• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
si tam daj nejakú čo ste bližšie, vás na nej nevidno :grinning:
22. aug 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas pravdu,dame dajaku inu...ale uz nie dnes vecer na skusku to zatial staci :wink: co risko???spinka???roli uz bol asi 3x hore a strasne plackal,asi zubky chudacik...nedaju ani jemu pokoj.
22. aug 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riško zatial spí.. klop klop.. dala som mu ten sirup, ti potom poviem čo to s ním spravilo.. sa musím ísť sprchovať, ale nechce sa mi..
čo chlap, čo robí? :grinning:
22. aug 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezomrel,ako hovoril v aquariu,ze musi ist,je mu teplo...a bla bla bla,lebo zomre...je v poriadku nic mu nie je...lezi tu pri mne na gauci a ja sa pomaly chystam spat som unavena :wink: uz mam zabalene darceky nakoniec sme mali bal.papier doma...uz sa tesim na zajtra :grinning:
22. aug 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off,spat.dobru noc :slight_smile:
22. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším.. dobrú noc :wink:
22. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem spat :frowning2: to asi kvoli zajtrajsej svadbe. stale rozmyslam, ci mam vsetko zbalene detom lebo rano to bude chaos. ja idem o pol 8 kadernicke a o deti sa bude musiet starat priatel :sweat_smile: som zvedava ako mi ich vychysta :grinning:
22. aug 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, to tu nikto nebol vcera? :fearful: my sme uz aj zo svadby doma :sweat_smile:
24. aug 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako bolo? :slight_smile:
24. aug 2008 o 16:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre bolo. vecer sem dam nejake fotky, laura tam bola najvacsia herecka :sweat_smile:
24. aug 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

janula, práve som prišla na koňa a vidím, že si teraz pridala fotky. Teeeeda, veľmi vám to všetkým pristalo :slight_smile:
Dokedy ste boli? Kde bola svadba?
24. aug 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni dakujem :slight_smile:

boli sme v puchove, prisli sme na vecer. bolo dobre a ja sa tesim, ze bol aj drahy :dizzy_face:
24. aug 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo najskôr nechcel ísť? To s ním si na jednej fotke, že? Ste pekná family :wink:
24. aug 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano s nim. nechcel, som ho dlho prehovarala :pensive: ja nemam ziadne fotky zistujem, nikto ma nefotil :fearful: nieze by mi to vadilo ale patrilo by sa nejake mat, nie?
24. aug 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pekné fotky janula
my sme po oslave a možme robiť konkurenciu dráčiku :grinning:
inak dakujem všetkým zúčastneným za účasť :grinning:
24. aug 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš tie najdôležitejšie - s drahým a s Laurou :slight_smile: Bratova manželka je z Púchova? Akú autosedačku máš teraz pre Lauru? Do koľko kg?
24. aug 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati, ako to dopadlo? Riško bol zdravý? Pridaj fotooooooooooooo :dizzy_face:
24. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a čo dostal Riško od rodičov? Som sa ťa minule zabudla spýtať ...
24. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano je z puchova.

laurika ma sedacku cam od 9 do 18kg ale uz som jej kupila aj podsedak, len ten jej je velky a potom ju reze pas...este musime vydrzat v tejto. inak zmesti sa do nej, ved ma 12kg
24. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, to čo chce byť modelka? Máličko papá?
24. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni super bolo, Riško bol za superstar, ani som sa k nemu celý den nedostala.. fotos má moja maina vo fotáku a ja ich nemám :pensive: budem mať až o týžden :pensive:
od tatinka dostal origoš bmw odrážadlo a od maminky hojdaciu zebru :slight_smile:
24. aug 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne darčeky :sunglasses: Také typické pre vás, že BMW :sunglasses: Akú zebru? Kde si ju kupovala?
24. aug 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tými fotkami si ma teraz naštvala :angry: :rolling_eyes: :frowning2:

a verím, že Riško bol superstar :dizzy_face:
24. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že pre nás čo ja mám s bmw? :confused:
na podzámskej v hračkárstve :sunglasses:
24. aug 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to, že na hocijakom odrážadle Riško chodiť nebude :sweat_smile:

kde na podzámskej? V Arke? Na to som aj zabudla, nebola som tam 100 rokov. Naposledy som si tam kupovala zošity do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bude.. ale tatinko sa do neho zalúbil :sunglasses: Riškovi sa velmi páči aj od mojej maminy také obyčajné :slight_smile:
neviem ako sa to tam volá
24. aug 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatino má dobrý vkus :slight_smile:

a ty si zebru kupovala v Arke? Od koľko mesiacov je?
24. aug 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 12, ale podla mna od 18, lebo až také väčšie dieťa sa na tom lepšie pohojdá :slight_smile:
24. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že má dobrý vkus.. však má mna :sunglasses: :grinning:
24. aug 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu. mala som hovor :grinning:

reni ze malo je, skor poviem, ze nic neje. od vcera od 15h, co v kostole vyjedala zakusky nic doteraz nejedla :angry: :angry: no vazne nic. rano som jej horucu cokoladu naliala lebo pytala , aj z toho len tri glgy

katika a vie risko ist na tom odrazadle? kiko tiez dostal na prvy rok a stale natom nevie ist :sweat_smile:
24. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok