• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ahoj Janula. Musím ti pochváliť fotku, aká sexica je z teba :wink: A že horúcu noc, no pekne :dizzy_face:
13. aug 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni.. no ja už som krásna žena.. :grinning: a dožijem sa aspon 100 rokov :grinning: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ide do jaslí, lebo ja idem do školy.. a sú súkromné. Bude tam chodiť od rána - ked sa zobudí- budí sa okolo 8.00-9.00 do nejakej 17.00 :dizzy_face: sa teším :grinning:
a Riško je strašne spoločenský, vobec nie je mamičkár, takže nemám strach ani kúsok, že si tam nezvykne.. sme sa tam boli pozrieť minule a on sa odtrtúšil preč s kuchárkou, ani nevedel, že neajú mamu má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
reni neboj, prejde mu to... alebo mu Riško flusne do oka :grinning:
13. aug 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula pošlem ti link na stránku, tam sa všetko dočítaš.. ip
a ja mu to zakazujem a on vyhadzuje aj tak.. non stop :rolling_eyes:
ozaj ty si ma minule nespoznala? :grinning:
13. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Horuca noc? Pekne... :dizzy_face: :sweat_smile:

Misulovi je uz dobre, neviem, co sa mu vcera porobilo, este trosku funi, ale uzasna zmena (tie kvapky musia byt zazracne, co nam dala lekarka), do piatka mozno bude uplne okay. Takze Smokovec? :sweat_smile:
13. aug 2008 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chceme byť ok do piatka :pensive: Uvidíme...

katika, už to asi začalo pôsobiť, asi už dlhšie chodíš tak spať, čooo? Ideš do školy? Denné? Uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si pamätám, že si si chcela vybaviť individálny plán alebo čo, nie?
13. aug 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú fotku zo Zoo s opicami, tak tam ste si prečo nestrčili hlavy ty a tvoj muž? bolo by to perfektné potom :slight_smile:
13. aug 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte stále chcem, ale to záleží od každého prof individuálne..
neviem.. lebo sme sa tam už ponáhlali a len tak som ho cvakla :slight_smile: už bolo 6hod večer a ešte cesta späť.. vtedy išiel malý spať 1krát o 22.00 a spal do 11.00 z toho šoku :grinning:
13. aug 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, takže ani my nemáme afty, ale pleseň. Tak ideme bojovať s dudlíkami a flaľkami. :frowning2:
13. aug 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ja som bola myslienkovo niekde inde, mimo :sweat_smile: ja ked chodim po meste akoby som bola slepa. az potom , ked sme boli uplne blizko som ta spoznala ale to si s a uz usmievala na mna :pensive:

marek je uz ok, horucky presli. tak to bolo z ockovania. lauriku mam v suranoch na dome, tak si trosku vegetim len s dvoma detmi :grinning:
13. aug 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka a čo ste na to dostali? To je horšie ako žabka? Žabka nám prešla za dva dni. Nech aj vám to skoro prejde!! Aj my bojujeme, Maxim si vôbec nechce dať prikladať obklady :rolling_eyes:

katika, jaj. Tak sa tam musíte vrátiť :wink:
13. aug 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kedy je to stretko? ostava v piatok? :slight_smile:
13. aug 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ste sa riadne vcera rozpisali... my ideme na ockovanie zajtra - som zvedava, ako to zvladneme, prve ockovanie dopadlo dobre... tak uvidime...
13. aug 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula Kristianko je nádherný..
13. aug 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni neviem čo je to žabka. Dnes nám konečne prišla autosedačka, tak sa z nej vytešujeme :grinning:
13. aug 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf aká? :slight_smile:
inak dnes idem za tou Klaudi.. mám jej povedať za stretko že v piatok?
13. aug 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika ideš do Tvrdošoviec?
13. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Concord ultimax
13. aug 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa dat fotky do albumov ale nejde mi to :frowning2: tak vecer skusim zase...chcela som dat fotky , ked boli obaja malicki. ani lauru ste asi nevideli :slight_smile:
13. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika, Risko riadne vyrastol odvtedy, co som ho mala na kolenach... je z neho fesak!
13. aug 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf tú máme my.. akú farbu?.. Ano ideme tam aj s (neviem ako ho mám volať, kedže to nie je manžel a priatel mi znie chladne, takže skoromanžel) so skoromanželom :grinning:
tinusi ano? však aj Maťulko rastie ako z vody!!!
13. aug 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to tak chýba také malilinké bábo.. :slight_smile: laurika bola prekrásna.. si to budem vynahrádzať na kamoškinom bábatku.. ona vie o kom točím :wink: :grinning: sa tešííím!!!
13. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
magnum sme si vybrali, aby nebola nápadná v aute. viem, že oni majú všelijaké prekrásne farby najmä tá nová kolekcia, ale bála som sa, že by sa mi dlho neusedila v aute pred panelákom. Hneď by som prišla o sedačku a aj auto - možno.

Aj mňa mama dnes volala, či neprídem (do Tvrdošoviec), veľmi sa mi nechce, pretože sme tam boli 2 týždne vkuse a Darinku mi riadne rozmaznali a teraz s ňou ledva vládzem.
13. aug 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my máme magnum :grinning:
13. aug 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne ho mama aj svokra vždy tak rozmaznajú, že no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy sa budete brať so skoromanželom? Pozdravuj Klaudi.
13. aug 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj takú drahú sedačku ste kúpili, nemáte kam dávať peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
musela som.. aj ja som si to zlízla :grinning:
13. aug 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka moja to je vo hviezdach.. vyzerá to na budúce leto.. obaja chceme len v lete, takže asi tak
13. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to je sila, a to som si myslela, že tú si určite neobjednáva tak veľa ľudí, lebo je celá čierna s troškou sivej. Prišiel mi k tomu aj letný poťah, no nechce sa mi teraz maturovať nad tým, ako ho tam mám dať, lebo je z dvoch častí :angry: a dnes nemám svoj deň.
13. aug 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona ani nie je sivá skor taká bežová, nie? ale ja som s nou spokojná, ale len ak ju budete mať v jednom aute, lebo je fakt nemotorná na prekladanie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: šak ja som sem vtedy aj dávala link..
ona je z takej brúsenej kože alebo čo to je, že? my sme ju kúpili v Ba
13. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začo ste ju kúpili Vy a odkiaľ? Mne prišla z Čiech.
13. aug 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok