• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

20. apríla 2016 
ale ja som teba nezaregistrovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a viem,ze tych kocikov ako mas ty je v meste viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak aby na mna niekto necumel ked sa prihovorim :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina:nepamatas si tu stranku na MBB kde sa daju kupit nafukovacie kolesa na concord???neviem ju najst :confounded: este ich nepotrebujem len mapujem kde su najlacnejsie :sweat_smile:
25. jan 2010 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ema a ty potrebujes n a concord kolesa? co ides kupit novy kocik? :grinning: ja sa na tom uz normalne smejem, ked si predstavim, ake sme maniacky na kociky :slight_smile: a tiez som ta videla na podzamskej v sobotu doobeda, ale bola som v obchode, ty si vosla do toho noveho detskeho obchodu :grinning: :grinning: ale nechcela som kricat na tebe lebo si bola daleko, my sme boli v tom sportovom, prosporte :slight_smile:
25. jan 2010 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
catrin: :grinning: :grinning: :grinning: ani mi nehovor uz som tak navnadena na neo,ze uz ani spavat neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: S4 je uz pripravena na predaj teraz mali prist jedny pren ale nejako zacal chlapik velmi zjenavat cenu tak nech si kupi novy :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedna ma rezervovany do soboty a dalsia az o 2t bude vediat pohlavie :sweat_smile:

no na slak trafenie :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Poobede som sem pisala a vidim, ze prispevok ziadny. :angry:

Dida a ty kedy chodis von, ked pises, ze skoro? A kam? Do mesta? Este nikdy som ta nevidela. Emu ano, tu som zvykla stretnut a aj Devitu, len som o nej nevedela. :slight_smile:

Uz neviem tu stranku na kolesa, ale skus kuknut temu o concorde fusion, tusim to tam niekde je. :wink:
25. jan 2010 o 20:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Deina- ani nie skoro, ale skor ako o 15. Tak okolo 13-14 hod. Ale to aj kvoli tomu, že vtedy je najteplejsie. No teba som ani ja nevidela, zato tvoju svokru s Miskom X-krát. :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaj, tak to sa u nas vtedy spi, Misko do takej druhej spava a ked sa podari, spim aj ja s Matesom. :slight_smile:
26. jan 2010 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maniacky, asi som nasla nieco veeeelmi podobne tomu, co si predstavujem ako lahky sportovy kocik so spojenou ruckou, aha: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_page=product_info&products_id=3133 (inac podoba sa na Verve, ze?)
26. jan 2010 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina:no ale britax je krajsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a hlavne lahsi ma len 6kg :wink:
27. jan 2010 o 07:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina, kocik je super, aj farba je dobra.. a tuto znacku maju tusim v mothercare, aspon v iŕsku ju mali...mamas and papas

ema, no britax je jednicka, a ty ho mas aj dobre spraveny, ze sa ti da polohovat! RAZ...ked budem mat dieta tak ho od teba kupim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2010 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.mothercare.com/b/306880031

no baby a uz som zas namotana
27. jan 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Catrin, tak ten Britax, to je parada. :fearful: :fearful: Ten sa mi paci uplne najviac a lahucky, 6.4kg, to aj u nas sa da kupit?
27. jan 2010 o 12:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
catrin:budes ho mat u mna odlozeny :wink: :grinning: :grinning:
27. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina myslis ten britax B?? asi nie, alebo mozno v mothercare v ba, ale cena bude urcite vyssia!
27. jan 2010 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ema, to ale bude este nejaky ten cas trvat, kym bude druhe :slight_smile: mozno uz britax nebude moderny :slight_smile:
27. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame autosedacku britax, som spokojna, kocik sa mi tiez britax lubi, s touto znackou som spokojna :slight_smile:
27. jan 2010 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.boots.com/en/Mamas-and-Papas-Luna-Pushchair-Cress_53213/

deina, tu je ten co si ty nasla , a pozri na cenu, rozdiel skoro 100eur
27. jan 2010 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja si asi zalozim nejaku agenturu, budem vyberat kociky, saty, postielky , vsetko...to by ma fakt bavilo, by som sa v tom vyzivala :D :D :grinning:
27. jan 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ten Britax B Mobile sa mi strasne zapacil a maju ho v Babymarkete, ale zatial tam nie je cena, asi je to novinka? Len manzel nechape, naco chcem novy kocik, ked mame dva. No vysvetlite mu, ze POTREBUJEM :grinning: sportak + jeden lahky golfac, ktory ale nema golfove rukovate...
27. jan 2010 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi je to novinka, este som to nevidela
tak to sa chlapom neda vysvetlit, ja to dobre poznam! :slight_smile:
27. jan 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
catrin:zalozme si ju spolu :grinning: aj mna by to strasne bavilo :dizzy_face:

a chlapom to nevysvetlis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: oni ked maju pustit korunu tak su vtedy hluchi,slepi :angry: :angry: :grinning:
28. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mna by bavilo mat bud detsky obchod alebo potom knihkupectvo a cajovnu, najlepsie nieco spolu, ze aj cajik, aj knizky, nejaky ten kutik pre deti, nefajciarske, v lete terasa... :dizzy_face: :dizzy_face:

Teraz by sa nam asi toto zislo: http://www.bambini.sk/sk/product/1992/khw-snow-baby-dream.aspx :dizzy_face: Videla som to minule v Trnave, paradne to je. Kebyze byvam niekde hore v Terchovej, tak to hned kupujem.
28. jan 2010 o 12:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
deina tak to by si ma tam mala stale :slight_smile:
caj milujem a v noci sa neviem zbavit knizky :grinning:
28. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aka fasa skupina...som nova medzi mamickami...nasa drobkyna ma 17 dni neviem sadockat prvej prechadzky zatial sa mi zda vonku strasna zima a vnutri ma uz ide porazit
28. jan 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vitaj lenuska :wink:
28. jan 2010 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

deina.aj ja by som patrila medzi tvojich zakaznikov :dizzy_face:

lenuska vitaj :wink: no viem si predstavit ja som isla s malou 1x von ked mala 5t+1den :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslela som,ze ma uz doma slak trafi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a akeho malinkeho drobceka mas,ze 17dni :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jan 2010 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenuska- viem si predstavit.... ja som bola doma presne mesiaaaaaaaac :unamused:
Bo malinky, ked mal dva týždne ochorel :frowning2: a potom udreli hned mrazy.... tak som cakala na plusovu teplotu... tie prisli nastastie pre nas cez vianocne sviatky... tak sme vyrazili :grinning:
No ked je veeelmi zima, nejdem ani teraz.... malý spi len pri balkone...predsa aj my mame len dva mesiace :dizzy_face:
Ale snažim sa chodit co najcastejsie aspon na hodku... už nech je jaaaar :grinning:
Mne malý spi cez den len v kociku... tak budem vonku aj dve tri hodky... :grinning:
28. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok