Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
30. nov 2009

renika ty máš super počet príspevkov 😀
No dobre, že je Maxim Maxim 🤐 😅 😀

renika
30. nov 2009

Katarína, čo sa ti nepáči na Leonardovi 😠

renika
30. nov 2009

a rýchlo idem prispievať kade tade po témach, keď sa ti nepáči Leonard, tak ani počet príspevkov sa ti nemusí

katika1
30. nov 2009

ale si sa rozohnila s tými príspevkami 😀
nič sa mi na ňom nepáči 🤐 😀

ericica
30. nov 2009

reni my mame asi rovnaky vkus mne sa tiez paci meno leonard,lenze teraz vybera vsetko duri ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖
aj edinu vybral on,ja by som dala bud Romanu,alebo Kamilu....takze leonardam my este musi schvalit 😉
jaaj a este som zabudla napisat ze edinu si vybral zo serialu poistovna stastia (pacila sa mu ta sekretarka a aj jej meno 🙄 🙄 🙄 😠 )
moni,kati dobre ste to napisali je to Edina 😉
ozaj reni tesim sa ze torta chutila,,,moni ok ozvi sa pocitam s tebou a uz redukujem objednavky lebo mam toho vela a o energiu ma obera ten maly cloviecik ☹

ericica
30. nov 2009

jaaj kocky a aby som nezabudla od januara idem experimentovat s chutami,,,,
idem objednavat nove prichute (plnky) hlavne jogurtovo slahackove so vselijakym ovocim a k cokoladovym kremom visnove dresingy ze vraj to dobre chuti 😝 😝 😝
taak som zvedava na ohlasy 😉 🙂

renika
30. nov 2009

áno rozohnila Katika 😀
ale erika ma podržala, fakt máme rovnaký vkus 😕 Však aj Rebuš keby bola chalan, tak je Maxim a veľmi sa mi páči Romana, viacej ako Kamila. A Leonard a Rebeka by boli vkusné mená pre deti 🙂

a na torty sa teším a zase sa prežeriem 🤐 😝

monica25
30. nov 2009

eri-ok diky zatial a do konca tyz.ti dam vediet 🙂

a podla mna sa kazdemu paci nieco ine...ci uz ide o mnea al.....vsak to je jedno.... 🙂

renika
30. nov 2009

Moni, ale náhoda je, že poznám strašne ale strašne veľa Moník a všetky sú úplne úžasné 🙂 Neviem či meno robí človeka alebo čo 😎
nám dali rodičia mená Roland, Renata, Róbert 🙂

catrin23
30. nov 2009

reni!!! moni je mama roka!!! vsetko stiha a je uzasna....vzdy ma upratane, o malych je postarane, navarene!!! no proste manzelka a matka roka!!! 🙂

torta je super, a aj ta nasa bola chutovo vynikajuca, eri ty si sikula!

mne sa paci tiez leonard, ako leo 🙂

ericica
1. dec 2009

hej kati leo ja som do toho mena zblaznena 🙂 ale aj oliver sa mi paci 😉
hej hej moni je uzasna a vzdy taka kludna 🙂 moni to by si mam mohla naucit 😀
reni typicky slovenske mena 😵

katika1
1. dec 2009

reni mne sa páči, že ste všetci boli na R 😵 a aj manžel je na R 😵 len Maxík nie 😀
ja mám úplne iný vkus na mená ako vy ako vidím 🙂 no ale aspon na Richardovi sme sa zhodli zatial so všetkými 🙂

monica25
1. dec 2009

catrin,erika-DAkujem 😵 😵 😵

reni- aj renati aj rolandovia su uzasni ludia 😵 😵 😵

katika1
1. dec 2009

aj Katky sú úžasné 😀 😀 😀 že Cat? 😀
Ja som zatial stratla samých dobrých Richardov klop klop
a inak aj moj muž mal byť Monika 😀

ericica
1. dec 2009

jasne katky su uzasne 😉 😉 😉 duri moj muz mal byt katka 😉 😉 😉 svokra by ti o tom porozpraval pribeh 😀
kocky tesite sa s krpcami na mikulasa????ozaj neviete ci bude mikulas v piatok v akvarku????lebo sa tam nieco chysta 🙂

renika
1. dec 2009

kati, no aj Maxim mohol byť na R, rozmýšľala som nad Romulusom 😀 žartujem 😀 😀

môj muž mal byť Ignác

eri, idem s tebou na Mikiho keď bude 😵

katika1
1. dec 2009

Reny Romulus a druhý Rémus 😀 😀 😀
A som velmi rada, že Tvoj muž je Richard 😀 😀

a miki bude v nedelu aj v materskom centre 😉
Erika, tak pekné meno mal mať 😀

monica25
1. dec 2009

my ideme tiez s detmi v ned na mikulasa(osram)do kina mier sa tesimmmmmmmmm 😵 😵 😵

renika
1. dec 2009

babyyyyy, aj my chceme ísť na Mikuláša!!!
tak kde idete katika a eri?
Moni, to je pre zamestnancov, že?

renika
1. dec 2009

Romulus a Rémus sú pre cigáňov 🤐 🤐
videli ste dnes v správach aký humus odpratávali na Luníku v Košiciach? bleee

katika1
2. dec 2009

Renulík, my budeme mať program pre deti v Dudinciach.. celý víkend tam budeme a príde tam ujo nám zahrať Mikuláša a donesie aj darčeky 🙂

monica25
2. dec 2009

reni-ano pre zamestnancov 🙂 a dostanu aj darceky..bude tam mikulas aj anjel... 😀

renika
2. dec 2009

hm kati, sme chceli ísť s vami ☹ Tak si to tam užite 🙂

babyyy, ešte sa vás chcem spýtať na predkožku drobcov...dr. kázala od 2 rokov sťahovať, sťahujete? Ide to?

monica25
2. dec 2009

nam to kazala od narodenia(len tak jemne pri kazdom kupani).......ale roli mal stym problem uz raz sme boli uz aj u urologa a strhli mu celu kozu auuu som revala ako blazon ☹
vzdy im to tak jemen pri kupani troska popotahujem 😅 ci ako to mam napisat 🙂

ericica
2. dec 2009

reni ja si to este pozistujem a ozvem sa ti ...ale mal by byt ak nie v piatok tak v sobotu 🙂
my ideme s malou do skolky na mikulasa aj sme jej kupovali taku mikulassku ciapku lebo vsetky deti budu mat.
v sobotu bude milkulas tu v dedine aj ten jej donesie darcek 😉 ale v piatok ideme na 100 % do akvarka na trampolinu a bolo by dobre keby bol aj mikulas 😉 .
reni pooooodte s maimkom 😵 😵 😵 😵

katika1
2. dec 2009

reny, nám nejde stiahnuť 😝 a malý to neznášanak 🙄 dáva mi ruku preč, že ho to šteklí🙄 som zvedavá ako povie ženám o 20 rokov, že ho to šteklí, nech ho tam nechytajúmuž 🙄
inak doktorkin muž je urolog, tak k nemu posiela.. ale nedaj sa tam poslať!!! Nech mu to nestiahnu nasilu!!! Ono sa to uvolní postupne.

škoda veru.. by som aj ja rada videla vás.. sa nevieme stretnúť nikdy
😝

serafinka1
2. dec 2009

ahojte, baby tak keď zistíte niečo o mikuláši v NZ napr. v aquarku tak dajte vedieť, chcela by som ísť s Dadkou trošku von, nech má pekný deň.

catrin23
3. dec 2009

ahojte...
nas tiez poslali k urologovi, ale ze len nech sa na to pozrie a vyjadri sa. a som zvedava ako si to potom brian da pozriet, kedze mne vrieska a nedovoli ani za svet! 🙂

zajtra ma byt mikulas v millenium hale, ale neviem ci bude rozdavat aj darceky, asi pojdeme kuknut, a mozno kukneme aj do akvarka ci tam nic nie je 🙂

monica25
3. dec 2009

cat-a neboli ho to???

je to individualne,ale jasom davala pozo r na jedneho chlapceka kt.to vobec nerobili a zrastla mu koza a museli mu to narezat...
a zas jednemu tiez zrastla a strhli cele ked mal 3 roky....

a mozno sa to uvolni aj same...to neviem.....

katika1
3. dec 2009

podla mna to treba sťahovať do troch rokov.. a ak by sa náhodou dovtedy neuvolnilo, dať strhnúť.. ale to ich strašne bolí a nevedia potom pár dní cikať 😔 a na to ja nemám srdce.. radšej mu to budem postupne dávať dole sama

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre