• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
ahojte...no pekne ste tu rozobrali kociky :D :D

eri ta pink farba je super, lubi sa mi :D

co bude v brne?

my sme dnes po dlhej dobe vybrali quinny, boli sme v akvarku, aspon mi maly nebehal tolko ale pekne sedel :D normalne mi to uz chybalo, tlacit kocik :D :D
27. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina ten gesslein ma kraasnu farbu
27. feb 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7880622&tab=7 mne pripomina Stokke len skoda,ze je to chipolino :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a tieto nove futuristicke vanicky od Jane sa mi najskor vobec nepacili a cim viac na ne pozeram tym viac sa mi pacia :grinning: :grinning: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7785608&tab=8
28. feb 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mne sa normalne to chipolono paci :sweat_smile: esteze ja uz nemusim riesit kociky od narodenia :grinning: ale o tomto by som normalne uvazovala :slight_smile: cena super a tu je k nemu aj autosedacka http://www.samo-kociky.sk/autosedacka-maxima-2010
28. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ema, nedas si pokoj s tymi kocikmi, co? :grinning: Teda niezeby som si ja dala... Inak to co je za napad predavat kocik len v kombinacii? :angry:
28. feb 2010 o 20:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: neviem :confused: :rolling_eyes: podla mna je tiez vyhodnejise ked si vies vsetko dokupti zvlast a pripadne si pokombinovat farby :sunglasses: :wink:
28. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma nastvali s tou vanickou, vsak naco mi je, mne staci sportak. :unamused: No uvidime...

A co ta Neo nejako nastval? :sweat_smile:
28. feb 2010 o 20:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema s akou vanickou????
inak ja mam chipolino sportovy pre malu a neviem si ho vynachvalit... :dizzy_face:
ja asi zajtra skocim do nz pokukat :slight_smile: a cez vikend do nitry :slight_smile:
1. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri:co s akou vanickou :confused: teraz neviem co myslis ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: to asi deina pisala nie??ze jej uz netreba vanicku a ten ABC sa neda kupit len samostatne sportovy :wink:
1. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaaaaaaa no nevadi :wink: vsak pokukam a ked ta naahodou stretnem tak ma dufam ze spoznas :grinning: nie ako minule :grinning:
1. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a co bude s tym MC::: ??? idete niektora?
1. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra? Ja by som sla, ale Misko nie je fit, pre zmenu je prechladnuty on. :frowning2:
1. mar 2010 o 13:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co robite v tom mc????my mame este male deticky ale niekedy by sme sa isli kuknut s didou....aspon by sme sa nenudili same...my mame este takych drobcov...
1. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala velky plan, ale kedze su prazdniny, svagrina pride k svokre s detmi (byva dost daleko) a tak sa tam asi pojdeme hrat. Este uvidim, mozno pojdeme poobede, lebo naozaj by som do toho mc sla... ako ste na tom ostatne?
1. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Potrebujem surne poradit. Kamoškinmu synovi zistili zrasty na vajecnikoch (3 roky) a ak som dobre pochopila vajka mu utekaju do brusnej dutiny. Mali by ho operovat v NZ na urologii- neviem ci je tam aj detska cast. Takze- potrebujem rady, skusenosti ohladom tejto kliniky, plus potrebujem odporucit nejakeho dobreho detskeho endokrinologa (chodi ku Karvaiovi ale chce aj konzultaciu). Velmi by mi pomohlo keby ste mi napisali akekolvek skusenosti s Dr. - ktori su tam najlepsi co sa tyka operovania ...... Prosim, termin dost suri. Dakujem
2. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, s tym ja nemam skusenosti, mozno niekto iny...

Tak dnes sme pre istotu nesli k svokre za detmi, ale svokra aj s detmi prisli k nam, takze z MC nebolo nic... hmmm... boli ste niektora? Alebo niekoho nalomim napr. na stvrtok???
2. mar 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, ja tiez neviem, poznam len toho Karvaia. :frowning2: Nikto iny ma nenapada...
2. mar 2010 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika neporadim...

baby ja som vcera nemohla,zajtra som u nasich ale buduci tyzden by som sa rada pridala :wink:
3. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajpkte- dakujem vam za ochotu. Skusim kuk dalej. Mozno daco najdem. Neviete ci Bajzova na Bitunkovej nie je aj detska?
3. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, urcite nie. Bola som u nej, ked som bola tehotna a akurat sestricka s niekym telefonovala a odkazala ich na Karvaia, ze deti ma na starosti on.

Baby, vy kedy chodievate von s detmi? Ja sa vzdy taaak obzeram po kocikoch a nikdy ziadna znama tvar.
3. mar 2010 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina- my zvykneme o 14h. vyrazit a motáme sa aj do pol piatej, ked je teplejsie..Chodime s Lenuskou a stretam aj Emu,,aj dnes. :grinning:
Zvykneme chodit na namestie a tak. :wink:
Ty kedy???
My sme dnes po očkovani,, som zvedava co nam prinesie noc...

Nika- tiež neporadím. :sweat_smile:
3. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, my chodime von po 15-tej. Prejdem vzdy cele mesto a nikdy nikde nikoho znameho :unamused:
Dufam, ze niekedy narazim na Vas :wink:
4. mar 2010 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja skor doobeda, vyrazime okolo pol desiatej a vcera sme boli vonku do jedenastej asi.
4. mar 2010 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nase netestovali, ako pozeram...
4. mar 2010 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caves, my sme dnes boli v mc, boli sme tam len 3 maminy...

My chodime vacsinou s Matulom na peso tu okolo nas alebo ked je teplejsie tak na to nove ihrisko. Do mesta len ak nieco potrebujem, lebo uz mam problem tlacit kocik.
4. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, neviete náhodou, kde má ordináciu dr.freyová?
4. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok