• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
ahojte...moj maly bol ties donedavna kojeni...ale ja som mala to stastie ze on od zaciatku spapal vsetko...,ked som mu zacinala davat ovocie zeleninu odmietal domacu stravu...tak som mu kupovala ovocne vyzivi a aj zeleninove a to spapal bez problemov...a teraz ,teraz uz papa aj doma nanvarenu stravu aj ked sme vonku v restike...vsetko...okrem banana ,bananovu vyzivu spapa a spenat nelubi...
drzim palce..., :wink: vyskusajte zeleninovu vyzivu u nas to zabralo...je to bez chute uplne rozmixovane...a maly to zhltol na 2x

serafinka aj mne maly zaspaval vzdy na prsniku... :grinning:
31. aug 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na prechadzku...majte sa zatial... :slight_smile:
31. aug 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika ja som vyskúšala aj zeleninovú výživu, no nemala úspech. A ako zaspáva teraz?
31. aug 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz na flaske...musel si odvyknut...bolo to tazke ale zvykol si...chvilu mi trhal tricko buchal po prsnikoch...
ona si tiez pomalinky zvykne...u niektorich deti to ide rychlo spapaju vsetko a inym to trva dlchsie...kym si zvyknu na lyzicku... :wink:
31. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akú zeleninovú výživu myslíte? Hipp? Ja som bola v lekárni pri Lorandovej, kde mi povedali, že túto zoberte, tú všetky deti ľúbia, najviac sa nám míňa. Bolo to naozaj chutné, keď som to ochutnala a Maxim z toho nezjedol ani jednu lyžičku, vypľúl všetko.

my sme po zobudení papali celkom dobre, lepšie ako minulú nedeľu, keď dostal žĺtok so zeleninou. Potom sme boli vonku a zjedol tam celú hrušku :astonished: , ja som mu ju len držala.
31. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, Roli je riadny macko :slight_smile: Verím, že vždy všetko spapal :slight_smile:
31. aug 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
Papanie detí - tak to je téma donedávna aktuálna aj u nás. Malý pekne jedával, a zrazu začal vyplúvať a napínalo ho. Pritom som mu jedálniček nemenila.Tak mal obdobie keď musel jesť výlučne sám a kusiská a teraz je zasa všetko OK. Tak treba trpezlivosť!
31. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a serafi pekné foto!
31. aug 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Luci. A to obdobie trvalo ako dlho?
31. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čo je babule kde ste zdrhli? My už spíme dobrú pol hoďku :wink:
31. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj renika, no to bolo dobré 2týždne. A riešila som to tak, že malého som sa snažila nejako zabaviť, aby jedol. Takže stále mal niečo v ruke
31. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxim ešte nespinká, ale už zaspáva :slight_smile: Už je v postieľke, idem ho pozrieť
31. aug 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a chytala som niekedy také nervy, že až. A raz išiel spať dokonca bez obeda. Normálne som ho nechala vyhladovať ako napísala janula. A pomohlo
31. aug 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nespí... To som už skúšala, zabaviť ho. No, tak len budem dúfať, že sa to čoskoro zlepší. Serafinka, keď to povieš na poradni, čo myslíš, že s tým dr. urobí? Podľa mňa nič :unamused:
31. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Maxim išiel dnes spať bez obeda. Papal až po štvrtej, keď sa zobudil. Nepomohlo. Nebola to žiadna sláva a to musel byť poriadne hladný
31. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dosť blbol s jedlom keď bolo teplo. ALe zaujímavé je, že len s obedmi....raňajky a večerná kaša bola bez problémov
31. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renika-je to moj maly maco :slight_smile:
aj my pri obede obcas mavame vsetky hracky kt.hraju,blikaju,vydavaju dajake zvuky aby sa zabavil a tak papal...al.mu spievam pri obede a pomaha to :wink:
ale to mozu mat aj z unavy okolo obeda...maly je okolo7.30 hore papa okolo11.30 a to uz je riadne unaveny a potom ide spinkat...tak ho zabavam... :slight_smile:
31. aug 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obed okolo11.30 medzitym ma stravu :grinning:
31. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, už spinká...

moni a čo mu spievaš? Ja mu spievam, keď ide spinkať a tiež to zaberá :slight_smile:
31. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nóóó môže byť...len my vstávame v priemere o 6,30 obedujeme pred 12,00 a potom šup do postele... a s tým jedením resp.nejedenim sa strieda. On to nakoniec všetko spapá, čo mu maminka naloží, ibaže občas nám ten obed trvá 10 min a niekedy o polovicu viac :slight_smile:
31. aug 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sestrin maly xcel len mliecko...a to ona ho vobec nekojila...potom pomaly zacal papat...a mliecko uz vobec nexce...on taku riadnu stravu spapa vetsinou pocas reklamy v tv.ho rychlo nakrmy...ale pribinacek jogurty a kinder mliecne rezy moze stale..aj bez reklamy on zas ovocie ,zeleninu moc nexce ale teple jej uz spapa a on uz ma 2 roky...
31. aug 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no u nás momentálne letí kolo kolo mlynské :grinning: :grinning:
31. aug 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a idem sa ušťať, keď malý napodobňuje zajaca. To našpúli pery a cmukne jak muco :grinning:
31. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najviac sa mu paci z hovoriaceho hrnca to:kolaciki z hrnca mozes si dat... :grinning: urcite to poznate ak ten hrniec mate...al.hovoriaci psik co spieva...al.najnovsie jeho naj naj naj hracka je ta knizka...ucime s ariekanky...od riska ju dostal k nar.tak snou papa teraz...snou v podstate robi vsetko aj ked je unudeny umrncany zapne si to a zabavi sa snou :grinning:

dakujeme risko,katika :grinning: :grinning: :grinning:

ale vsetky pesnicky co pozna a obcas zacnem spievat a kyva z hlavou nie nie to akoze inu :grinning:
31. aug 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma rad vsetky hracky co spiebaju,hraju zvuky vydavaju tak snimi sa hra a tie pisne pozna...tak tie... :slight_smile: ale je zlaty :grinning:
31. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a čítaš mu rozprávky na dobrú noc?
31. aug 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej, s hračkami to je tak aj u nás...hlavne nech vydávajú zvuky. A je totálne zbláznený do manželovej gitary
31. aug 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame aj ten hrniec ,aj toho hovoriaceho psa :grinning: este ta knizka nam chyba. tiez vsetky deti u nas lubia hovoriace a spievacie a hracie hracky...dobry to vynalez :sweat_smile:
31. aug 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj jani a odkedy si začala čítať deťom rozprávky? Mne sa to zdá ešte skoro
31. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tými hovoriacimi hračkami sme ešte neobedovali, zajtra vyskúšam :slight_smile:
31. aug 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok