Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
10. aug 2008

mala by mať okolo 36 rokov a jej brat tak 34, netuším čo robia. Ona chodila do Štúrova do školy, aj jej brat. To je teraz ako Pošta pre teba 😀

renika
10. aug 2008

ešte, obidvaja sú veľmi vysokí a bývali v poschodovom štvorcovom dome v nejakej krátkej uličke

deina
10. aug 2008

Na Sihoti je tusim aj ihrisko pre deti.

renika
10. aug 2008

deina, vy ste mali krásne foto z pikniku, čo nechodíte častejšie? 🙂 To mi prišlo ako rodinná idylka 😵

deina
10. aug 2008

Akosi nebol cas, manzel vela pracoval. Ale teraz bude mat dovolenku, tak nieco vymyslime. 🙂

deina
10. aug 2008

To bol prvy vylet nasho piknikoveho kosa. 😀

renika
10. aug 2008

som čítala, že dom nekupujete... Počkáte na tie novostavby, o ktorých si hovorila? Alebo vyhral bytík?

renika
10. aug 2008

chudák piknikový kôš 😢 😀 😀

deina
10. aug 2008

Nie, tie novostavby nie, zostavame v nasom byte a az neskor sa pustime do domu. 🙂 Ked budem uz aj ja pracovat alebo manzel dostane lepsi plat. Mame trojizbovy byt, ten nateraz uplne postaci.

deina
10. aug 2008

Ten kos sme kupili asi pred dvoma rokmi v Kike (nie je pruteny, je taky latkovy, oranzovy). 😀

renika
10. aug 2008

deina, ty a pracovať??? A čo druhé mimčo? 😕

renika
10. aug 2008

nutka, haloooooo. Pošta pre teba sa skončila neúspešne ☹

nutka
10. aug 2008

no reni...nic posta sa nekona..... 😒 😠
manzel nevie,ale zistim.....
a Marianka Ferusova sa tesi na vas,kedy dojdete na kavu k nam......co tak dojst kym ma prazdniny???

deina
10. aug 2008

Reni, no ved aj druhe bude a potom. 😉 Napokon manzelovi sa rysuje celkom pekna pracicka...

nutka
10. aug 2008

a som hladala nieco kde by sme mohli popiknikovat v okoli ...ale nic nevyguglilo 😖

deina
10. aug 2008

Ked ja by som chcela vsetko - druhe babo, bezproblemove tehotenstvo (ziadny predcasny porod), krasny domcek...

nutka
10. aug 2008

deina,vsetko bude len si netreba robit prilis presne plany...lebo potom je clovek nestastny ,ked to nejde ako si predstavujeme......

napr my z obchodikom...keby ste vedeli jake komplikacie sme mali....ani by sa vam nechcelo...a keby ja za to mozem tak to chapem,ale tie blbe urady a tetky co tam vyvaluju sunky...prd vedia!!!!

renika
10. aug 2008

nutka, tak to nechaj, nevadí. Naozaj si hovorila triednej? No prišla by som a hneď aj pozrieť nové kvetinárstvo, nech si niečo kúpim a hneď urobím tržbu ako prvá zákazníčka 😎 Otvoríš ešte v auguste?

nutka
10. aug 2008

reni,otvoprime az dojdu peniaze,lebo este tam nic nieje..ale plan je koniec augusta aaby sme chytili prvy skolsky den...a ste srdecne vitane!!!! 😵

deina
10. aug 2008

No ved, netreba presne plany, nieco uz len bude. 🙂

Sihot sa vam nepozdava?

renika
10. aug 2008

deina, no málo by si nechcela, ale ako píše Nutka, netreba si presne všetko plánovať... No ja keď som čítala novú tému Extrémni nedonosenci s pôrodnou váhou pod 1kg, tak váš Michal je oproti nim normálne donosené bábo 🙂

nutka
10. aug 2008

ja neviem kde je sihot 😒
dajte presnu polohu prosim.....

renika
10. aug 2008

nutka, dobrý ťah - ten prvý školský deň 😉 No normálna obchodníčka je z teba počúvaj 😎 Suseda náhodou neučí ekonomiku na strednej 😀

deina, mne tie miesta Sihoť ani Berek veľa nehovoria. Nepoznám to. Vyberte niečo a ja prídem kdekoľvek 🙂

deina
10. aug 2008

Misulo bol veliky, aj ked bol v inkubatore - v porovnani s tymi 600g detickami. 🙂

Sihot je nedaleko Mostnej ZS, je tam akysi stadion, nedaleko je restika Mlyn (tak nejak sa vola), je tam rieka, zelen, detske ihrisko...

No idem si lahnut, baby. Majte sa pekne. Papa

renika
10. aug 2008

pa pa Deina, dobrú noc. Tak počkáme, kým sa vyjadria ostatné baby. Tak zatiaľ je to na piatok a miesto ešte nie je isté

deina
10. aug 2008

Len som chcela napisat, ze niekedy bohuzial treba aj planovat - neotehotniet pocas brania liekov a tak. 😔

nutka
10. aug 2008

hej Marianka je ekonomka a aj ma kontrolnu poziciu na ohaji...to znamena,ze mi moze kedykolvel dojst skontrolovat uctovne knihy a ako si to vediem,ci mam v tom poriadok.....

renika
10. aug 2008

deina, máš pravdu, treba aj plánovať a byť zodpovedný hlavne sa to týka náš po cs, že dva roky čakať a lieky a tehotenstvo tiež nejdú dokopy...

nutka
10. aug 2008

papa deini
ale to su ine planovania....ale to ty vies,ze?

mne piatok vyhovuje a na miesto cinu si vyguglim

renika
10. aug 2008

ja sa spýtam spolužiačok, že kde to je, len vy zámčanky dajte miesto. Nutka aká si zbehlá v gúglovaní 🙂 🙂

idem aj ja spať, dobrú...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre