Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
catrin23
21. sep 2009
ema okial vies??? juuuj nejak skoro... myslime na teba deina
ema.nz
21. sep 2009
pisala mi rano sms,ze jej v noci odtiekla plodova voda a ze zatial maleho drzia vo vnutri kvoli kortikoidom...krpcek maly este mohol chvilu vydrzat :-N zatial nepisala nic ine

ja neviem kam sa tie deti tak ponahlaju =-)
catrin23
21. sep 2009
juuj no dufam ze bude vsetko v poriadku...kortikoidy to je naco? to je na plucka?
dida81
21. sep 2009
zajtra by mala mat Deina cisarák...aj mne pisala.... ved už o 5 hod. je v nemocke...
dida81
21. sep 2009
catrin-ano,,, aby dozreli plucka...
serafinka1
21. sep 2009
=-) =-) =-) paneboze, ta Deina ma smolu. Aj prvykrat odisla skôr aj teraz. Dufam, ze to dopadne dobre.

dida mas IP
catrin23
22. sep 2009
mate niekto spravy o deine? ako sa jej dari???
ema.nz
22. sep 2009
vcera okolo 18tej este nevedela co bude ale,ze asi dnes cisarsky :-S ja neviem co ti jej krpci sa stale hrabu von 33tt =-)
dida81
22. sep 2009
Myslim, že ked bude mat po- ozve sa... chuda nase....myslim na nu stále...
monica25
22. sep 2009
aj ja na nu stale myslim..,len nech su obi2 v poriadku...
ema.nz
22. sep 2009
baby na to ani nemyslite,ze sa nieco moze stat ]-( ]-( jednoducho musia byt v poriadku..... x-)
vcera napisala,ze potom sa ozve....
ericica
22. sep 2009
deinus drzim ti palce aby bolo vsetko ok.... x-) x-) x-)
jaquino
22. sep 2009
pekny podvecer. za sestru deinu: porodila cisarskym, samozrejme, maly Matko ma 45 cm a 2 kila. obaja su v poriadku 🙂
klaudi68
22. sep 2009
Deina gratulujeeem x-) x-) x-)
ema.nz
22. sep 2009
jeeeeeeeeee deini gratulujeme k malemu zlaticku x-) x-) x-)
serafinka1
22. sep 2009
Jéééééééééééééj to su krásne správy, aký je veliký nato, že prišiel takto zavčasu. Takže sa rozhodli pre Maťka, no gratulujem, veľmi sa tešíme, že sú vporiadku obaja. Super, lepšiu správu som dnes nemohla ani prečítať. 🙂
catrin23
22. sep 2009
deina gratulujemeeee 🙂 som rada, ze vsetko dobre dopadlo, prajeme vela vela zdravicka 😉 drzte sa
monica25
22. sep 2009
aj my sa pripajameku gratulaciam... x-) x-) x-) sa tesim ze ste obi2 v poriadku-supeeeeeeeeerrrrr x-) x-) x-)
dida81
22. sep 2009
Jéééé,,, moc sa teškám, že su v poriadku, gratulujem 🙂 🙂
dida81
22. sep 2009
Prave mi Deina poslala foto malinkeho Matka, je užasny, peknucky, zlatunky... 😉 😉
Vraj sa maju obaja dobre. Deina je so svojimi chalanmi bojovnicka. 😃
ericica
22. sep 2009
supeeeeeeer deiny sa tesime ze to dobre dopadlo drzali sme ti silno palčoky a malemu matkovi zelame do zivota len to najlepsie x-) cmuk a uz sa tesimeeeeeeeee na fotky 😉
renika
23. sep 2009
ahojte
Deini, ani som neverila, čo to tu čítam...
ale všetko dobre dopadlo, Maťko má super miery, gratulujem ti a prajem veľa síl, zdravia a rýchle zotavenie, držte sa
Maťko je krásny x-)
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
monica25
23. sep 2009
matko je nadherrrrrrrrrnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyy x-) x-) x-)
monica25
23. sep 2009
a este pekny datum narodenia 🙂
serafinka1
23. sep 2009
jééééééj je krásny Maťko náš. Držíme palčeky nech ste čím skôr doma.
ericica
23. sep 2009
uzasnyyyyyyyyy chlapcek male babuliatko...je rozkosny x-) x-) x-)
renika
23. sep 2009
kacenqa • 1d, 18tt • Dnes o 12:54

ahojte, pisal mi deinin manzel, kopirujem:

vcera sa Matko, o 13:25, narodil. Ma 2000g a 45cm. Dycha bez pristrojov, uz aj papkal mliecko, uvidime, ako ho spracuje. Mamicka sa drzi fantasticky, uz par hodin po porode bola hore, cula, vesela... skratka fantasticka zena to je!
renika
23. sep 2009
aj Maxim sa narodil 13:25 🙂
Deina je fakt skvelá, dobre to všetko znáša a určite sa aj Maťkovi bude lepšie dariť, keď bude cítiť, že mamička je spokojná, to robí veľa..
Deina, veľa sily, obdivujem ťa!
catrin23
23. sep 2009
jej maly je krasny, a aky velky chlap!1 drzime mu palce....

my sme sa prave vratili z nemocnice, sesternici sa narodila mala natalka, cisarskym, taka je zlata, vlasata 🙂)))

Začni písať odpoveď...

Odošli