• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
hej seraf ako som porodila som si po 6nedli dala predpisat tiez antikoncepciu som si ju nevybrala a som dopadla :grinning:
uz teraz su dvaja uz si nemozem dovolit tretie prekvapenie :sweat_smile:
10. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf, mám, počkaaaaaaaaaaaaaj
10. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, chápem aj ja som rozhodnutá na antikoncepciu hneď ako mi nabehne menzes. Nebudem už riskovať. :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som sa zasmiala na monikinej story :grinning:
a tiež mi bruško nepopraskalo
10. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este menzes nemala :sweat_smile: od porodu,,,a pred masiacom som bola na preventivke a 5x som sa opytala dokiho ci som neni tehu :sweat_smile: ma ukludnoval ze nie....sa uz bojjjjjjjjjiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm

no ale tieto beres bez prestvky...mam ich v kuchyni na mikrovlnke a nexce sa ni tam ist a ma nenapadne ako sa volaju....
10. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám moje na mikrovlnke :grinning:
moni, ty si dobrá, že 5x si sa opýtala, tu sa smejem :grinning:
10. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasna zana v krasnych satoch :dizzy_face:
no Reni úplná nádhera, tak tieto šaty si naozaj nemohla nechať v obchode, sú ako šité na Teba. Manžel sa do Teba ešte raz zamiloval, čo?

Moni nemusíš pozrieť, určite sú to tie čo myslím, iné totiž nie sú.
hej take ruzove balenie nieco na a.....

reni-hej aby som si ich nezabudla dat :grinning:
10. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teraz si ma dostala, moje boli žlté :unamused:
10. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá druhá fotka je tá, ktorú som sem chcela dať, fotená týždeń pred promóciami, len aby ste videli šaty, ale som sa sem potom nedostala...
a ďakujem vám za pochvaly :slight_smile:
a som sa spýtala teraz muža, že či sa do mňa ešte raz zamiloval a on, že nie, lebo už sa nedá viac ľubiť ako on ľubi :grinning: a že sa to nedá ani opakovať ešte raz :grinning: dilinko :dizzy_face:
10. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, cerazzette?
10. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
óóóóó to je romantik, no tak gratulujem. :wink:
10. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano cerazzette som myslela ja.
10. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte je počas kojenia azalya
10. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moni asi odišla hľadať tabletky na mikrovlnku...
10. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam azaliu-mi to nedalo som sa bol pozriet :grinning:
10. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ona asi myslela tie, lebo sú na A. O tých som ešte nepočula. A Mirena sa môže keď kojíš či nie?
10. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni -ma smyrujes :grinning:
10. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirena sa môže...to to teliesko, aj keď vylučuje hormóny ale sa môže
10. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to by som chcela ja. Ale ešte mám dosť času na rozhodovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby opustam vas :slight_smile: prajem vam dobru noc a krasny vikend :slight_smile: dufam,ze nam nebude prsat,,,, :angry:
10. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dobrú noc
aj ja som sa chcela už rozlúčiť, idem do sprchy...
a tiež pekný víkend :slight_smile:
ahojte
10. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc, idem aj ja, manžel zostáva v ordinácii, tak si idem ľahnúť aj ja. dobrú noc, som rada, že sme si takto dobre pokecali a aj sa zasmiali. :wink:
10. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :wink:
reni isla som pokukat fotky a uz su vymazane :frowning2: aj ja chcem kuk potom ich hod este raz hore :dizzy_face:
zajtra mame party potom hodim aj ja fotky a uz by sme si mohli dat dake stretko ked sa uz nechodi do mc.....
inac uz hovoria dobre počko aj cez 35 stupnov tak som velmi zvedava :confused:
dobru noc
11. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
reni aj ja chcem vidiet fotoooooo :wink:

baby nenchystate sa na strand niektory den?aj tam by sme si mohli dat stretko,co vy na to?
11. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera kukala air force one, ale keby som vedela ze ste tu tak v nocnych hodinach tak sa zapnem :(
11. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nestihla som fotky. :frowning2:

My sme dnes boli na 4d, takze mame potvrdeneho chlapceka :dizzy_face: - taka mala potvorka, vobec nespolupracoval, sice ukazal, co je zac, ale hlava zaborena do placenty (len zboku sa mu dala vidiet tvaricka, ale zlaty je, vyzera presne ako Misko) a taka poloha, ze nohy skrcene, paty pod bradou... :grinning: Presne zodpoveda svojmu tt, len nohy ma dlhsie, vraj na 24tt, ma priblizne 570g.

Ta taka nejaka antikoncepcia sa zide aj mne, dufam, ze mi bude sediet. Dve deti stacia. :sweat_smile:
11. júl 2009 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deinuš tak gratulujem k tomu Dušankovi. Inak krásne meno ste si vybrali. Poznám jedného Dušana a to je chlapec veľmi zlatý, dobráčisko. Má veľmi dobrú ženu a krásne dieťa, len mal v živote smolu, že bol elektrikár a tak mu časť tela zhorela.
U Stanka si bola na tom 4D? Koľko si za to vypýtal? Nevieš koľko pýta od nie svojich klientiek?

Catrin na štrand chodievame, no nie veľmi sa ja teraz v tej vode môžem máčať, takže tam chodím s manželom aby on bol vo vode s Dadkou. Ale bud.týždeň od utorka hlásia tropické teploty, tak niektorý deň by sme vybehli.

Ale s Vami ja asi nepôjdem, budem mať pri Vás komplexy, všetky také super štíhle a ja také malé tučko. :angry:
11. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok