• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Aj ja by som taaak sla na svadbu a ta moja sestra nie a nie vydat! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 21:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no velke ako velke??? :grinning: :grinning: :grinning: .mensia ma dva a pol roka takze az taka velka este nie je i ked je uz velmi samostatna na svoj vek.uz takmer rok co sa sama oblieka a to uplne vsetko :dizzy_face: nedaj boh aby jej niekto pomahal ona chce vsetko sama je veeeelmi sikovna :wink: mimochodom mala hnisavu anginu tak z toho tie vysoke horucky :frowning2: aj sme troska schudli a na takych malych detoch to je hned zbadat.akurat som kukla tvoje fotecky v albume a ta kde je maximko v kosielke s viazankou je suprova wau no iny cavo :wink: :wink: :wink:
20. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, dieťa ti spalo, ty úplne fit 3 hod po pôrode, v telke práve nič nedávali, tak čo by si robila? Jedine MK, čo iné? :grinning:

Riško si v pohode zvykol na topánočky? My sme už jedny kúpili, také na chodenie, dnes sme boli v Komárne. Dala som mu ich, ale bol červený od zlosti a po dlhom úsilí si ich dokázal dať dole :rolling_eyes: Moje dieťa bude asi chodiť bosé aj zime :pensive:
20. aug 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewinah, neviem prečo som si myslela, že deti majú 7 a 9 rokov :slight_smile: Brrr, hnisaná angína. Už je zdravá? Čo ste brali aké lieky? Boli ste na Slovensku u dr. ?
20. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, sestra má rozum :grinning:
20. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a díky za pochvalu Maxa v košeli :sunglasses:
20. aug 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked ona si povedala, ze sa vyda o rok a osem mesiacov (frajer jej to uz odratava :grinning:). A teraz mi vypisuje z dovolenky v Turecku, ako hrozne tam je. :confounded:

My sme sa dnes fotili, cela rodinka. :dizzy_face:
20. aug 2008 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina a kde sú fotky? :confused: Pridaaaaaaaaaaaj

akože hrozne? Hrozne s frajerom alebo hrozná pláž, hotel, jedlo a pod.?
20. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika uzivali sme sumamed sirupcek a boli sme na slovensku u doc. :wink: uz je zdrava chvala bohu :slight_smile: ,bo ja sa vtedy tiez trapim ked su deti chore :cry: .
20. aug 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ved len dnes sme sa fotili, ktovie, kedy budu hotove. :slight_smile:
20. aug 2008 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni on nemal nikdy problémy s topkami.. zhadzoval len capačky a papučku, topky už nie :slight_smile:
20. aug 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj deina akože u profíka? Ja že len tak doma :sweat_smile:

katika, tak je super, veľmi sa teším ako ho naučím na topánočky :rolling_eyes: Ozaj, dávaš Riška na nočník?
20. aug 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doma (v zahrade u nasich), ale profikom. :wink:
20. aug 2008 o 22:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, kto je ten profík? Z NZ?
20. aug 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, pozdravujeme z Írska. Je tu hrozné počasie, nechcela by som tu žiť. Každú chvíľu prší a je tu dosť zima, na to, že u nás sme zvyknutí na iné teploty. Doobeda krásne svietilo slniečko, tak som sa tešila, že pôjdeme s Darinkou von,no mala som úlohu navariť obed, tak som to celé doobedie robila a keď som sa o 1 vytrepala konečne von, tak začalo pršať. brrrrrrrrrrr. Viete si to predstaviť, že Darinka je tuná oblečená v zimnom? A keď vidím tieto Írske deti, tak oni v krátkych rukávoch, bermudách bez ponožiek a čiapok, až mi je z nich zima. Ja som tiež naobliekaná ako cibuľa. Už aby sme boli doma a potom nás dúfam čaká slnečné Chorvátsko.
21. aug 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... my mame za sebou tiez virus, brianko vracal celu noc a doobeda,a horuckoval, ale este v pondelok. uz sme ok konecne. len nejako nechce spat odvtedy v postielke :frowning2:
a mna zacina nejako pobolievat hrdlo :sunglasses: :unamused:

kati, a co maly? uz ste ok? vsak vcera mu nic nebolo. chuda male! dufam ze ho to nechyti znova na sobotu
21. aug 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj catrin... :slight_smile:
21. aug 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caau aj teba tu vidno?
21. aug 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obcas,ja som taky tichy sledovatel vetsinou...malokedy napisem :wink:
21. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem si pridat foto ,vsetky mam vetsie ako ma stramka povolene max. :frowning2:
21. aug 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si si davala z fotaku???
21. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano z fotaku. musis ju zmensit. posli mi na mail fotku,ja si ju zmensim a poslem spat. inak mas ip
21. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teraz ani za svet neviem pridat fotky do albumu, neviem preco mi to nejde :angry:
21. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin-diky :slight_smile: skusim to ja sa stymi fotkamy potrapit....ak to nepojde preposlem.posli mi mailovu adr. :slight_smile:
21. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ten fotograf nie je z NZ. Vlastne ani neviem, odkial je. :sweat_smile: Dohodila mi ho kamoska, ta si ho casto objednava na rozne fotenia.

Brrr, Serafinka... :confounded:
21. aug 2008 o 20:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni chod do príslušenstvo, malovanie a tam že otvoriť.. otvoríš si fotku a daj hore obrázok, zmenšiť alebo skosiť.. tam daj miesto 100% 50 a máš to.. a daj uložiť :wink:
21. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky katika :grinning:
21. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pochopila si?
21. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nie, možme ísť po krokoch.. je to jednoduché.. si mi to body nedala, zajtra ráno pre to dojdem ok? :wink:
21. aug 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MOni pamätáš čo bolo takto pred rokom? :wink:
ja som už ležala na vzdychárni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
o pár hodín sa spoznáme :wink: :grinning:
21. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok