• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ahojte...
ja som bola vcera prvykrat na zumbe...najprv som tam skackala hore dole :D a le potom to uz bolo ku koncu lepsie :D :D :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

no ta vcerajsia palba!!!!!!fuuuj!!!! vsak to dievcatko tam plakalo od bolesti, ked ju prekrucali. neviem si predstavit ze by som toto robila s malym!
2. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina asi som debil, ale normalne sa pozastavujem nad tym, ako idu odpaliť hradzu. :confused:
2. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Catrin, máš IP
2. jún 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozrejme ju neodpalia na domy, ale tak, aby sa vyliala do poli... niekde za Sihotou vraj. :fearful:

Zevraj tu mame nudzovy stav? Ja ani nevidim na vodu odtialto, kde byvame, ze ako je vysoko...
2. jún 2010 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A odpalili ju vobec? Lebo mali uzavriet most pri Kauflande o piatej a Dusan tadial vpohode presiel takmer o pol siestej.
2. jún 2010 o 20:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina este ti zajtra dam vediet ci by sa dalo v piatok,ale zatial to vypada tak,ze nie :unamused: ale buduci tyzden sa uz musime dokopat!!!
@catrin23 kolko vas tam bolo?vraj je o nu velk zaujem...

a neviem ci odpalili hradzu,my sme tam boli okolo 16:00 a isli sme naspat o 16:40 a za tu chvilu riadne stupla hladina:confounded: vela nechybalo aby bola na moste :unamused: monica ma na FB fotky ale bolo to este horsie :zipper_mouth:
2. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okay, daj vediet a ked nie, dokopeme sa navzajom do tej posilovne buduci tyzden. :sweat_smile:
2. jún 2010 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema, v utorok bolo uplne plno, teraz idem v sobotu, zevraj byva menej zien
seraf, sme dohodnute :slight_smile:

ja som bola vecer okolo osmej pozriet aj pri berku, tam je to tiez hrozne ten lesik pred restauraciou v berku pri moste , tam je sama voda
3. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina tak zajtra nic,nemam kde nechat malu :rolling_eyes: ale buducityzden uz na 100%musime ist :sunglasses:

a dnes sme boli pozriet Nitru no otras ako je vysoko :confounded: :zipper_mouth: takze vcera urcite neodpalili hradzu...
3. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mohli to urobit, teraz je kopec vody v Banove. :unamused: A ze este nejake 3 hodiny bude stupat...

Ok, tak buduci tyzden. :wink:
3. jún 2010 o 12:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catrin23 no len neviem preco to cvicia taky sprosty cas :unamused: ved kto ma male deti tak jasne,ze vtedy kupe a uspava :unamused: mne by to vyhovovalo keby to bolo bud o 17:30 alebo potom o 19:30,nie som narocna ze :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este lesie by bolo o 20:00 :grinning:

@deina este sa cez vikend dohodneme ktory den a hlane kde :wink:
3. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema chodia tam aj mamicky :slight_smile:
aj mne by vyhovovalo o hodinku skor, ale co uz... ved nie je to kazdy den
3. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catrin23 keby mm chcel aspon trosku pomoct s kupanim a uspavani tak by sa to dalo :rolling_eyes: ale to by musel chciet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

3. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe prispevok na 1/2 strany ale ved vidno,ze je mala pri mne :grinning:
3. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema aj ja väčšinou kúpem v tom čase, no ale tak spravím to skôr a nič sa nedeje. Deti nechám manželovi a idem. Emuška už nie je taká maličká, žeby jej to malo nejak výrazne vadiť. Alebo to spravíš potom, záleží od toho, kedy Ti chodieva spávať.
3. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, neviete, kde teraz robia tu kontrolu bedrovych klbov? V starej poliklinike alebo v starej nemocnici? Aj som vedela, ale teraz si nie som ista... :confounded: tolko tych kontrol a vsetkeho je.... dnes sme boli s malou v poradni a malym na preventivke. :rolling_eyes:
3. jún 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, este si len spomeniem na malu a uz mi tecie mlieko... gracia, pravda, spinka, nie je ho komu dat....
3. jún 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi to je super ze mas tolko mliecka ,bodaj by som aj ja mala....ozaj je to pravda ze musim brat do nemocky aj teplomer a pribor :confounded:
nepametam sa ze pri malej som brala :unamused:
3. jún 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica teplomer netreba, oni tam maju teraz take super sekundove, ze sa ti priblizi k celu a hned ti zmeria teplotu. Chodili nam tak merat teplotu sestricky. Bolo to super, lebo cokolvek som robila, nevyrusilo ma to a ani ona nemusela vyckavat. Pribor som si brala, ale nebolo ho treba k jedlu, co nam navarili. Ale niekedy mi pribuzni priniesli jogurt alebo ine jedlo, tak aby som to mala cim zjest. A tiez na ranajky zvykli davat k jedlu puding v tegliku - ten som si potom zobrala na izbu na desiatu.
Mliecko vdaka Bohu mam... a vlastne som ho mala hned dost. Najskor kolostrum, ale aj toho bolo dost a na druhy den hned mlieko. Neboj, aj ty budes mat vela. Teraz je to uplne ine ako prvy krat. Pri Matkovi mi prislo mliecko neskor.
3. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi bedrove klbiky sme chodili do starej polikliniky Dr Martinkovicova.
3. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi diiiky :wink: :wink: :wink: si poklad :slight_smile:
3. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinusi my sme boli na klbiky v novej nemocnici na 1.poschodi...a aj ja som mala hned po porode mlieko :slight_smile: este aj sestricka sa cudovala,ale ved mne tieklo uz od augusta a mala sa narodila v decembri :sweat_smile:
@serafinka1 no len ja sa bojim jej pokazit vecerny ritual,ze vana,mlieko a hned uspavanie :confounded: to keby som ju okupala skor to by sa este dalo,len to by ju mm rozblaznil :unamused: a zase potom je to uz neskoro :zipper_mouth: ona zaspi vacsinou do 19:30...no ved este uvidim a hlavne som zvedava co nato poviete vy :wink: ale bolo by super vypadnut z toho kolotoca :sweat_smile:
3. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute

tinusi my sme boli s rolim v novej nem. na 1 poschodi a s danim sme chodili nova poliklinika,ta nva budova co je vo dvore...,ak sa budete objednavat sa radsej spytaj,ze kam mas ist :wink:
3. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi ano je to ta nova poliklinika, my tam ideme v juli na kontrolu. je to dr. martinkovičová, treba sa tam telefonicky objednať.
3. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, prepacte ze sa vam sem motam, len som s chcela spytat ako to u vas vyzera s vodou, ci je prejzadna cesta z KOmarna do Novych Zamkov, lebo dnes mam skusku a ci s a am vobec autom dostanem?? Most pri Kauflande je prejazdny?? Dakujem pekne za odpoved
4. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Voda klesla, vonku som sice nebola, ale ked bolo vsetko prejazdne vcera, tak dnes urcite nebudu problemy. :wink: Malo by to byt vporiadku.
4. jún 2010 o 07:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina dakujem, si ma potesila :dizzy_face:
4. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemas za co. Most pri Kauflande je prejazdny urcite, manzel tadial chodi do roboty.
4. jún 2010 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my sme boli na klbiky v Medicentre u Martinkovičovej. Ja som sa tam vždy objednala,, bo tam je kooopec ludi.

Most je otvoreny, aj stale bol. Len fámy, že už je zatvorený. Brat mal v Osrame nočnu ...

och, nech je to už stabilizované ..... Ked kuk TA3 - je mi do plaču, tí ludia ako v noci idu zo svojich domov s jednou igelitkou..a niektorým sa zosypali domy v noci.. no starsneee ... :cry:
(vsade mam znamych- Hul, Mojzesovo,Nitriansky Hrádok..)
4. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok