Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
21. aug 2010

ahojte baby 🙂

@ericica ako rastiete??uz sa ukludnilo edinke brusko?a rebi ako na nu reaguje?

@klaudika81 uff toho som sa bala najviac,ze budem prenasat a nakoniec sa mala narodila hned ako som nastupila na MD 😝 😀 a to som si myslela,ze sa doma unudim kym sa narodi 😅 akurat som stihla cely byt vyglancovat a uz sme aj isli 34+6 😝 ale nastastie je vsetko v poriadku 🙂

klaudika81
21. aug 2010

@ema.nz a to som si myslela, ze ja budem z tych co porodi skor, aspon v takom 39 tt 😒
ale nevadi, hlavne je, ze sa ma dobre v brusku, teda aspon dufam 🙂

juliagregor
22. aug 2010

ahojte maminky, prosím Vás nie ste niektorá zo Šurian....v inej teme riešime pomoc pre maminu trojčiat zo Šurian a hladáme na ňu adresu, nepoznáte ju niektorá? ...ak by ste mali pošlite mi IP, samozrejme na net ju zverejňovať nebudem....Dakujem

deina
23. aug 2010

Ema, aj ja som sa taaak tesila, ze budem tych 8 tyzdnov sama na materskej, nohy vylozene, fucat pri nejakej knizke a figu borovu, posledny pracovny den pred MD sups do porodnice. 😝 Inac Nuna ako? Spokojna si?

Juliagregor, bohuzial nepoznam.

ema.nz
23. aug 2010

@deina no ja som sa toho prave desila,ze budem 6tyzdnov doma sama 🤐 neboj sa ked budem este nahodou raz tehu tak zostanem doma aspon 4mesiace pred porodom,malu dam do skolky a aspon vtedy si oddychnem 😎 😝 😀 😀 a nuna zatial u mna 1*** 😵 a ciapky si vybrala??

deina
23. aug 2010

Asi ano, este pokukam, nieco podobne ako minule, len ine farby. 😉 Musim im este hlavky pomerat.

ema.nz
23. aug 2010

@deina no uz asi vela nepokukas 😝 stopli ju admini 😅

deina
23. aug 2010

Fakt? Co teraz? A vsak ked len farby budu ine, tak nevadi...

ema.nz
23. aug 2010

@deina a nemas uz ten mail co som ti posielala pred rokom??

deina
23. aug 2010

Mozem sa pozriet, tam boli fotky tych ciapok, ze? A ona nie je aj na mmb?

ema.nz
23. aug 2010

@deina tam som ju nenasla 😝 ale ja mam na nu aj tel.cislo...a na MMB co som kuk tak robia ovela drahsie 😔

deina
23. aug 2010

Nenasla som to... 😒 Nemam tam starsie maily, neviem, ci sa vymazali, mala som problemy so schrankou pred par dnami.

ema.nz
23. aug 2010

@deina napis mi do ip mailovu adresu poslem ti to 😉

hiva
30. aug 2010

ahojte Zamcanky - maminy 😉.... ja som zatial iba snazilka, ale tak snad sa k Vam niekedy aj ja pridam 🙂 ... chcela by som Vam spravit len jednu ponuku.....moje velke hobby je fotenie ... ak by ste mali niektora zaujem o rodinne fotky, alebo fotky vasich drobcov, ozvite sa mi cez postu a mozme sa dohodnut 😉 ... kedze je to iba moj konicek, fotenie by bolo zadarmo...vratane fotiek na CDcku 😉 ... a verim, ze by sme sa snad aj skamaratili 🙂 .... ja som sa do Zamkov vydala, takze moc kamosiek v okoli Zamkov nemam.... tak mozno aj touto cestou by sa z nas mohli stat kamosky 😉 ... cez tyzden byvame v Bratislave, ale vikendy sme skoro vzdy v Zamkoch 🙂 ....zatial sme stavali dom, tak nebolo moc casu chodit von, ale teraz mam uz aj viac 🙂

nemam ziadnu firmu, ani zivnost, ani sa fotenim nezivim...je to len moja zabavka 🙂 ... akurat objektov na fotenie moc nemam 🙂 ...tak som myslela, ze by sme si vzajomne pomohli 🙂 ... ja Vam krasnymi rodinnymi fotkami, a vy mne moznostou mojej sebarealizacie 😀 😀 😀

deina
30. aug 2010

Hiva, to je krasne hobby. 🙂 Ja by som chcela dake pekne jesenne fotky, ked vela listov napada, bude teplucko, slniecko... dalo by sa?

ericica
30. aug 2010

@hiva akurat mam malinke babenko ak by si mala chut a cas mohla by si mi spravit par peknych zaberov malinkej s jej trojrocnou sestrickou,,,sice nebyvam priamo v nz ale som tam skoro kazdy den 😉

hiva
30. aug 2010

babule....jasne...ja som ochotna vzdy a vsade 😉....urciiiiimozme nejak dohodnut 🙂 ...@deina ...jesenne fotky by mohli byt fakt krasne....ked pride babie leto, to by bolo idealne 😉

@ericica ...neni problem, aj ked nie si priamo v Zamkoch....vdaka auticku som mobilna, takze nemam problem ist aj mimo Zamky 😉

deina
30. aug 2010

@hiva, september byva niekedy pekny, tak koniec sept, zac oktobra. 🙂 Jeej, to by sa mi pacilo... rozmyslam, kde je tu take pekne prostredie, zeby tam bolo vela listov, stromy... mozno Berek?

hiva
30. aug 2010

hobby je to skvele....zboznujem fotenie....len v poslednej dobe, vdaka stavbe, nebolo moc casu 🙂 ... a objektov na fotenie tiez nie .... moj hlavny a dlho jediny objekt, moje 4-rocne krsniatko, je uz zo mna otravene ked ma zbada s fotakom 😀 😀 😀 ... tak by bolo nacase najst aj ine objekty, nech len stale neotravujem jeho 😀 😀 😀

ema.nz
30. aug 2010

@hiva jeej to by bolo super 🙂

deina
30. aug 2010

No len si to velmi neviem predstavit, ked moj starsi zbada fotak, uz je foteniu koniec. 😅

hiva
30. aug 2010

@deina ... Berek by mohol byt super 😵 ... sice Zamky zatial este moc nepoznam, ale napada ma aj Bernolakov park, pripadne aj pri Nitre, ako je Sihot a autoskola Kostyal - neviem presne, ako sa to tam vola 😅 ... myslim ze tam nedavno postavili take velke drevene detske ihrisko 😉

ericica
30. aug 2010

@hiva super tak sa mozme niekedy dohodnut ked budem mat menej prace ....dufam ze oktober bude uz trochu volnejsie,alebo ak ti vyhovuju vikendy tak vtedy mavam volno 😉

deina
30. aug 2010

Pred par rokmi som cosi take fotila v Bernolakovom parku... Ale ja nie som vobec nejaky talent na fotenie, to len takym fotakom ako krabicka od mydla. 🙂 Ja len, ze takto to tam vyzera na jesen.

ericica
30. aug 2010

kocky inak teraz sme chore,,,,akoze zakon schvalnosti rebi nastupuje vo stvrtok do skolky a cez vikend ju chytila silna nadcha,bez horucky len sopliky a ako nna potvoru to vcera vecer chytilo aj malu buchticku uz vecer som ju nemohla poriadne nakojit lebo ma stale plny nostek a aj noc bola kriticka,,tak teraz ficimena vysavaci 😖

deina
30. aug 2010

Chudence malinke, co takto zrazu? Nech sa rychlo vyzdravia. 😉

Teraz asi velmi nepecies, ze?

deina
30. aug 2010

Boze, ta Devinska Nova Ves... 😨

hiva
30. aug 2010

@deina listy su, svetlo tiez...uz le vystihnut ten pravy cas, ked budu listy najfarebnejsie 🙂

akurat ale zrovna posledne 2 septembrove vikendy budeme na dovolenke v Chorvatsku 😒 ...ale tak ak tam bude pocasie na prd, tak planujeme skorsi navrat 😉 ... takze mozno ten posledny sept. vikend by siel 😉 ... kazdopadne oktober pojde 😉 ... sice 16.10. budeme mat rodinnu oslavu (manzelova 40-tka), ale tak vzdy sa bude dat najst chvilka na fotenie 🙂

kludne sa mozme dohodnut na datumoch 😉 ... inak aj by som Vam ukazala nejake moje fotky, ale momentalne zatial nemam nic na nete 😒 ... ale skusim nieco cez vikend dat dokopy 🙂 ... alebo ak aj vy mate nejaku konkretnu predstavu, ake fotky by ste chceli, alebo najdete na nete nejake fotky, co sa Vam pacia, kludne mi mozte poslat odkaz a mozme spolu skusit spravit podobne 😉 🙂

deina
30. aug 2010

Ked ich mas v pocitaci, mozes zopar dat aj sem, ak ti to neprekaza takto verejne. Ale ja by som naozaj rada, podla predpovede pocasia samozrejme. Mozno aj skor ten oktober, vtedy je listov vela. len aby neprisiel nejaky predcasny mraz, ze nebudu uz ziadne listy na stromoch. 😀

ema.nz
30. aug 2010

@deina po dnesnej kose co je vonku 😖 by ma ani neprekvapil nejaky predcasny mraz 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre