• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
no neverim, ze monica sa prihlasila :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Catrin, idete v septembri plávať?
12. aug 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame ku gratulacii darinke :slight_smile:

serafinka, neviem, ale chcela by som. uvidime, co povie sponzor :grinning: :grinning:

monica je aj moja "spolurodicka" a boli sme spolu aj v bulharsku na dovolenke :sweat_smile: :slight_smile:

nam stretko tiez vyhovuje zatial hocikedy, aj chilli vyhovuje, na sihot sa bojim tiez koli kliestom, ale prisposobim sa :wink:
12. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabky su take zelene a ziju vo vode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alebo aj slapkam sa hovori zabky :grinning: a afty, to neviem :sweat_smile: :confused:

:slight_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme catrin :slight_smile:
12. aug 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni zac :grinning: ale nie, ake zabky si to myslela?
12. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: si vtipná dneska. Ja som počula niečo o žabkách v ústach, či sa tomu ľudovo hovorí neviem, ale hlavne neviem čo je to. Darinka má na jazyku také biele vyrážky :unamused:
12. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka, my sme mali žabku asi pred mesiacom a pol. Niečo si našla Darinke v pusinke?

to naozaj dlho trvá, kým sa vylieči jačmeň :frowning2: :frowning2: :frowning2:

všetko Naj našej Darinke krásnej :dizzy_face:
12. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to neviem, este som o tom nepocula... a kam do tatier idete?
kati, ty si kam zmizla???
dnes som sa stretla s klaudi, a ked bude stretko, tak sa jej katika ma ozvat! lebo len ty mas cislo :sweat_smile:
12. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka, sú to biele pluzgiere :slight_smile: aj zvnútra pier.. je to hnusne a bolí to.. biely jazyk može byť aj od iného.. má to všade v puse?
catrin ano šmíruje občas, ale nenapíše :grinning:
12. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi, my sme mali nie na jazyku ale na bokoch úst vnútri biele fliačiky
12. aug 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi zajtra pojdem ku Klaudi- zamerať jej okná :grinning:
12. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tymto ta vyzyvam aj ja monica, aby si nieco napisala!!! :slight_smile: a co roli? maly aj velky??? neni mu smutno za denisom? :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak zajtra ráno budeme mať obrovské očko, tak padáme k dr. Podľa toho čo povie buď prídeme alebo neprídeme na stretko. Ráno som si to všimla, ešte to nijak nevyzeralo a večer to už bolo väčšie :frowning2:
12. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to asi nebudú afty ale pleseň . Nemá to všade, iba na polke jazyka, vzadu už nie a ani pery nemá od toho. Radšej pôjdem zajtra k lekárke nech sa na to pozrie. Inak dnes som sa s Darinkou natrápila riadne, bola taká uplakaná.
12. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, žeby sme si dali stretko u Lorandovej? :wink:
12. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika, ty zameriavačka, muž by mal byť na teba hrdý akú má všestrannú ženu :sunglasses:
12. aug 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes mi spominala ze sa tam chystas.... :slight_smile:
tak ja padam.... tak mi ide pomaly net ze by som ho dokopala :grinning:
ak sa dohodnete na stretku, tak mi katika daj prosim ta vediet, lebo neviem ci sa sem dostanem :sweat_smile:
tak sa majte a nech sa vsetky deticky vyliecia, inak aj my trosku pokasliavame :confounded:
12. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin teraz tu asi nie je.. venuje sa manželovi.. dnes sme boli spolu u nutky :slight_smile:
12. aug 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin :rolling_eyes: všetky chodte preč ked sa sem ja raz dotrepem :rolling_eyes:
12. aug 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi, Kedy by ste s Darinkou skočili? To nie je to, čo sme mali my. On to mal všade v ústach
ahha, teraz ma napadlo, aj brianko raz nieco mal take podobne a dr nam dala tabletky, ale v lekarni nam povedali ze je to velmi silne (ta tabl.) a hned mu to zmizlo
katika, dokedy má Lorandová dovolenku? :confused:
12. aug 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lorandová už pracuje, v pondelok som jej volala

pôjdem tak niečo po 9, prídeš :wink:
12. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dostali na to takú vodu.. štípala ho ale na druhý den mu to zmizlo..
reni už asi nemá.. myslím
12. aug 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi, podľa toho aké to to bude mať. Keď veľmi zlé, tak hneď ráno tam budem o 8mej stepovať. Som zvedavá aká noc náš čaká, keď to bolí :frowning2:
12. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja sa jej chystam zavolat uz neviem odkedy, ale vzdy potom niekam doobeda idem, aj dnes som bola u babky, vcera sme prespali doobedie :grinning: .... moni, ale ozvi sa aj ty, a mozte aj dojst k nam :wink:
12. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kliešte sú pod každým stromom alebo čo? som myslela, že len pod agátom a pod. My chodíme do záhrady na ovocie každý deň a Max je v sade na deke a zatiaľ sme kliešťa nevideli.
12. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni u nás sa vraví že pomáha ked mu napluješ do oka.. fakt :grinning: ja ked som to mala, mama mi nečakane flusla do oka a na druhý den to tam nebolo :grinning: :grinning: :grinning: divné, ale pomohlo :grinning:
a minule aj jednej ženskej flusla :grinning: :grinning: :grinning: som myslela, že jej vrazí a ona chúda tam tak stála a vraj to prečo?? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby sme prišli na 8? No v každom prípade daj vedieť. Poslala som ti do IP číslo.
12. aug 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok