Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
31. aug 2008

a dávaš aj granko s cukrom?

janula_nz
31. aug 2008

serafi taku ryzovu s bananom alebo marhulami. tu celkom prvu co sa dava najmensim detom

serafinka1
31. aug 2008

a od kedy sa môžu dávať krupičné kaše?

janula_nz
31. aug 2008

cukor nedavam do kase vobec ale trosku navrch posypem grankom. to mlieko je sladke, netreba dat cukor. doteraz som nedavala ani granko ale uz od jedneho roka davam. a ked ma kiko tak aj marekovi supnem. 😅

janula_nz
31. aug 2008

krupica od ukonceneho 7mes nekojene deti. ale co su v obcode tieto instantne, tak su od 4mes krupicove

lucik77
autor
31. aug 2008

no my toho na výber moc nemáme: 8 cereálií, ryžová, ryžová s kukuricou a kukurica s medom 😝

janula_nz
31. aug 2008

luci a byva mu nieco ak zje nieco s laktozou? lebo laure nebyva nic. ved ideme o dva tyzdne na laktozu, som zvedava na vysledky

lucik77
autor
31. aug 2008

jani a je niečo, čoho sa striktne vyvaruješ pri Laurike? Ja sa snažím dávať malému už úplne všetko, zatiaľ sa mi z ničoho nevysypal, ale to asi preto, že neje také kvantá....

lucik77
autor
31. aug 2008

sme mysleli na to isté 😀 😀 😀

janula_nz
31. aug 2008

ja tiez laurike davam tento polrok vsetko. aj jogurty atd...lebo naposledy mala zle vysledky a to som jej drzala prisnu dietu. tak som zvedava teraz.

lucik77
autor
31. aug 2008

....som sa preto pýtala, lebo jedna baba sa normálne naštvala- malá milovala jogurty- doktorka jej to zakázala (mali intoleranciu) a nakoniec jedávali 2 jogurty denne a výsledky sa zlepšili a už jej nič nie je 😀

janula_nz
31. aug 2008

ja som tiez pocula taky priklad. ved doktorka sa cudovala, ked som povedala, ze jej nic neni a davam jejvsetko lebo vysledky mala dost zle. tak neviem

lucik77
autor
31. aug 2008

podľa mňa to berú moc vážne! Veď to neni choroba....

janula_nz
31. aug 2008

ja neviem. ani neviem ako nato prisli ze to ma. ona mi negrcala nikdy, ani ju nebolelo brucho...uz mam taky dojem, ze doktorka dohadzuje pacientov aby sa minalo bezlaktozove mlieko 😅

lucik77
autor
31. aug 2008

ja som to videla na stolici. Jemu Nutrilon nerobil dobre. ALe len čo mi zmenila mlieko, tak je všetko OK. A tiež mi nikdy nevracal a ani nemal bolesti brucha.
Som zvedavá na najbližšiu kontrolu

janula_nz
31. aug 2008

kedy idete na kontrolu?

lucik77
autor
31. aug 2008

tuším až v októbri alebo v novembri

janula_nz
31. aug 2008

a moze to mat nejake nasledky do buducna, ked ma laura zle vysledky z laktozy a ked je vsetko a predsa jej nic nie je z toho? ako to je

katika1
31. aug 2008

čaute 😎 pozde sme prišli, malý už spí a mna to zničilo tiež, tak asi lahnem aj ja.. a v noci mal záchvat plaču a utíšili sme ho len zapnutím svetla a tým že mohol pohladkať pusinu a tak myslel na niečo iné, potom sa ma až do rána držal ako kliešť.. chudatko, neviem čo mu bolo 😔

janula_nz
31. aug 2008

asi sa mu snivalo nieco zle a potom sa bal. chuda male.

kde su fotky z oslavy katika? 😠 😅

lucik77
autor
31. aug 2008

ja si myslím, že nie. Ale najlepšie je opýtať sa doktorky. Minule jedna baba zapotila, že intolerancia môže prejsť na infekcie dýchacích ciest alebo niečo také týkajúce sa hrdielka a načo sa zbytočne plašiť? Ja to moc nežerem. Nie je to strašné, tak nebudem stresovať.

katika1
31. aug 2008

už ich mám v notebooku - mala ich mamina v robote.. tek teraz som sa po ne stavila..zajtra pridám 😎

monica25
31. aug 2008

ahoj katika..aj moj mava zle noci...pravidelne medzi 00.15 a 2.15 je hore prehadzuje sa a place...bcas si sadne a placka ...aj my spime hlava pri hlave....

janula_nz
31. aug 2008

luci ja tiez z toho nic nerobim. horsie by bolo, keby mala nejake problemy. kde mas muzicka, ked si na nete? 😅 ake okna budete davat na dom?

janula_nz
31. aug 2008

moni maly je cely otec, ze? 😀

katika1
31. aug 2008

moni, Riško to nemal už dva týždne ale u nás to vždy začne 1.15 🙄

catrin23
31. aug 2008

ahojte... no rozoberate super temu...
aj my mavame problem s jedenim.. mne brian nechce jedavat ked som s nim sama doma, ale akonahle pride moj otec tak zje vsetko 😅 kolkokrat ho zabavam, spievam, aj na rukach ho mam uz aj na zemi niekedy jedavame...
dnes sme napr. obedovali s cokoladou v ruke...
este stale horuckujeme, uz 3ti den 😢 😢 chudatko taky je uz vycerpany.. poobede mu uz mal aj usmev na tvari ale na vecer ho to zas chytilo 😒 ☹

janula, ja som volakedy chodila do olympie cvicit (na bitunkovej), potom aj do starbecu a pod plavaren, ale tiez by som chcela zacat chodit znova pod plavaren, tam je to take domacke 😅

monica25
31. aug 2008

janula-ano...aj povahovo vsetko ma po nom...pomne asi len oci... 🙂

janula_nz
31. aug 2008

ako pekne sa tu zbiehame 😅

catrin ty ked budes cvicit, tak sa stratis,neblazni 😅 ja asi na bitunkovu budem , to mam najblizsie. nemam vela casu,kedze s detmi je robota. a nemam ziadnu kamosku na kocikanie, ziadna baba si nechce zarobit 😠

janula_nz
31. aug 2008

moni no ked si spomeniem na rolanda na skole, neviem neviem ta povaha 😅 😅 srandujem, dufam, ze necita 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre