• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
Eri ja som mala Mercilon a bol celkom dobrý, od neho sa nepriberalo.
13. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ďakujem za pochvaly, ste strašne zlaté, potešilo ma to :slight_smile:
aj za Maximka ďakujem :dizzy_face:

eri, pred tehu som mala roky Jeanine ako Deina, úplná spokojnosť, super boli. Po tehu som si išla znova pre ne, ale mi dala iné, s iným obsahom hormónov, lebo už mám viacej rokov. Mám teraz Yaz a tiež úplná spokojnosť, ani neviem, že ich beriem. Nepriberala som ani pri jednej.
Eri a kde idete stavať? Nemáš link aký domček?
13. júl 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ďakujem veľmi pekne Seraf za tip na plavky! Si zlatá, že si na mňa myslela, určite sa skočím pozrieť, ďakujem
13. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni aj take slipove tam maju, zelene a vzadu je zabka, a modre a tusim mvzadu je krab alebo co, tie su zlate..a potom taky styl ako ma brian maju viacej.. a su k tomu aj uteraky take cez hlavu co sa daju aj ciapky :slight_smile:))

seraf aj ja som zmapovana v tom tescu :slight_smile:))
13. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tusim maju aj akcie na tie plavky :slight_smile:
13. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat ďakujem za podrobné info, si super
zajtra niečo odtiaľ určite prinesiem :slight_smile:
13. júl 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ked si si kupovala saty, nevsimla si si nejake vhodne aj na moje brucho? :sweat_smile: Take, ze strih pod prsiami, nariasene - teraz by ich malo byt dost, si myslim, potrebujem si nieco obliect na svadbu a zatial nic extra som nevidela.
14. júl 2009 o 12:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina:ty si taka chuda,ze len brusko ti trci tak take najdes urcite...ja som hladala pred rokom tiez na svadbu...bolo ich kopu len mne bolo vsetko co sa mi pacilo uzke cez prsia :confounded:

dnes som pisala tej zene rano,ze nech mi nehovori,ze este nema peniaze...vraj ich este vcera nemala a ze ked dnes pridu,ze mi napise......nachapem to uz sa mi to zda nejako dlho :angry: :confused: ked pojdem von tak skocim na postu a opytam sa,kolko to trva!......ved ked tam peniaze idu tyzden tak pre boha kolko budeme cakat na balik :confused: :confused:
14. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno to sekom trva dlhsie, ktovie. :unamused: Ale tak hadam ich tam dnes-zajtra ma, az take pomale by to byt nemalo.

Ema, dufam, ze nieco najdem - ja som chuda? Mam uz veselo plus 5-6 kil a to som len v polke, ach jaj. :sweat_smile: Ale ved nevadi, to potom (dufam) odide.
14. júl 2009 o 12:55  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niekto skusenost s tym, ze kym nedam dieta do jasiel, mozem popri RD pracovat? Totizto nastupujem "do prace" od augusta (idem cerpat dovolenku pred MD) a povedali mi na socialke, ze sa nemusim odhlasovat z RD. A to sa mi nejako nezda... :confused: Este tam budem volat, len mi to nikto nedviha, teraz maju asi obed, ale aj predtym mi to nedvihali.
14. júl 2009 o 12:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina:ty si v 24tt a ja uz skoro 7mesiacov po porode a som silnejsia ako ty :rolling_eyes:
14. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Silnou by som ta teda nenazvala, fakt. :sweat_smile: Co sa ti na sebe nezda? Ved mas fajn postavu. :wink:
14. júl 2009 o 13:01  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina:akurat dnes sme sa o tom bavili v spolocnom termine.....dovolenka mozes cerpat subezne s rodiucovskym prispevkom...jedna baba tak prave cerpa :wink:
14. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina: :grinning: :grinning: :grinning: chces ma vidiet v plavkach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak to je potom sprava dna, clovece, tolko penazi pokope som uz davno nevidela. :grinning: :grinning: Ze aj dovolenka, aj RD spolu. Musim este zavolat tej pani, ci si je naozaj ista, ze jej nic nemusim ist podpisovat - nejake tlacivko, ze dieta nedavam do jasli alebo pod.

No kebyze ma vidis v plavkach - samozrejme spred tehu, teraz v nich vyzeram dobre :sweat_smile: - tak to nie je bohvieco, to brucho budem musiet po porode nejako odpracovat. Ale budem mat cas na to takmer cely rok do leta. A uz vidim, ako sa mi bude chciet...
14. júl 2009 o 13:06  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi sa mi krpec budi...
14. júl 2009 o 13:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak som bola na poste uz mi to nedalo :confounded: tak peniaze do ciech idu 5 pracovnych dni tak podla toho by ich uz zajtra mala mat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som zvedava kedy nam pride balik...dufam,ze to nepride o mesiac :sweat_smile:
14. júl 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby diky moc tak sa skusim opytat stanka co mi povie :confused: tak to budem musiet zase tak dlho cakat kym na mna dojde rad :rolling_eyes: ja som myslela ze ked si chcem dat predpisat pilulky tak mozem ist mimo radu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
reni ideme prestavat dom co maju svokrovci aj pristavat ,nova strecha a okna aj zateplenie takze ma teraz caka trosku rusny zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a babo tam akosi nepasuje :unamused: ale tesne pred dokoncenim by som pilulky vysadila a hadam sa postasti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri, ved skus zavolat sestricke a spyttat sa na to, ze ty len tabletky chces predpisat. mozno ta vsunie do nejakeho skorsieho datumu

ema to je dost 5dni,nato ze je to zarohom...mne z irl chodili peniaze max 3dni, cez banku ale aj cez postu cez western union....

a tiez mi je cudne, ze v stredu mi pisala zena ze mi konecne po vyse 2 mesiacoch posiela supravu a stale mi nic neprislo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!som nasrata uz!!!!!!! :angry:

dnes sme boli na strande bolo super, sice sme sli az po stvrtej lebo krpec mi zaspal sam na posteli, ale neva, bolo super a plno ludi bolo,som necakala tolko... a ideme aj zajtra asi :wink:
14. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, zajtra ideme aj my na štrand, ale ráno okolo 10 tak do obeda. Dnes som nešla nikam, strašne ma bolí od obeda hlava a nie a nie prestať. Snáď ma to do rána prejde. :frowning2:
14. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa dnes hodime do bazena u nasich, strasne teplo vyzera byt vonku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nechapem, preco peniaze idu 5 dni, to kadial ich posielaju? :fearful: Sranda...

Eri, ale on ta asi aj vysetrovat bude, aspon moj predchadzajuci to tak robil, ze aj vysetrenie, aj krv a az potom napisal HAK.
15. júl 2009 o 06:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

catrin:prave cez vestern union som ich posielala a vcera som uz riadne vytocena isla na postu...a som jej poedala ze ved to tam malo byt za 2az 3dni a ona mi povedala,ze to len tu na Slovensku,ze do ciech to je 5 pracovnych dni :confused: :angry: :angry:
15. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...

seraf, asi pojdeme aj zajtra, vy idete?? darinka je nadherna princezna :slight_smile: a ten postoj :wink: no brutalna, velmi zlata :wink: :wink: :wink: brianko jej posiela pusu... som mu hvorila ze sa moze hanbit ze nepozical koleso :slight_smile: a hned ju zacal spominat :slight_smile:
a potom tam bolo take dievcatko,malo take iste koleso ako brian, a nepytaj sa co robil, lebo si myslel ze je jeho a svoje mal akurat na deke :grinning:

moni boli ste v sturove? ako bolo? zajtra kam idete, volame si potom...
15. júl 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak peniaze este stale nema :confounded: uz som volala znamej co robi "veducu" na poste (nie je veduca,neviem co prestne robi,ale to je teraz jedno) a mam poobede prist a pozru sa mi na to co s tym je a kde su peniaze :angry: :angry: uz mam z toho nervy a este akoby nestacilo aj mala ma nejakeho bacila a hnackuje :cry: :cry: zajtra si mame ist pre antibiotika :frowning2:

a oprava neposielala som to cez vestern union ale cez Eurogiro_medzinarodny platobny prikaz a bolo to 1. a posledny krat :angry: :angry: :angry: ale som fakt zvedava co s tym je :confused: :confused:
16. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyyyyy akurat mi poslala mail,ze uz jej prisli peniaze :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesim uz som si myslela,ze sa to niekde stratilo :unamused: a dufam,ze ako pojde na postu tak nam to hned aj posle nech to uz mame doma :wink:
16. júl 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, super. :sweat_smile:
16. júl 2009 o 14:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin až teraz som sa dostala k počítaču, Darinka mi tu niečo postláčala vôbec mi nešlo nič otvárať, tak som musela riešiť totálny reset a obnovenie počítača. No kebyže to viem skôr že idete, tak by sme šli s Vami. Nevadí, nabudúce. Brianko je zlatý, riadne mi šplechol do ksichtu, to kebyže chce, tak to určite nedokáže. Podarený bol. :grinning: :grinning: :grinning:

Emuške prajeme skoré uzdravenie. Konečne sa tie prachy vyriešili, tak snáď pošle balík čím skôr, nech máme podložku už na dovolenke. Veľmi sa na ňu tešíme.
16. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cafte :wink: co porabate ????my sa v tomto teple susime vnutri lebo sme nachcipane :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dufam ze to coskoro prejde.....
deina no tak ked to tak je tak sa na to budem tak pripravovat,lebo to je u stanka minimalne hodina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
katus uz sa na vas tesim a rebi uz spomina riska.......
16. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
no super ze jej uz dorazili peniaze.... mne ta suprava co cakam 2 mes. este stale nedosla a to ju poslala vo stvrtok zevraj!!tak som zvedava!

seraf. no skoda... ale my sme isli az okolo jednej dnes, a maly ani nechcel spat, uvidel kde je a konec spanku :slight_smile:)
kedy idete na dovolenku? no zajtra ideme do patiniec, a buduci tyzden urcite budeme na strande tak ti dam vediet :slight_smile:)...to preto ti splechol, lebo ta chcel zbalit :slight_smile:)) alebo darinku a zahral to na teba :slight_smile:))...
16. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, nehnevajte sa, ze som Vam sem vtrhla, ale o par tyzdnov sa s manzelom stahujeme do NZ, takze budem patrit aj ja k novozamcankam :slight_smile: Verim, ze Vas niektore aj postretavam pri kocikovani po ulickach NZ :wink:
16. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok