinke zelam skore uzdravenie 😵

katika1
28. jún 2009

eri ahoj 😵 super.. a malej narodky??? ved má až o týžden nie??? 😲

ema.nz
28. jún 2009

ahojte,to co bolo dnes zase za pocasie 😕 🙄

catrin:objednat chcem co najskor,lebo urcite to nebude trvat len tyzden kym to pride...vyber si aku chces a napis ci objednas ty alebo ja 😉

ema.nz
28. jún 2009

catrin:som jej prave pisala mail,ci vobec posiela aj na slovensko a ako dlho to trva a kolko by to vlastne stalo...myslim postovne...pisala som,ze chcem 2 podlozky a ten nanoznik 😉

catrin23
28. jún 2009

ktorej si pisala ema? ja nie nanoznik ale kosik nakupny pod kocik som chcela

katika1
28. jún 2009

seraf sa teším, že si ok 🙂 darinka nech sa rýchlo uzdraví!!
Cat ak bude pekne tento týžden očakávam vás aj s Monikou 🙂

catrin23
28. jún 2009

ema ja som si vybrala toto, ale od tej co deina hodila link

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10902375&ta...
tu tyrkysovomodru, kde sedi babo v kociku

a este tento kosik
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10782738&ta...

catrin23
28. jún 2009

ok kati, ak budem mat auto, tak dojdeme, ale teraz je situacia asi vies aka 🙂 😢

katika1
28. jún 2009

viem ☹ tak dojdem po vás 🙂

catrin23
28. jún 2009

to sa nepomestime :( no nieco vymyslim...

renika
28. jún 2009

ahojte
seraf, tak som zistila, že Lorandová má dovolenku do 6. júla, tento týždeň celý mala a ešte budúci a zastupuje ju Kunčáková. Ako je Darinke?

ema.nz
28. jún 2009

catrin:tejto som pisala a napisala som,kosik 😉 len sem som napisala,ze nanoznik neviem preco 😅

ema.nz
28. jún 2009

catrin:akurat mi odpisala cena polozky je 300kc(neviem preco 😠 ).cena kosika je 150kc za maly alebo 220kc za velky a postovne je 143kc....tak ako objedname si???aj to postovne by nas vyslo lacnejsie ked si ho rozhodime na polovicu 😉

catrin23
28. jún 2009

no akoze 300 ,vsak ma pisane 290, a pislaa si jej aj farbu uz? ja chcem ten maly kosik a tu tyrkysovu podlozku co som sem hodila link...ty co objednavas? no mozme to objednat...

deina
29. jún 2009

Devita, gratulujem k dcerke. 😵 😵 Dufam, ze sa mate obe dobre.

No mna asi caka zase cisarsky, takze porovnavat nebudem moct - ale nevadi, len nech pride v normalnom case a planovany. 😅

Ked hovorite o lekarkach, tak ma napadlo - u nas ako funguje pohotovost pre deti? Viem, kde je pre dospelych, ale pre deti akoby bola pohotovost vzdy u inej lekarky? Kebyze potrebujem lekarku, kde sa dozviem, ktora prave sluzi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre