Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

h0blinka
20. jan 2012

ale vzdy este moze poziadat o rozne prispevky v nudzi, neverim ze max co od statu dostane je 165€, len je to zlozite a treba to pozisťovať a vybehať

giapetko
20. jan 2012

@h0blinka tu som uz kukala...... 😉 aj tak ti dakujem moc pekne

giapetko
20. jan 2012

@h0blinka no,to je na tom,ze ona uz bola na uradoch...jedine,co vedela vybavit boli obedy v skole a druzina zadarmo.....a k byvaniu by jej dali este cca89 eur...ale majitel bytu,jej nechce poskytnut potrebne papiere,kym nevyplati dlzobu....takze asi tak.....na urade jej povedali, ze dokonca nahradne vyzivne vo vyske 165 eur je vela na 3 deti......to by som bola zveda,ze kto by z toho vedel vyzit..... 😒

adrioska
20. jan 2012

@h0blinka Ahojky,
dakujem Ti pekne, dufam, ze bude vsetko OK. Nuz ano som PN, ale mam vychadzky a do tej materskej to nejak vydrzime. 🙂 Ale ma to aj svoje vyhody, lebo ked je maly chory, tak ho mozem kludne nechat doma, preliecit, zamestnavatel nefrfle... 🙂

h0blinka
20. jan 2012

@giapetko no super, treba sa poradit asi s niejakou cigaňkou čo beha po uradoch ze ako ona ziska 400 € od statu

giapetko
21. jan 2012

no tak to mas pravdu...oni na obycajnych ludi ser.......im nezalezi na bielom cloveku, ale na ciganovi.... 😒

1katkas
24. jan 2012

@timety13 ahoj.. nie si jedina, ja som sla prvykrat gynekologovi az ked som si nasla na teste dve ciarky.. co bolo v decembri 2009 a mala som 19rokov.. a chodim hlavickovi ordinuje v medicentre u neho su stvrtky len pre tehotne co je velka vyhoda lebo objedna tehotnu presne na cas a zadarmo

zzzz128
24. jan 2012

@1katkas Hehe Kati,to si mala ešte dobré,ja som si šla poprvýkrát pre antikoncepciu a čakala som na krámy,ktoré už nedošli 😅

1katkas
24. jan 2012

@zzzz128 :D sranda hehe ale aspon si mamicka a byt mamou je to najkrajsie co moze byt 🙂

zzzz128
24. jan 2012

@1katkas Hej,už pomaly dvojnásobná,moje pokladíky 😵

1katkas
24. jan 2012

@zzzz128 a mojho som doniesla z vonku zo zimy akurat tak idem porobit co treba:D

morzsi
26. jan 2012

@munah ahoj niektoré ucitelky zo soltesovej ucili na slovenskej ulici v tom roznom dome ktorý je nedaleko novej nemocnici napr. ingrid a na tu dopustit nedaám a inac tato skolka je najlepsia ale i najdrahsia niektorý známy spominali že na zac skr sa dáva tzv dar skolke cca 40 eur ale netreba celý rok nic kupovat ale ozaj na tuto skolku som nic zleho nepocula ozaj je to velmi dobrá školka

morzsi
26. jan 2012

@munah inác velmi dobr skolka je aj p. blahu su tam 3 slovenské triedy a ostane madarské aj riaditelka je super žena nerobí rozdiel medzi madarom a medzi slovákom

morzsi
26. jan 2012

@giapetko ahoj ako náhle budem mat nejaké ošatenie tak jej pomožem žiual ináč jej pomoct neviem

munah
26. jan 2012

@morzsi tak to si ma potesila....len neviem ci mi zoberu aj moju dceru lebo v septembri budeme mat len 2,5roka. Ale chcem sa stretnut s riaditelkami tak uvidim co vybavim

cvikota
26. jan 2012

Ahojte mamicky z Novych Zamkov. O par dni spustame novy zlavovy portal zamerany specialne na mamicky s detmi a radi by sme prinasali zlavy pre mamicky z celeho Slovenska. Mate v Novych Zamkoch a okoli nieco, co by ste rady nasli na BABYzlave? Napiste mi do IP a my urobime vsetko pre to, aby sme Vam a Vasim detickam vyhoveli a zlavu s poskytovatelom dohodli... Krasny vecer vsetkym!

morzsi
27. jan 2012

@munah ak nem8 plienkz tak ano

munah
28. jan 2012

@morzsi na tych plienkach pracujeme ale zatial bezvysledne ☹ ale mame na to este nejakeho pol roka tak dufam ze dovtedy to zvladneme.........ale dakujem potesila si ma 🙂

morzsi
28. jan 2012

@munah dakujem velmi by nám to dobre padlo dufam že o pol roka už poviem hura nemame plienky ( bolo by na case

giapetko
28. jan 2012

@morzsi dakujem ti moc pekne..... 🙂

drobcek1506
29. jan 2012

baby ahojte a ktora ma skusenosti z dr.Bányi,???

gabuci
30. jan 2012

@drobcek1506 Ja som mala jednu kolegynu,tá chodila k Bányimu už x rokov dozadu.Má dve deti,nikdy sa nesťažovala,ani sa nechválila. ☹ Prečo?Chceš k nemu chodiť,či tam chodíš a voľačím nie si spokojná?V tom prípade je v NZ dosť lekárov,aj dievčatá vedia poradiť.

monica25
31. jan 2012

@drobcek1506 ja k nemu chodim a som snim zatial spokojna, 😉

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

sandy80
1. feb 2012

Ahojte všetky, chcela by som sa opýtať, či nevie niektorá, za koľko robí 4D ultrazvuk Stanko resp. Renčková???

drobcek1506
1. feb 2012

aj ja k nemu chodim nie nie nemam nanho staznost iba superr doktor aj dnes som tam bola 🙂

ronna
2. feb 2012

Dobry deň mamičky.Niektorá z Vás by mi vedela poradiť kde nájdem v NZ manželsku poradňu???Dakujem.

deina
2. feb 2012

Kedy su zapisy do skolok? Neviete, ci mame v meste nejaku logopedicku skolkarsku triedu alebo triedu, kam integruju deti, ktore maju problem s recou? Alebo hocijaky problem.

miskovamama
2. feb 2012

@vuci ahojky ja chodim s mojim synom k doktorke Komaromyovej a nemozem na nu povedat ani krive slovo je velmi mila a pozorna a vie aj po madarsky takzer stym by nebol problem

obycko
4. feb 2012

Ahojte. Viete mi poradiť kde sa dá cvičiť pre tehotné a nejaké predporodne cvičenia?

giapetko
5. feb 2012

@obycko ahoj...predporodnu pripravu aj s cviceniami robi porodna sestricka Dr. Kalmanova.......je to kazdy pondelok od 10,00 / do 13,00 alebo od 15,00 do 18,00 v mater.skolke na Bitunkovej...asi hodinku sa cvici a potom je kurz vzdy na nejaku temu...dojcenie, porodne fazy, masaze atd....stoji to cca 35 eur cely kurz / 8 sedeni....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre