• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
Nebola som este. Ono to byvalo normalne centrum, co ja viem, len mali miestnost prenajatu od nejakych krestanov. Vsak kebyze len slovickom zacnu o niecom takomto, tak padam a hotovo. Chcela som tam zbehnut, ked teraz uz bude vselijake pocasie...
19. okt 2010 o 22:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renika ďakujem za mailovú adresu :wink: Konečne je niečo blízko, ale len oči otváram nad tými cenami a podmienkami :confused:
20. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pass - ja som tiez kukala a neviem si predstavit ako vyzera kurz ak sa prihlasi 1 mamicka...skor by mali mat doreisene presne terminy zacatia a ja by som na ten termin chodila...
21. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..mne sa zdaju podmienky v pohode...Alebo som niečo prehliadla?

A ceny? No tak su "pekne" ... ale my sme chodili na masaž babatiek, to bolo 40eur,, potom na plávanie-vyse 100 eur....Takže najlepsie sa zarába na detoch.. kto by nedoprial vlastným detom , ak na to ma? :sweat_smile:
No na druhej strane som kuk MC v NR a tam su tieto iste kurzy podstratne lacnejsie! :confused: Napr. tu mladi hudobnici - 40 e. (tam inak chceme chodit aj my) a v NR 12e. To je už "trochu" rozdiel....
Len mne sa paci, že konecne mame takéto niečo aj tu v NZ, ved aj na plávanie musime cestovat ....
21. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 uz nie je plavanie v Huberte??ci tam je to o nicom?
21. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz tam to už nebýva,,, ved vraj to tam bolo o nicom,,,, my sme tam ani nezacali, my do NR :wink: sme chodili..

Ozaj, nebola si kuk tie čižmy?
21. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako niektore tie podmienky, to je ako pre blbych... :grinning: Teraz som to tam nenasla, bud to zmenili, alebo som to len nenasla, ale bol tam nejaky prikaz, medzera a tri vykricniky za nou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ved ktovie, kolko mamin sa im prihlasi, ked maju take ceny a v Nitre je vsetko lacnejsie...
21. okt 2010 o 21:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tie výkričniky som si vsimla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ked som to min.týžden pozerala... to uznávam ...
21. okt 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale teraz ich uz neviem najst, mozno to opravili. :grinning:
21. okt 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 tam este nie ale uz som nasla jedny :wink:
21. okt 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nie, je to tam. "Milí rodičia, prosíme Vás aby ste si tieto riadky dokladne prečítali a riadili sa podľa nich !!!" Este aj ciarka im chyba (Mili rodicia, prosime Vas, (ciarka tu ma byt) aby ste si...)

21. okt 2010 o 22:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina :grinning:
mas pravdu :grinning:
21. okt 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Profesionalna deformacia, ze?
21. okt 2010 o 22:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto je dobre. "Deti,ktoré budú ničiť hračky a narúšať kľud a pokoj v baby clube a obťažovať svojim sprrávaním iné deti, budú musieť baby club opustiť" :grinning: :grinning: A teraz von, ty batola jedno neposlusne! :sweat_smile: (a plus preklep k tomu - to si po sebe necitali? - a po ciarke ide medzera)
21. okt 2010 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina trošku :wink:
..ono to možno v podstate ani nie je zle myslene... ale to podanie. .. :sweat_smile:
21. okt 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, par veci tam dost divne napisali a mohli si teda ustrazit kadejake preklepy a chyby, velmi vela ich tam maju. Neposobi to bohvieako doveryhodne (aspon na mna nie).

Lodger dovaza iba na SR iba Mama Mia?
21. okt 2010 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina -neviem...
21. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina Lodger-urcite nie...preco si myslis?
21. okt 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona tam ma napisane, ze je vyhradny dovozca na SVK.
21. okt 2010 o 22:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina no ale to by mohla mat aj ine ceny :sweat_smile: ved u nej stoji tolko ako vsade
22. okt 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ano, co sa da robit. Asi ho ozaj kupim, ved potom ho predam, zda sa, ze sa rychlo predavaju.
22. okt 2010 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. je tu niekto kto bude okolo 2.novembra v Novozámockej pôrodnici?
Ďakujeem
22. okt 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina skus si vypytat zlavu :sunglasses: prip jej povedz,ze nepotrebujes blok....v niektorych obchodoch ti daju zlavu uplne v pohode :wink: ja som minule kupovala cez net malej 2xobliecky+paplonik+vankus uz na postel a len tak medzi recou som sa opytala na zlavu a v pohode 2€ dolu a este posta zadara :sunglasses: :grinning: :grinning: takze som usetrila cca6€ :sunglasses:
22. okt 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina tento ma prave vo vyklade je super taky chlapcensky :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9514529&tab=2
22. okt 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa paci ten sivy, rytiersky. :slight_smile:
22. okt 2010 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mamulky...a buduce mamulky..len pre info pani doktorka Bezakova robila primarku na gynekologicko porodnickom oddeleni v zrusenej Zeliezovskej nemocnici.
22. okt 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@devita vieme :grinning: ..tam bola tiež uznávana MUDr.
A s dobrým menom už sem prisla :slight_smile:
22. okt 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a to bambiniclub - tam písu že tí malí muzikanti sú v pondelok a potom písu že 2x do týzdna to ako?
22. okt 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@perla200 -ja som pochopila , že v pond. a v stredu :wink:
22. okt 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už aj ja dida:slight_smile:
23. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok