Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
26. aug 2008

v bulgarsku aj s catrin

janula_nz
26. aug 2008

a dobre bolo? kde ste to tam boli presne?

monica25
26. aug 2008

super...,ale malo boli sme len na 8 dni...na slnecnom pobrezi

janula_nz
26. aug 2008

my sme tiez chceli toto leto ist ale deti nemaju pasy. aj by som im dala zrobit ale kiko este nema po sude a kym mi neni zvereny ani mu pas nemozem dat urobit. tak snad na rok to uz bude ok.

monica25
26. aug 2008

nas bol zapisany do rolandovho pasu a ja som sla na obciansky.p.boli sme letecky...
odporucam s detmi ...nie je tam drahe a my sme boli velmi spokojny 😀

renika
26. aug 2008

monica, chválim foto, aj keď zase si dosť ďaleko, ale čo už s tebou 🙂

my máme obaja malého zapísaného v pase

monica25
26. aug 2008

dakujem 🙂 kde je katika?

katika1
26. aug 2008

čaute 😎 tu som, kukala som na nete nábytok malému
monica má album,odpadnem 😀
a pas si kedy upravíš zlatá moja? 😀 😀 😀

nutka
26. aug 2008

ahojky...
kati si sa pytala,ze ci mi bude za malym smutno,ked nebudem s nim cely den....
hej bude ale uz skusame asi mesiac ho nechavat na cas s niekym sameho bezomna.....a zvlada to v pohode...ked ma nevidi sa vobec nemamka....
a ja sa skor bojim,ze ci ho budu vediet strazit a postarat sa tak jak ja na 100%..myslim papanie,spanie,primerane obliect....a davat mu hlavne jest co nachystam.....a nie bludy.

a ja sa nejako budem musiet nad situaciou povzniest a vychutnavat si chvile s nim este intenzivnejsie vecer.

monica25
26. aug 2008

4.sept.ked vyrataju presni termin...teraz len tak nexcem tam dat nejaky datum to len ja ze zaciatkom jan. 🙂
to vdaka tebe mam album si ma naucila skosit fotky este pridam aj z oslavy...a aj maleho einsteina-riska 😀
beres poplatok za uverejnenie jeho foto??? 😀

monica25
26. aug 2008

...neviem kde mam tel.katika prezvon ma please... 🙂

renika
26. aug 2008

monica, čo si to potrebuješ upraviť v pase? 😕

nutka a kto bude zatiaľ s malým? Tiež ide do jasličiek?

kati a vybrala si nejaký nábytok?

monica25
26. aug 2008

uz som nasla nemusis... 🙂

katika1
26. aug 2008

moni to ti vyráta 😉
ano beriem poplatok.. 1000sk 1fotka 😀 a odkial máš fotky s Richardesom?
reni ano.. seria mammut 🙂
nutka kedy idete do ikei????????

monica25
26. aug 2008

z oslavy...a vselijake...som len tak cvakala 😀 a aj s brianovej ako sedia medzi dveramy a potom sa nahanaju po 4nozky 🙂 anonymni paprazzi om...to raz este spenazim...risko-novy einstein a jeho foto z oslavy 1 narodenin...autorka:M.M. 🙂
raz to bude na titulnej stranke noveho casu 😀
al.ako risko uci deti v jaslickach... 😀

monica25
26. aug 2008

...zabavate ma a zasa meskam zo spankom... 🙂

katika1
26. aug 2008

😀 ano .. alebo ako bije všetky ostatné deti 😔 reni obrn svojho syna a priprav ho na výprask zajtra 😔

monica25
26. aug 2008

dobre baby ...odhcadzam majte sa krasne dobru noc a krasne sny 😀

nutka
26. aug 2008

uz sme boli v Ikei katus,a isli sme jak cigani domov,brzdy nam odchadzaju a skripali sme celu dialnicu a s otvorenym kufrom..... 😀

a maly bude vsade s so vselikym...my jaslicky nemame na Ohaji...ale na bud.rok sup skolka 😉

monica25
26. aug 2008

katika:mas pravdu,ze mi to vyrata aj zrata...ani ja neviem ako a kedy a on uz duplom...len odhadne a potom mozem cakat,ze kedy...nechame sa prekvapit...prijimame potom stavky 😀

nutka
26. aug 2008

uz mate cyklosedacku niekto???
jaku mame kupit??poradte....

kati,co potrebujes z ikei?

katika1
26. aug 2008

nutka, kúpiť nábytok, obliečky a doplnky malému do izbičky 🙂

nutka
26. aug 2008

nie ale pojdem s tebou ak budes chciet niekedy cez vikend............ja milujem IKEU!!!!!!!!!!!!! 😀

nutka
26. aug 2008

mame pomaleho kona a tak nemam nerf tu cakat,uz zaspavam pomaly a idem ja hajky bajky......pokojnu noc aj vam.....a cmukyjte drobcov

a vdaka za vinse k meninkam 😉

renika
26. aug 2008

kati, no možno Riška prsnatá ženská (ja 😀 ) zaujme viacej ako malé decko na zemi a nebude tým pádom Maxa biť 🙂

katika1
27. aug 2008

niekto si tu fandí 😀
malý spal dnes od 19,30 do 9.00.. zíram 😕

monica25
27. aug 2008

no moj spal do 6 a pomaly sa chystame do senca som unavena ale slubila som...a od 00.30 do 2.30 sa v kuse prehadzoval a obcas zaplakal....idem caute vecer pridem asi 😀 pekny den 🙂

deina
27. aug 2008

Na Podzamskej som videla celkom pekny vyber cyklosedaciek. Aj my sme chceli kupit, ale vraj je lepsie pouzivat v Misulovom veku vozik, tak ho zatial nosit nebudeme, neskor. 🙂

tinusi
27. aug 2008

Ahojte, no ste sa rozbehli v posledne dni...
K tomu vincisku - ja by som si tiez logla... mame doma otvorene cervene... musim kupit colu a urobit si dobry obrateny strik.

renika
27. aug 2008

my už spinkáme 😵 Riško má asi na Maxa dobrý vplyv 🙂 Kati, nezaspal ti Riško potom v aute?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre