• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
mala by mať okolo 36 rokov a jej brat tak 34, netuším čo robia. Ona chodila do Štúrova do školy, aj jej brat. To je teraz ako Pošta pre teba :grinning:
10. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte, obidvaja sú veľmi vysokí a bývali v poschodovom štvorcovom dome v nejakej krátkej uličke
10. aug 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na Sihoti je tusim aj ihrisko pre deti.
10. aug 2008 o 22:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, vy ste mali krásne foto z pikniku, čo nechodíte častejšie? :slight_smile: To mi prišlo ako rodinná idylka :dizzy_face:
10. aug 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akosi nebol cas, manzel vela pracoval. Ale teraz bude mat dovolenku, tak nieco vymyslime. :slight_smile:
10. aug 2008 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bol prvy vylet nasho piknikoveho kosa. :grinning:
10. aug 2008 o 22:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som čítala, že dom nekupujete... Počkáte na tie novostavby, o ktorých si hovorila? Alebo vyhral bytík?
10. aug 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudák piknikový kôš :cry: :grinning: :grinning:
10. aug 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, tie novostavby nie, zostavame v nasom byte a az neskor sa pustime do domu. :slight_smile: Ked budem uz aj ja pracovat alebo manzel dostane lepsi plat. Mame trojizbovy byt, ten nateraz uplne postaci.
10. aug 2008 o 22:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten kos sme kupili asi pred dvoma rokmi v Kike (nie je pruteny, je taky latkovy, oranzovy). :grinning:
10. aug 2008 o 22:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, ty a pracovať??? A čo druhé mimčo? :confused:
10. aug 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutka, haloooooo. Pošta pre teba sa skončila neúspešne :frowning2:
10. aug 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no reni...nic posta sa nekona..... :unamused: :angry:
manzel nevie,ale zistim.....
a Marianka Ferusova sa tesi na vas,kedy dojdete na kavu k nam......co tak dojst kym ma prazdniny???
10. aug 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, no ved aj druhe bude a potom. :wink: Napokon manzelovi sa rysuje celkom pekna pracicka...
10. aug 2008 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som hladala nieco kde by sme mohli popiknikovat v okoli ...ale nic nevyguglilo :confounded:
10. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked ja by som chcela vsetko - druhe babo, bezproblemove tehotenstvo (ziadny predcasny porod), krasny domcek...
10. aug 2008 o 22:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina,vsetko bude len si netreba robit prilis presne plany...lebo potom je clovek nestastny ,ked to nejde ako si predstavujeme......

napr my z obchodikom...keby ste vedeli jake komplikacie sme mali....ani by sa vam nechcelo...a keby ja za to mozem tak to chapem,ale tie blbe urady a tetky co tam vyvaluju sunky...prd vedia!!!!
10. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutka, tak to nechaj, nevadí. Naozaj si hovorila triednej? No prišla by som a hneď aj pozrieť nové kvetinárstvo, nech si niečo kúpim a hneď urobím tržbu ako prvá zákazníčka :sunglasses: Otvoríš ešte v auguste?
10. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni,otvoprime az dojdu peniaze,lebo este tam nic nieje..ale plan je koniec augusta aaby sme chytili prvy skolsky den...a ste srdecne vitane!!!! :dizzy_face:
10. aug 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved, netreba presne plany, nieco uz len bude. :slight_smile:

Sihot sa vam nepozdava?
10. aug 2008 o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, no málo by si nechcela, ale ako píše Nutka, netreba si presne všetko plánovať... No ja keď som čítala novú tému Extrémni nedonosenci s pôrodnou váhou pod 1kg, tak váš Michal je oproti nim normálne donosené bábo :slight_smile:
10. aug 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem kde je sihot :unamused:
dajte presnu polohu prosim.....
10. aug 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nutka, dobrý ťah - ten prvý školský deň :wink: No normálna obchodníčka je z teba počúvaj :sunglasses: Suseda náhodou neučí ekonomiku na strednej :grinning:

deina, mne tie miesta Sihoť ani Berek veľa nehovoria. Nepoznám to. Vyberte niečo a ja prídem kdekoľvek :slight_smile:
10. aug 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misulo bol veliky, aj ked bol v inkubatore - v porovnani s tymi 600g detickami. :slight_smile:

Sihot je nedaleko Mostnej ZS, je tam akysi stadion, nedaleko je restika Mlyn (tak nejak sa vola), je tam rieka, zelen, detske ihrisko...

No idem si lahnut, baby. Majte sa pekne. Papa
10. aug 2008 o 22:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa Deina, dobrú noc. Tak počkáme, kým sa vyjadria ostatné baby. Tak zatiaľ je to na piatok a miesto ešte nie je isté
10. aug 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len som chcela napisat, ze niekedy bohuzial treba aj planovat - neotehotniet pocas brania liekov a tak. :pensive:
10. aug 2008 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Marianka je ekonomka a aj ma kontrolnu poziciu na ohaji...to znamena,ze mi moze kedykolvel dojst skontrolovat uctovne knihy a ako si to vediem,ci mam v tom poriadok.....
10. aug 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, máš pravdu, treba aj plánovať a byť zodpovedný hlavne sa to týka náš po cs, že dva roky čakať a lieky a tehotenstvo tiež nejdú dokopy...
10. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa deini
ale to su ine planovania....ale to ty vies,ze?

mne piatok vyhovuje a na miesto cinu si vyguglim
10. aug 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa spýtam spolužiačok, že kde to je, len vy zámčanky dajte miesto. Nutka aká si zbehlá v gúglovaní :slight_smile: :slight_smile:

idem aj ja spať, dobrú...
10. aug 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok