• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Hello. Tak zajtra o desiatej? Mozno prideme, ale trosku neskor, kedze okolo desiatej sa krpec budi. Ale ak bude v dobrej nalade a nebude usopleny, tak prist mozeme. :slight_smile: Ked idem do Chilly, musim ist na ten dvor cez vnutro?
14. aug 2008 o 21:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, cez aký dvor? To sa tam dá aj zablúdiť? Tak ja určite zablúdim
14. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvor som myslela tak, ze sa da sediet vonku (asi nebudeme vnutri, ze?) a nie je tam nejaka branka priamo na dvor?
14. aug 2008 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni: čoby nie, ak nie viac. Už sa hanbím za seba ako vyzerám. To brucho mi nie a nie zliesť a tvár no ani nepoviem. Hormóny sa na mne vybúrili. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Darinka je celý ocko.
14. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi, tak fotky potom retušuješ? :confused: Tam si krásna a vychudnutá ako keby ti ani jesť nedávali :slight_smile:
14. aug 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, neviem kam zmizla Katika, ale ja ti neporadím v tomto. Ja som cudzinec a nie NZ-ťák
14. aug 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: no renika asi máš niečo s očami Ty a nie Maximko no ved počkaj zajtra ak prídeme.

Lúčim sa, prišiel domov môj drahý, tak sa mu idem venovať, dobrú noc všetkým.
14. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Deina zo zadu ako je dvor.
14. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zozadu ako zboku? :grinning: Mam taky pocit, ze sa vyjadrujem ako hotentot...
14. aug 2008 o 22:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja už asi, nezvyk na mňa, začínam si dávať záväzok, že pôjdem spať 22:30 každý deň ako Katika. Možno na najbližšom stretku bude vidieť nejakú zmenu :wink:
14. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi, čau. Dobrú noc
14. aug 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano zboku, nie si hotentot, ale nájdeš to určite. :wink:
14. aug 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru noc, Serafi. :slight_smile:

Mne sa zase taaaak nechce spat.
14. aug 2008 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslím, že serafinka je krásna žena.. a aj Renika :dizzy_face: trocha počerná, ale krásna :grinning: :grinning: :grinning: ale nie fakt.. som si na nej oči išla nechať ked som ju prvýkrát videla!
deina mať tvoj problém.. mne sa chce spať vždy!
reni trafíš neboj!
14. aug 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, viem, ze gel nie je bohvieco, ale aspon mu to chcem trosinka ulahcit...
Inak, s tym cervenym vinciskom s kolou mi robis take chute... az sa mi slinky zbiehaju... ale kedze drobec papa moje mliecko, tak alkohol nesmiem... ale asi si najblizsie po kojeni trosku cucnem... :dizzy_face:
14. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

nakukla som sem kvoli stretku, kde a kedy bude. chilli nam vyhovuje, takze by som prisla aj s celou mojou delegaciou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tolko ste toho vecer popisali, ze som sa nevedela docitat. monica vitam ta medzi nami :slight_smile:

no ja padam chystat sa, o hodinku odchadzam na ten sud. snad sa to dnes ukonci, drzte palce.

ozaj a lucik nepride? co je s nou? som ju tu davno nevidela. :fearful:
15. aug 2008 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Ja neprídem, práve som sa začala chystať a volám mužovi, nech mi príde dať autosedačku z jeho auta do môjho. A on zobral ráno o ôsmej auto do servisu!!!! :angry: Takže mám tu moje auto, ale nemám do čoho dať Maxa :frowning2: Očko má už oveľa lepšie, tak by sme v pohode mohli prísť. Asi ma porazí..

katika, fuuuu, taký kompliment mi ešte nikdy nikto nedal. Ďakujem ti. Ale asi potrebuješ okuliare :pensive:

janula, držím ti palce na súde! Nech to dopadne lepšie ako minule

lucik teraz nepríde
15. aug 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejako ste sa rozbehli s tym plodenim... my planujeme tri deti - teda ak sa podari, lebo moj muzik bud na milkovanie bud nema chut alebo sa mu nechce :grinning: ...
15. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tri? :slight_smile: Pekne, kedysi som tiez chcela tri, teraz mi ale postacia dve.

Misulo este stale sopli, tak neviem... :confounded: Ze preco je vzdy chory vtedy, ked je dake stretko? :fearful:
15. aug 2008 o 09:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi tak ja by som momentalne takeho chlapa prijala,ten moj by futr liezol :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak konečně jsemse dostala na net, a zjistím že vy už máte pul hodinky to stretko?? :rolling_eyes: :angry: :rolling_eyes: :unamused:
Neměla jsem čas se jít a to se ještě nevědělo kde akdy přesně bude a já to ted prošvihla :frowning2:

Tak pěkně napiště novinky sem, at vím jak jste se měli, to je pech grrrr.
15. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
charli este sa stretkuje asi. my sme odisli skor lebo moji boli hladni a vsetko jedli, co videli :sweat_smile: uz spia vsetci, boli hrozne unaveni. so serafinkou sme tam cakali snad do pol 11, kym niekto prisiel. uz sme sa poberali aj domov, ked sa to tam zrazu zacinalo schadzat :grinning:
15. aug 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto z vas bol uz u vestice? :slight_smile: verite takym veciam?
15. aug 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nebola nikdy, bojím sa toho..ale moj ex bol a veštica mu natrepala také kraviny o mne, že odvtedy ani neverím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prečo? bola si?
15. aug 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janula, ja tomu verim, lebo ako veriaca (v Boha) verim, ze medzi nebom a zemou nieco existuje. Ale u vestice som nebola. Neviem,... vzhladom k mojmu nabozenstvu to nie je velmi "koser"...
Ale kamoska chodi aj moja teta... a dost veci sa im splnilo.... vraj ona sama prekvapi cloveka, co vsetko o nom vie - myslim ta v NZ.
15. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neb ola som. ale chcela by som ist zo zvedavosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste dostretkovali? dokedy ste boli? moji hned zalomili, ledva som do nich napchala obed :sweat_smile:

tinusi no teraz ta uz v meste spoznam, konecne som ta videla. a to si s kym prisla? nemala som cas sa zastavit na kus reci, prisli ste neskoro :slight_smile:

a kto je ta vestica? isla by som aj ja :pensive:
15. aug 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, podla mna nie kazdy co tvrdi, ze je vestec nim aj je... jasne, taki co povedia, ze budete bohata bla bla :grinning: :rolling_eyes: to su len taki tlchubovia...
Inak, Risko nemal chybu, ten si tam brazdil po terase akoby sa nechumelilo a la "naco mi je mama"... :grinning: Je velmi zlaty... aj Marek s Kristianom boli podareni - hladnucki ako uz cuckali, co bolo po ruke :slight_smile:))))))))))...
A Brian a Darinka... no bolo to fain, stretnut vas, aj ked len na chvilu... ta cesta nas zmohla, Matulo spi ako babatko.. :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bola moja susedka Andrejka - bola tam s dievcatkom, o ktore sa stara, kym su rodicia v praci... ona je uz 4 roky snazilka, ma velmi rada deturence, len sa im nedari... ano, prisli sme neskoro, lebo moj maly do desiatej spal :unamused: , inokedy halabusi uz o osmej... :angry:
Na tu vesticu sa ti presne popytam tej mojej tety, ona byva niekde pri zel. stanici a vraj je fakt dobra... zle veci naznaci len nepriamo. Napr. tetina kamaratka u nej bola a ona jej povedala, ze syn ju na stare kolena nedoopatruje. Tak si pomyslela, ze no a co, tak ju doopatruje dcera. Jej syn vsak zomrel - to jej tym naznacovala. A tete sa splnili take veci akoze vnucka bude chora az tak ze pojde do nemocnice, ked bude mat 6 rokov - to sa splnilo. Sesternica bola u nej, ked chodila s jednym chalanom. Povedala jej, ze s nim sa rozide, najde si ineho - cierneho (tento bol blondak) a s tym bude stastna. Tak aj je. Este jej povedala, ze bude vdova - to sa dufam tak skoro nesplni :confounded:
15. aug 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok