Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
1. sep 2010

par fotos ako sme uz narastli

deina
2. sep 2010

@ema.nz, mm odchadza uz koncom septembra a my neviem kedy, ked najde vhodny byt. 😉

Edinka je zlatucka. 😵

ema.nz
2. sep 2010

@ericica jeee mala je taka zlatucka,taka mäskova 😵 😵 😵 vidno,ze lubi papat 😉 zlaticko male 😵

@dida81 no ze sa ukazes 😝 no kocik spokojnost 😵 urcite si ho na jar kup 😎 😀 😉

@deina uff nezavidim,tam ti fakt nikto nepomoze s detmi 😒 a Misko nastupuje zatial tu do skolky?

deina
2. sep 2010

Nie, nedavala som ho este do skolky. On je hrozny lenivec, nie a nie sa zbavit plienky 😝 , ani najest sa sam poriadne nevie. Chcela som ho dat od buduceho septembra, ale teraz uz pojde do skolky tam v Mnichove. Ked sa trosku okuka, nie hned.

ema.nz
2. sep 2010

no ja som si myslela,ze sa od plienok oduci v lete a nic z toho 🙄 ale najest sa vie pekne sama 😵 najviac sa mi paci,ked papa polievku,ked jej trsinku kvapne hned si pyta papier a utiera 😎 😵 a parok pekne s dezetnou vidlickou 😎 😀 no ale zase keby ju netrebalo do jedenia nutit 😒 ona by bola hadam najstastnejsia keby som jej dala s jedlom cely den pokoj 😖

hiva
2. sep 2010

caute babule..
@deina ...... aj ja by som sla do nemecka 😵 ...sice neviem ani slovo po nemecky, ale budee to urcite zazitok 🙂 ... to tam planujete ist ako uz na stalo, alebo len docasne? 😅 ...a kedy sa stahujete?

@dida81 ...kludne...nemam problem 😉... staci sa dohodnut a mozme ist na to 😵

inak baby, teraz v nedelu budem mat uz prve fotenie, 1-rocnu Emku aj s celou jej rodinou, tak dufam, ze pocasie bude dobre (keby aspon neprsalo, bolo by fajn) a ze sa podaria paradne fotky 😵 ... potom sa s Vami o ne podelim, nech Vas mozem motivovat 😅 😀 😀

hiva
2. sep 2010

@deina ... sorry, tu otazku ze kedy sa stahujete beriem spat 😉 ... som si nevsimla, ze uz si odpovedala 😅 ... ja som totiz prehliadla celu poslednu stranu 🙂

valigurka
2. sep 2010

@hiva - ja sa hlasim ako dalsi adept na fotenie 🙂 sice tiez fotim, ale malokedy mam cas a nema kto odfotit mna s malou a tiez si musim vzdy pozicat fotak - moj sa odporucal do "vecnych lovist"
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013567&i...
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019530&i... - treba kuknut tie posledne 🙂

hiva
2. sep 2010

@valigurka ...jeeej....veronicka je hrozne zlatunka 😵 ...aj fotky su celkom dobre....ale mozme sa kludne dohodnut a posnazime sa spravit este lepsie fotky 😉 😵

valigurka
2. sep 2010

tak ja sa tesim 🙂 ja urobim softverove upravy 🙂 aby sme boli este krajsie

dida81
2. sep 2010

no, trošku som vas zanedbavala 😅 😅

@ema.nz -tj super, že si spokojna... no mm dnes videl v Predeti výklade Ferarri .. tak neviem ešte... ale hlavne, že nejaký nový na jar bude. Celu zimu možes sondovat 😀

@ericica - juj,, by som ju vycmuuulala 😉 baculka malá 😉
Aj je baculka, ci fotka ešte zagulatuje?

deina
3. sep 2010

Ten Ferrari som tam videla, ale co ja viem... no viem si predstavit, ze sa to chlapom paci. 😅

ema.nz
3. sep 2010

suhlasim s deinou ani mne sa vobec nepacil 😝 😀 🤐

ericica
3. sep 2010

@dida81 noo ona je taka baculka dnes sme boli v poradni a vazime 5650 g a mame dva mesiace......
je to maly bucko.....
@deina kedy ide mm do mnichova??ide vlastnym autom alebo ho beru z osramu???lebo ak ho beru z osramu asi ho berie moj mm 🙂

dida81
3. sep 2010

@ema.nz
@deina - mne sa páči ...
@ericica - krasne miery 😉 hlavne že jej chutí 😀

deina
4. sep 2010

Erika, nie, vlastnym autom ide, koncom septembra. 😉 Vsak bude mat toho kopec pobalene.

deina
8. sep 2010

Materske centrum je uz otvorene? Kedy?

stvura
8. sep 2010

@deina este nie je, ani "veduce" nevedia... 😉 mozno o tyzden, dva, lebo ak si sla okolo, je v stave prerabky stale....

deina
8. sep 2010

Sli sme okolo niekedy koncom augusta, vtedy to bolo zatvorene a nic, ocividne na tom pracovali... myslela som, ze uz by aj mohli zacat, ked je taketo blbe pocasie. 😝

dida81
8. sep 2010

a co prerábaju, ved je to tam nove, nie?

deina
9. sep 2010

A co ti ja viem? Tiez nechapem, co tam mozu prerabat. 😅 Ked som sla vcera okolo, nejaka baba tam sedela na gauci a cosi si kukala na notebooku, akoze pracovne nasadenie. 😀 No ale snad to uz coskoro otvoria, nech nemusime doma trcat v zlom pocasi.

lubinka26
14. sep 2010

ahojte novozamcanky 🙂 takze som nabrala odvahu a presla som od dr. Langovej naspat k dr. Stankovi a mam velmi dobry pocit. a od sestricky som sa dozvedela, ze nie som sama, co sa vracia od nej. taky kamen mi padol zo srdca .po vcerajsej poradni a po dnesnom telefonate s kamoskou som sa tak rozhodla. pomohli mi aj vase davnesie reakcie. takze dakujem 🙂

ema.nz
14. sep 2010

@lubinka26 no vidis 😉 ved nebudes predsa chodit k lekarovi s ktorym nie si spokojna 🤐

catrin23
15. sep 2010

ahojte....
tak narychlo vas citam...
deina..zlte gumaky som videla v lidli, mali este asi tri vo velkosti 24-25 a modre. bola som tam asi v pondelok.
a zvyknu mat aj v rene v akvariu a v deichmane. v draciku som tiez videla cars gumaky...

dida81
16. sep 2010

@ericica - som ta odporucila znamej,,,, robis jej na krst torticku? 😉

hiva
17. sep 2010

caute baby.....tak prve fotenie s jednou kockou a jej dievcatkom mam uz za sebou....tak coskoro Vam poslem link na fotky 😉 ...ak budete niektora chciet tiez fotenie, kludne sa ozvite cez IP.....teraz idem na tyzden na dovolenku, ale potom sa mozme dohodnut 😉 ...ako som uz pisala, je to moj konicek a chcem nabrat nejake skusenosti, takze vsetko je zadara 🙂....fotenie, aj nasledne upravy a pripadna retus.....foto odovzdam na DVDcku 😉 ... ak budete chciet, cez vikendy mozem skoro vzdy 😉

ericica
17. sep 2010

@dida81 viem spominala mi ta 😉

ericica
17. sep 2010

@hiva super uz sa tesim a potom sa ozvem a dohodneme rande 😉

dida81
17. sep 2010

@hiva -dakujeme, ked tak ozveme sa cez IP. Peknu dovolenku. 😉

@ericica -ako Rebi v skolke?

Dnes aspon odskusam moje nove gumáky 😉 ,,,, co už s týmto počasim. 😒

deina
17. sep 2010

Hiva, peknu dovolenku. 🙂

Baby, ked je taketo picasie vonku, co tak chodit v utorky doobeda do MC? Vraj je otvorene len v utorok od 9 do jednej. My sme o 9 uz daaaavno hore.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre