• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

20. apríla 2016 
ja už ani správy, lebo cez deň, keď som na nete, tak pobehám, čo sa udialo, čo je nové a potom večer to len mám zhrnuté v hovorenom slove, tak už aj to vynechávam.
11. júl 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manzel pozera spravy, tak preto, ja si pritom citam alebo sa hram s Misulom. :slight_smile: Inak tam fakt nic nie je. :confused:
11. júl 2008 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asponze mi este nezrusili Housa. :grinning:
11. júl 2008 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dr. house neviem čo je, ale z každej strany to chvália, tak asi si to pozriem. Kedy to ide a kde?
11. júl 2008 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V stredu o osmej. Uz stvrta seria, myslim. Ten House je riadny hnusak, ale ma to taky svojsky zmysel pre humor. :sweat_smile:
11. júl 2008 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte

Katika čo je s Tebou, vôbec Ta nevídam v meste.
11. júl 2008 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, četla jsem že v neděli má být 37 stupnu. Co budete dělat s prckama??? Já se docela bojím jít v takovém horku ven s malou, ale nevím jestli to není přehnaná obava :unamused:
11. júl 2008 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule,
nuz dufam, ze socialka je taka pruzna ako cela statna sprava... lebo inak by ma dorazili uz ked maly rumazga v kociku ako divy... niekedy sa potrebuje ukludnit - je ospaly a nevie zaspinkat a niekedy chce ist proste na ruky... no a ja som neoblomna... on je taky jedosko...
No, charli, nas Matko je dost teplomilny, vo vnutri sa zvykne dost rychlo podchladit. Von s nim v horucavach cez obed nechodim. Ale chodime von rano a neskoro poobede. Aj vtedy je teplo, ale tak znesitelne.
V telke fakt nic nie je... ja si zvyknem pustit dvd, ked je Matulo umrncany a treba ho nosit.
11. júl 2008 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My ideme k nasim, tam je ovela prijemnejsie ako tu v byte, ci uz vonku na terase, kym nie je prilis teplo, alebo potom vnutri. A Misulo tam ma aj bazenik, taky maly nafukovaci s muchotravkou (strieska). :slight_smile:
12. júl 2008 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

charli to vazne tolko ma byt zajtra? :fearful: no my planujeme ist na kupko zajtra na cely den aj s deckami. ale to som nevedela, ze az tak horuco ma byt :fearful:

tinusi no moja laurika plakavala stale, ona vobec od narodenia nechcela byt v kociari. to bolo hrozne, v meste kazdy na mna pozeral a to bol december, ked mala mesiac a cohodievala som s nou do jednoty na namestie ju trosku popestovat :sweat_smile: no hrozne casy, som rada, ze vyrastla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2008 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no riadne teplo je teda
Lillynka sa chladi s takym tulenom (rencin maximko ho ma v albume v pusinke) je v nom trochu vody a trieka to na nu, taaak sa tomu hlasno smeje :grinning: :grinning: :grinning: teraz drichmuri, muzik je v andovciach, my sami doma zase :unamused: v tomto teple som sa nechcela s Lilly trepat do zamkov aj tak je to hruuza
zajtra pojdeme asi do patiniec rano kym nebude vela ludi, neidete niekto? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sa chladime u nasich, tu je velmi prijemne. :sweat_smile: Obaja chlapi mi spia, manzel sa natiahol hore v mojej byvalej izbe a Misulo zalomil v kuchyni.

H0bli, kde byvas? Myslim, ze si aj spominala, ze kde, ale mam deravu hlavu... :confounded:
12. júl 2008 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janula - pekne fotky z dovolenky, urcite bolo supeeer :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2008 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.. serafinka, nič nie je so mnou, ale malý je už taký aktívny, že by stále len chodil a chodil, takže v kočíku sa mu už velmi vysedávať nechce.. tak s ním málo chodím na prechádzky.. skor do pieskoviska, alebo ku kamarátke sa kúpať a tak :slight_smile: nebodaj si sa o mna bála? :wink: :grinning:
12. júl 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.

mandrea ano bolo super, ale bolo by ovela lepsie, keby tam nebolo tak z ima :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jediny den bolo pekne a teplejsie, tak to sme hned napochodovali na kupko
12. júl 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked sme isli z dovolenky, videla som asi zo 20 bocianov pri ceste :sweat_smile: len dufam, ze tolko deti mat nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. júl 2008 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: nie Katika nebála, no myslela som si,že si išla na dovolenku s Catrin, lebo ste sa vtedy na stretku bavili o tom,že by ste šli spolu.

No moja ciculka je už tiež veľmi aktívna, začala sedieť keď mala 6mes+1 týždeň a teraz sa stavia už tretí deň na nožičky. Skúsila som ju dať do chodítka a chodí mi v tom. Strašne ma prekvapila. Ked ju nechám stáť pri bazéne alebo sedačke tak stojí dokonca aj v chodítku mi nesedí na tom sedáčiku ale stojí a tak dáva kroky. Mali sme v piatok poradňu a dr.nás pochválila,že Darinka je veľmi šikovná.
13. júl 2008 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
seraf super.. aj riško stál už od 5tich mesiacov ale postavil sa sám až v 8mich..
catrin ide na dovču v utorok.. sa mi zdá :slight_smile:
13. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby neviete náhodou aké sú podmienky,keď chcete letieť s bábätkom?
13. júl 2008 o 23:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katika, kde máš album? :confused:

serafi, to neviem, skús pohľadať na skyeurope
14. júl 2008 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
séraf podmienky čoho konkrétne?
reni v koši :grinning:
14. júl 2008 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kam by si chcela letiet?

Nemate niektora cislo na Stanka? Gynekologa.
14. júl 2008 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte!
renika ty čo si robila na nete o 00,25 ? :grinning: nevieš spávať?

konečne od minulého týždňa chodíme ! :grinning: sa vytešujem asi viac ako Matúško!

janula: Kristiánkovi dodatočne všetko naj k 1 ročku!
14. júl 2008 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci dakujeme :slight_smile:

este si tu?
14. júl 2008 o 09:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
som
14. júl 2008 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Gratulujem ku chodeniu Matuskovi! :dizzy_face: A Kristiankovi vsetko najlepsie k narodeninam.
14. júl 2008 o 09:51  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aj u Vás tak prší? Nám to prišlo hovadsky vhod, lebo včera sme robili veniec a dnes nemusíme polievať :grinning:
14. júl 2008 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Leje. Aspon pred chvilou prsalo paradne. Cakam, kym to trosku ustane, potom idem na urady. :rolling_eyes:
14. júl 2008 o 09:52  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame veniec od soboty. no vy nas este aj predbehnete s tym domom luci :sweat_smile:

aj ja gratulujem matuskovi k prvym krocikom. kuknite na fotky z dovolenky, davala som
14. júl 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukam a vidim, ze ste si to tam uzivali. Deti vyzeraju nadsene. :sweat_smile:
14. júl 2008 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok