• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Deina- otvaraju v utorok :sweat_smile:
22. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....smiem sa spytat kam chodite plavat s drobcami ...?ja sa chystam s kamoskou a este od akeho veku babetka sa tam smie ....jaj a este cenu :slight_smile: trochu vela otazok co?? :grinning:
22. máj 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri- chodime do NR (ale v NR robia na dvoch miestach)
My chodime do Fantasy, od 3-4 mesiacov sa da a cena: 108 E.

Tu je link:
http://www.aquababy.mediapresent.sk/
22. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemohli o den skor? To budem chvilku bez deti. :sweat_smile:

Erika, s Didou chodime do Nitry - Aquababy, ci ako sa to vola? Relaxcentrum na Benickej, cena je 108 eur. V Nitre je aj Hviezdica, tam je cena 70 eur. A niekto este chodil do Patiniec, ale tam neviem, kolko pytaju. Myslim, ze mozes od nejakeho 3.-4.mesiaca plavat?
22. máj 2010 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe, spolu sme to pisali. :slight_smile:
22. máj 2010 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano,, v Hviezdici je len 4 hodiny myslim,, my mame 8... a v Hviezdici nie je masaž,,

My tu mame aj masaž, aj saunu.
22. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mate 8 krat to plavanie???a kde v nr to je???
22. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ides cez Janikovce, tak hned za zabulkou nr. ano 8x,,, prečo?
22. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, aj v Hviezdici je 8 hodin, ale je to bez masazi a deti ponaraju az na nejakej 6.hodine.
22. máj 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dnes sme isli okolo toho noveho obchodu a maju tam napisane, ze otvaraju 25.5. Vyzera to tam dobre...
Inak, ja by som tiez isla plavat s babom, ale nemam kde dat Matka.... v podstate aj on by sa rad cvachtal vo vode, uz sa tesim na leto, napustime bazenik a moze sa hrosit.
23. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len som nechapala ze hodiny osem ale potom som pochopila.....tehu demencia co uz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jeeeeeeej tinus aka super fotka :slight_smile: a ako sa ide na janikovce??? :slight_smile: my ked ideme do nr ideme na komjatice :unamused:
24. máj 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri- da sa ist v poho aj klasika cez Komj. do NR . A potom smer - Baumax a odbocis do prava...
(da sa to na nete na mape nájst)
No a cez Janikovce... Cez Komjatice , na Černík, Vinodol,Cetin.......Janikovce,Nitra...
(ono tj asi to iste casovo)

A to nie je 8 hodin, ale 8 stretnuti,,, bo tam mas 30mun.plávanie, potom saunu (ta je individualna) a potom cca 30min. masaž a kým sa odtial vychystas- stravis tam 2,5 hodky minimálne.. :wink:
Ked k tomu prirátaš cestu , balenie sa- je to v podstate celý den. My chodime na pol 12, ciže cca okolo 10 padame z domu, kým sa naložime, pre Deinu vybehnem a kym domov prideme je 15 hodin. :wink:

Konečne mame (snad) pekný slnecny týžden pred sebou. :sunglasses:
Jakubkovi som kupila okuliare, tak ich využijeme. :sunglasses:
24. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme minule boli v bazene 45min, aj som nechapala. :grinning: :fearful: Ale obom detom sa pacilo, tak asi preto nas nechali dlhsie.

@dida81, drzim palce, nech su vysledky vporiadku. Ako sa ma Kubko?
24. máj 2010 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On sa ma dobre.

45 minut? A to Mirka vravela, že ta necha 15 minut, aby Matko znovu neochorel..asi zabudla.. :dizzy_face:
24. máj 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi zabudla. :grinning: Nevadi, zostali sme potom dlhsie v saune, nech sa dobre prehreje a nic mu nie je, asi mu ta sauna prospela.
24. máj 2010 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: od 12teho budem aj ja v NZ :slight_smile: zoberete ma medzi seba? :wink:
24. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne malalady, vitaj.
Uprimnu sustrast...
25. máj 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady - vitaj... citam tvoj pas, je mi to moc moc luto,co sa ti prihodilo... až mam zimomriavky........ uprimnu sustrast :pensive:

Stahujete sa do NZ?
25. máj 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malady vitaj...lutost sa hadam ani neda vyjadrit...je to hrozne...tinusi jak kukam tak kukam nahod uz nejaky zuzkine fotky nech vidime babatko male...
25. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuska, jednu tam ma, ale chystam sa pridat dalsie :slight_smile:
25. máj 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malalady, vitaj. :slight_smile: Stahujes sa do NZ? To mi je luto, co sa stalo. :pensive:
25. máj 2010 o 15:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

malalady vitaj....a je mi luto :pensive:

@deina v piatok zo toho nic nebude :unamused: zacali nam dnes robit balkony a koncia az v piatok a to musim byt doma.aj dnes som sa dostala von az o 11:45 a to mala musela spat v kociku a jasne ze spala len 30min :rolling_eyes:
25. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nic to, skusime buduci tyzden, ok? :wink: Nam plavanie odpadlo vo stvrtok, skoda.
26. máj 2010 o 06:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady vitaj a je mi to luto velmi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
baby kedy uz bude pekne letne pocasie....mne uz z tohto dazda harasiiiiii :unamused:
26. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,eri tebe to ale uteka ty kokos ze 35tt :sweat_smile: a o pocasi mi ani nehovor,lebo ma asi uz slahne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vraj cele leto ma byt o nicom :rolling_eyes:
26. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eri, veru, uz sa ti to blizi, a ja som taaak rada, ze je to za mnou. Aj ked oba moje porody su pre mna najkrajsim zazitkom v zivote, najlepsie je, ked je uz po tom a clovek sa ide vynadivat na to malilinkate vonavucke stvoreniatko, ktore akoby zazrakom zilo 9 mesiacov v mojom brusku.... hotovy clovek, so vsetkym, co ma mat a ono si to existuje niekde v bruchu... :grinning: :grinning:
26. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cele leto? :rolling_eyes:

Vsimli ste si, ze tu mame nove materske centrum? Na ulici Pri gymnaziu, co su tie novy byty na konci postavene, na prizemi. Otvoreni su v utorok a stvrtok od 9.00 do 13.00 a vo stvrtok robia nejake spievankovo...
26. máj 2010 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2010 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte hej ma tak byt cele leto.....sice ma byt teplo ale vela burok :confounded:
hej ema ide to rychlo sice teraz uz trochu pomalsie ale o chvilu je to tu :unamused: vcera v noci som myslela ze uz pojde do porodky mala som take krce jak slak aj ma vsetko zospodu bolelo ale chvalabohu to preslo :slight_smile:
@deina a uz si v tom MC aj bola?
26. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja už nemam slov na to počasie... :angry: to je už mooooc!!!!

Deina- nepocula som o tom,, no waw,, super, že to mame tu u nas v nz...

Baby- dajte nejaký typ na MDD,, co bude tu v nz? Viem , že Jakubko je ešte malinky, no ale aj tak...???
26. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok