• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Babulky,tie srandy co ste si dali robit hromadne,naco je to dobre?viem vyzeram hlupo,no dajako mi to nezapina. :frowning2:
6. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Devita, no na okrasu. :sweat_smile: Ale nie, je to fajn do sportaka, nezaspinis kocik, lahko vytrasies omrvinky, operies... da sa bez toho zit, ale je to pekne, nie?
6. júl 2009 o 11:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A namiesto deky, ked sa ochladi - na spodok.
6. júl 2009 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina Hej je to aj prakticke a kde ste brali motivy? A co to vlastne stoji?
6. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tieto obojstranne su okolo 300 kc, sije ich jedna pani v Cechach, ale daju sa kupit aj v obchodoch, tie su asi o nieco drahsie.
6. júl 2009 o 11:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde ste brali inspiraciu ako skombinovat latky?je dakde vzorkovnik?
6. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2009 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
devita, ja musim podlozku prat kazdu chvilu, lebo je spinava vkuse, a ttakto ich mozem teraz menit. chcel asom to uz objednat davno, ale do casual kocika stoji okolo 40eur a to sa mi uz neoplati, tak toto bude dobre.a mozno mi to bude pasovat aj do autosedacky, lebo podlozka z casual tam pasuje.takze nebude potom ani sedacka spinava, co samozrejme dost casto tiez byva :slight_smile:)) :grinning:
6. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja mam kocik s ferobnou kombinaciou:capucino+cokolada,ale neni to nic extra znackove a ani drahe,tak preto som sa pytala,ci su dakde dajake vzorky latok.Anmar sa vola ten kocik.Kupila som ho v madarsku.
6. júl 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ako ste vikendovali?????????????
kati promocie ako???????????????potom hod foto :wink:
akurat pozeram last minute a neviem si vybrat :grinning: :grinning: :grinning: riki mi dal adresu lebo som nemohla najst co sme minle kukali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
6. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika-rebuske vsetko naj naj k 2 nar. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni diky moc :dizzy_face: :wink:
7. júl 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všechno nej nej nej k narozeninkám roztomilé Rebušce. cmuk od charlottky.
7. júl 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko naj :dizzy_face:

a ta zena mi este stale nenapisala :angry: :angry:
7. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ste zlate diky moc......leni ako sa mate???uz ste tu davno neboli kedy sa ukazete???aj my posielame cmuk charlotke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konecne mi napisala...idem to vyplatit na postu a vecer sem hodim ktora mi ma kolko € dat :wink: dnes nebudem cely den doma ale zajtra ak vam to vyhovuje mozeme dat stretko :wink:
8. júl 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

eri rebeke vsetko najlepsie k narodeninkam...ako ten cas leti!! ochvilu uz do skolky pojdu :slight_smile:

ema ok, daj potom vediet sem alebo cez sms... kolko vyslo nakoniec to postovne?
8. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali ist do bojnic, ale asi to nechame na zajtra, dnes je take blbe pocasie! :(
8. júl 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mozem sa k vam pridat? :wink: natrafila som na vas uz skor, ale akosi som sa nedokopala sem napisat :sweat_smile:
tymto aj pozdravujem Catrin a Brianka :slight_smile:
8. júl 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja zajtra nie som doma, idem na kontrolu k Stankovi, ale v piatok ti mozem priniest peniaze, dobre?
8. júl 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin diky moc :dizzy_face:
kati aj tebe za sms :wink: uz sa na vas tesim pa....cmuk riskovi aj briankovi.......
8. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte
Eri dúfam, že v piatok bude pekne :slight_smile:
Promocie super :slight_smile: nevytrepala som sa z pódia :grinning: dám fotos ale asi na fb, lebo sem sa mi nikdy nedajú pridať :angry:
8. júl 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som tu a rychlo som to prepocitala :wink: dnesny kurz co mi pocitali na poste je 25,545....postovne bolo 220kc...a poplatok za sek bol 4,98€...takze postovne+prevod vysiel 2,27€ na jednu u kazdej pripocitam a napisem vam aj cenu v Kč

Catrin:14,09+5,87+2,27.....22,20€ (casual podlozka+vzor+kosik+postovne) 300kc+60kc+150kc

Deina:11,74+2,27.............14€ (concord podlozka+postovne) 300kc

Monica:11,35+2,27...........13,60€ (quinny buzz podlozka+vzor+postovne) 230kc+60kc

a tvoja sestra:12,14+2,27....14,40€ (chicco podlozka+madlo+postovne) 250kc+60kc

serafinka:16,44+2,27....18,70€ (monn podlozka+vzor+madlo+postovne) 300kc+60kc+60kc

Dufam,ze nam nic nedomotala a vsetko bude ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: napiste mi kedy sa stretneme alebo mate moje tel.cislo tak brnknite :wink:
8. júl 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Ema, no mne je jedno môžme sa stretnúť kedykoľvek a kdekoľvek, peniaze prinesiem.
8. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ak vam to vyhovuje mozme sa stretnut zajtra na namesti pri fontane :wink: ale mne by to najviac vyhovovalo doobeda okolo 10:00 :sweat_smile:
8. júl 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj lubka medzi nami :slight_smile: ako ste uz vyrastli, ved maly sa teraz len narodil :wink:

ema, my zajtra ideme do bojnic, ale keby bolo zle pocasie tak nepojdeme,tak sa aj zajtra mozme stretnut.ak nie tak v piatok sa ti ozvem ze kedy budes v meste a dohodneme to... a kedy by to malo prist?nevies?
8. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema ty nie si na facebooku?
8. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin:tak sa dohodneme na piatok,zajtra nemoze prist ani deina...a v piatok okolo 10:00 pri fontane by sme sa mohli stretnut vsetky :wink: neviem kedy to pride pocitam tak asi v stredu,netusim

a nie som na fb,zatial tej droge odolavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: zatial ako zabijak casu mi staci aj konik :sweat_smile:

baby tak v piatok o 10:00,to bude najlepsie ked to urobime naraz a nie hore dole...
8. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, všetko najlepšie Rebuške k narodeninám :dizzy_face:
Tento týždeň bohužial zas nevieme prísť, dnes som bola u dr. a mám zápal priedušiek :frowning2:
Viki je už v poriadku, ale my ostatní sme všetci chorí :frowning2:
8. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najsamlepšie Rebuške k narodeninám.

Ema ok tak v piatok, zajtra aj ja potrebujem ísť ráno nakúpiť aby som stihla navariť obed.
8. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok