• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
seraf, došla by som na víno,ale ty nemožeš :grinning:
bioparox je atb ale lokálne :wink:
a my užívame hliváčika :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby som nemohla, za pohárik môžem, aspoň mi trošku zvýši tlak, lebo vkuse ho mám nízky a keď si k tomu prilejem kolu, tak to je v pohode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hliváčik? o tom som ešte nepočula :unamused:
11. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si ako ja.. som chodila aj na strik v tehotenstve, no ale čumeli po mne divne :grinning:
ale podla mna sa može trochu :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf aj ten je od troch rokov, ale majú sa myslím tri denne a ak dávaš len jednu, tak sa može aj skor :slight_smile:
ja dávam jednu.

je to z hlivy ustricovej a podla mna je to dobré
11. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je na tom, veď červené víno v malom množstve je liek a neuškodí, lekári to dokonca odporúčajú. Ja nehovorím že vypiť celú flašu , to nie, ale pohárik dva nikomu nikdy neuškodili. :wink: Takže kľudne prídi a otvorím :wink: také dobré červené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vieš ako by som si s tebou dala.. inak ja tu mám otvorené :grinning: ale ráno vstávam o 6tej a idem na skúšku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nabudúce zahlás skor, ked má muž nočnú :grinning:
11. dec 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf ty dávaš malej ešte um, či normálne?
11. dec 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobre, len keby som to aj ja vedela dopredu. Túto som síce vedela a to som mala ísť dnes von s babami no a zrušil mi program. :angry: :angry: :angry: Ale dnes sa už neuč, aj tak do hlavy nič nedáš, daj si len to vínko, dobre Ti spraví a pôjdeš s čistou hlavou a spravíš na 1. :wink:
11. dec 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si píš, že sa už dnes nejdem učiť, ale kedže včera som šla spať o 1nej, lebo som s mm pila víno, tak sa cítim ako ovalená, takže dnes idem spať asi o 9tej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávam jej Nestlé bifidus, z normálneho sa mi od určitého času vysipe a hnačkuje neviem prečo. Predtým keď som nevedela ešte nedávala umelé som jej zvykla robiť kakao z normálneho plnotučného mlieka a bola v pohode. Teraz to už v pohode nie je. A Ty dávaš Riškovi vodu z vodovodu, alebo mu dávaš dojčenskú? Ja ešte stále dojčenskú, ale kamoška už dáva normálne z vodovodu aj na pitie a neprevára.
11. dec 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf ja mu dávam klasické mlieko už rok a on je z toho úplne v pohode..
a vodu už tiež dávno ani nepreváram, normálne pije obyčajnú, lebo som aj čítala, aj doktorka mi vravela, že je to úplne zbytočné, že to tak do roka stačí :slight_smile:
11. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ja som bola takto pred troma dňami, urobil mi strik taký silnejší, lebo som mala zase veľmi nízky tlak a tak ma to dorazilo, že aj romantikovanie, čo som chystala som hodila na klinec a išla spať a spala som do rána ako zabitá. vtedy som nemala problém s tým, že na ktorú stranu sa zvaliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to verím :grinning:
11. dec 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si ma potešila,týždenne mi odídu skoro 2 kartóny dojčenskej vody čo jej robím z toho kašu, mlieko aj na pitie a drahý sa už sťažuje, že ho to nebaví chodiť každý tretí deň s kartónmi vody domov. :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf, chudák :grinning:
nie, fakt, ja som mu od roka dávala a v pohode :wink:

teraz som skúsila to klasické mlieko, čo predávajú pred tescom v tom automate, origoš kravské čerstvé a velmi mu chutí!
11. dec 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom som už tiež počula aj som ho chutnala, kamoška mi ho dala minule do kávy. Necítila som žiadnu zmenu, ale že to mlieko treba prevariť.
11. dec 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to treba :slight_smile: ale len chvilu vraj, aby si zvyklo
ja mlieko nelúbim a totalne som sa ho bála ochutnať :grinning:
11. dec 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no samotné mlieko nevypijem ani ja, ale v káve ho mám rada. Je neznášam ani vôňu mlieka, je mi z toho nagrc. Ja keď mám doma mlieko a treba ochutnať, či je ešte dobré, tak radšej načnem druhé a prvé vylejem, lebo nikto ma nedonúti ochutnať ho. Ale ak je doma mm tak ten ochutná, on nemá problém. On ochutnal aj moje materské :wink:
11. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si presne ako ja :grinning: presne toto robím aj ja!
Aj moj ochutnal a mna z toho napínalo.. fuj :grinning:
tiež len v káve vypijem a jogurty a tak.. inak nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: presne, jogurty môžem, ale to tiež nie hocijaké, iba také ako activia, jogobela a dobrá mama. Ostatné tie slovenské vôbec nemusím.
11. dec 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aj ja len activiu :grinning:
to čo za komplex máme? :grinning:
inak ja som ani ako babatko nechcela mlieko, ani materské, ani normálne.. mama to so mnou mala ťažké
len ked som spala, tak do mna liala po kvapkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: mňa mama kojila 3 mesiace a dosť, potom som mlieko odmietala a odmietam dodnes. Jediné čo som vypila bolo kakao. :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie sme my sestry, alebo čo? :grinning:
aj mna 3mesiace :grinning:
a ja kakao tiež :grinning:
11. dec 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neviem o tom, že mám sestru, ale možno v minulom živote tam bolo niečo :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja neviem, ale moj otec bol autobusár a jazdil kade tade :grinning:
takú fasa a peknú sestru by som brala :sunglasses: vždy som túžila po súrodencovi :sunglasses:
11. dec 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: môj otec robí na kamione :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ktorá sme koho? :confused: :grinning:
11. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maminá som určite, lebo vyzeráme ako sestry, povahu mám aj po otcovi, takže rodičov si nezapriem, tak žeby si sa Ty k nám nejako prikmotrila? :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napíš mi do IP skype nick
11. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok