• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

9. septembra 2017 
@ema.nz ahoj to je namiesto ccx?
11. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mi pride vtipne ked som nemala synceka tak som chodila na diskoteky a teraz ked mam dite, tak je z toho detska kaviaren:slight_smile: super to ma tam laka mozno tam niekedy pojdem :grinning:
11. júl 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ema.nz, ono to je len vnutri? Ako to tam vyzera, co vsetko tam maju?
12. júl 2012 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina cauko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ano,je to vo vnutri.Je to tam celkom super akurat to mohlo byt vacsie.Su tam 2 skakacie "hrady",smykalka,hojdacka,preliezacka,tunel a vsetko je to penove aby sa deti nemali kde dorazit :wink: Je tam stol kde si mozu deti malovat,kreslit,skladat puzzle.No nieco ine ako dokola tocit detske ihriska v meste :wink: a hlavne mozes si dat "v klude" kavu :sunglasses: :grinning:
12. júl 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz, super, ked bude blbe pocasie, pojdeme sa tam pozriet. :sweat_smile: A tuna uz niekto bol? http://www.happypark.sk/
12. júl 2012 o 09:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina Zlatko to sa este len bude otvarat koncom jula :wink:
12. júl 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz, aha, jula, nie juna. :sweat_smile:
12. júl 2012 o 09:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambuľky ahojte, je toho tu veľa na čítanie a toľko času žiaľ nemám. Škoda..Mám však otázočku. Kde sa dá prepichnúť ušká 7 mesačnému drobčekovi?
16. júl 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mile tehulky, ak mate zaujem, od septembra zacina opat kurz "Skola dojcenia", ktory poskytuje materske centrum Nezbedko. Ak mate zaujem, ohlaste sa mi. Kurz sa uskutocni za minimalneho poctu 5 osob a bude niektory vikend - v sobotu v trvani 5-6hodin.
17. júl 2012 o 21:24  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tristanianz my sme dievcatam davali v meste vo Fan parfumerii, neboli to a nemali sme problemy - ale my sme davali nastrelovat az ked mali rok a pol -pri kazdej.
19. júl 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janett84 Selicka je dobra, je na Letomosti ale tam chodi vela ludi. Este mi hovorili nejakeho doktora, ale my toto mame blizsie.
19. júl 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinkag ďakujem.. aj ja chcem až po treťom očkovaní.. Tak za 3 mesiace.. Chcela som teraz, ale neodporúčajú to..
20. júl 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkag dakujem
20. júl 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky boli ste už vtom Happy cafe????Aké je to tam?Tam akože mamičky možu si dať kávu,alebo je to iba pre deti?
22. júl 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tristanianz Ahoj,nastrelujeme od 6.mesiaca alebo po druhom ockovani,deticky to zvladaju velmi dobre,tak kludne uz hocikedy mozete prist :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@liluska78 ďakujeme za ušká, zvládame to skvele, už sa smejeme, šantíme, ani nevieme, že niečo bolelo... :slight_smile:
23. júl 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tristanianz ahoj,velmi sa tesim,malinka bola perfektna,ani velmi neplakala a aspon ste uz potom:slight_smile:
23. júl 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, predchvilou mi volala mama, ze zomrela dokt. Freyova, ze dnes ma pohreb... :frowning2: :pensive: Moj muz k nej chodieval a aj ja, ked som mala nejaky problem. Ktovie, co sa jej stalo... :frowning2:
26. júl 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúha :frowning2: ... počula som, že bola veľmi dobrá kožná lekárka ... a už inak dlhšiu dobu neordinovala , a jej syn ju zastupoval ... tak ktovie čo jej bolo :frowning2:
26. júl 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzipa Zuzi, ano, naposledy ked u nej bol Karci (a to uz bolo davnejsie), tak tam bol jej syn...
26. júl 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. neviete poradiť, kde zoženiem pekné tehotenské oblečenie za prijateľné ceny? Z prvého tehotenstva mám skôr elegantné veci, lebo som pracovala, no teraz som na materskej a je mi to na prd.
31. júl 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianas ahoj ked chces pozri si moj bazar, mam tam neake veci malo nosene. Keby netrvas natom aby boli nove mohli by sme sa este na cene dohodnut.
1. aug 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 Ahoj, si poklad, že si sa ozvala, jedny rifle už mám, chcem skôr športové nohavice na ihrisko s drobcom a k tomu tričká. Tak možno niečo nabudúce.
1. aug 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky,ten strandbus v NZ premáva?A aj z autobudeovej zastávky?A o kolkej??Viete mi napisať..
2. aug 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. aug 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbet124 velmi pekne dakujem :slight_smile:
2. aug 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika za málinko :slight_smile:
2. aug 2012 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata... chcela by som sa Vas opytat, ci ste niektora robili detom tkzv. uvitanie do zivota... je to nieco ako nahrada krstu v kostole.... v niektorych mestach to robieva priamo mestsky urad... taky maly obrad kde sa privita novy obcan v meste.... neviete, ci nieco take sa da vybavit aj v Zamkoch?
7. aug 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva robí sa to aj v NZ...ked sa dieťa narodi a zahlasia ho na matriku, tak tam treba zahlasit, že mas zaujem aj o privítanie do života ...
7. aug 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok