Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
31. aug 2008

serafi co bude s tou vesticou? 😅

renika
31. aug 2008

moni, dobrú noc. My sme takto - ja býk, Riki rak a Maxim škorpión

catrin23
31. aug 2008

tak dobru noc vsetkym paa

serafinka1
31. aug 2008

Moja Darinka je strelec. 🙂 Uvidíme čo z nej bude.
My budeme mať teraz 9.9. druhé výročie. 🙂

janula_nz
31. aug 2008

dobru noc catrin

renika
31. aug 2008

catrin, pa pa

serafi, vy máte asi talianske manželstvo 😀

serafinka1
31. aug 2008

Janula teraz mi to nevychádza. Až po dovol. ale nejak som sa dala psychicky dokopy, tak to teraz nechcem riešiť, ale možno pre zaujímavosť pôjdem.

renika
31. aug 2008

seraf akože psychicky dokopy? Z veštice? Čo ti natárala? 😕

serafinka1
31. aug 2008

renika: ani nie. Sme taká kľudná rodinka. Kričať po sebe nekričíme, hádať sa nevieme, a sme málo spolu, takže si dosť vážime jeden druhého.

serafinka1
31. aug 2008

ešte som u nej nebola, ale mala som také blbé obdobie. kamoška bola u jednej a dosť si ju chváli tak som chcela ísť.

renika
31. aug 2008

málo? dlhšie ste zobratí ako my 😅

serafinka1
31. aug 2008

no druhé výročie bude teraz v sept. a spolu sme dokopy 5 rokov.

serafinka1
31. aug 2008

ale tým málom som myslela, že je vkuse v práci,chodí domov neskoro večer, niekedy sa ani nestretneme. My si užívame jeden druhého, keď máme dovolenku.

smileko
31. aug 2008

Ahojte, aj ja som chodila na OA Surany. To uz bolo daaavno 🙂 . Teraz som uz aj mimo okresu NZ.

renika
31. aug 2008

premenujme Novozámčanky na OA Šurany 😀

tiež sme spolu vyže 5 rokov. A spolu sme stále, celé dni a noci 😀 Vlastne skoro celé dni. Riki pracuje 100m od nášho domu

serafinka1
31. aug 2008

Dobre baby lúčim sa aj ja, idem sa venovať polovičke. Dobrú noc.

renika
31. aug 2008

ja som sa bola spršky, ale vidím, že ste to tu zabalili, tak idem aj ja. Pa

deina
1. sep 2008

Vidim, ze ste tu vcera dlho kecali. 🙂 Serafinka, aj ja som rocnik 80. 😉 Ale nie OA Surany...

Ked ste pisali o papani, maly vcera hrozne strajkoval. Pridala som mu viac masa do zeleniny, nech nechudne (zevraj sa ma davat 50g? Menej som davala.), lenze jemu to tak nechuti, ked je to velmi masove. Nezjedol to, tak som rychlo otvorila jednu Alnaturu zeleninovu, ale nebol z nej dako extra nadseny, hoci to zjedol. Dnes som mu navarila take viac zeleninove a menej masove, to sprasil jedna radost. Ale na desiatu som mu jablko neuvarila ale dala surove a sice to zjedol, ale... niekedy ten jeho vyraz tvare! 😕 Akoby sa siel zadrhnut. A strasne rychlo mu potom vytravilo, tak som mu o hodinu musela dat mlieko a potom zanedlho aj obed, takze asi mu budem nadalej ovocie varit, aspon trosku.

Jogurty teda uz davate od 8.mesiaca? A to na desiatu alebo na olovrant?

katika1
1. sep 2008

ahojte deina ja som dávala najprv na ranajky, asi 5 dní len biely ale potom aj ovocné..
teraz ich už nemusí, predtým ich mal rád 🙄 najnovšie máme oblúbené jedlo 1párok, 3/4 rožka a 1 paradajka 😀 a ovocie ale surové spráska hocikedy na kilá 😅
dnes ideme domov, sa mi nechce cestovať 😔

deina
1. sep 2008

Ked ja by som ho nerada pripravila o tie davky mlieka, ktore ma na ranajky a na olovrant, pretoze mimo toho uz mlieko neje a zda sa mi, ze dokopy ho vypije malinko. Tak by som mu asi davala napr raz, dvakrat do tyzdna jogurt s ovocim na desiatu. To by slo, ze?

Jaaj, ja by som tak rada niekam odcestovala - bez samotneho cestovania. 🙂 😅 Ale Misulo zatial dlhe trate az tak velmi nemusi...

Zajtra mozno odskusame novy kociar. 😀

serafinka1
1. sep 2008

ahojte.
Pre fanúšky dr.housa začínajú vysielať od prvej série až po najnovšiu. bude to chodiť v stredu večer. 😉

catrin23
1. sep 2008

ahojte...
tak my sme dnes konecne boli bez horucky, klop klop, ale zato skoro cely den na rukach 😒 pekne rychlo si zvykol 😅 a o jedle ani nehovorim, nic nechcel zjest, dokonca ani mlieko teraz nechcel vypit... dufam ze zajtra to uz bude lepsie...

co ste dnes robili??

monica25
1. sep 2008

caves catrin...
taky bezny den...prala,upratala,varila...roland mal este dnes volno tak sa staral o maleho,boli doobeda vonku...po obede sme si pospali,roland upratal auto 😀
sli sme do mesta na zmrzku,pozriet fontanu...maleho ublubene miesto...a teraz sa tu hra za chvilu ho okupem a sup do postele... 😀

monica25
1. sep 2008

dnes maly strasne vela kakal...inokedy raz max.2 x...dufam,ze nic...inac sa zda byt v pohode aj j e vesely horucku nema...tak dufam,ze zubky len...a nic take nepapal...nic nove ...

catrin23
1. sep 2008

nam sa nedavno tak pokakal, ze este stale to citit, hned putoval do vane, a teraz uz spi 🙂

renika
1. sep 2008

ahojte. Maxim dnes spapal špenátik a koooopec, tak som šťastná. Ale aj iná zelenina v tom bola, nielen špenátik. A práve je s postieľke a zaspinkáva...

catrin, Brian chodí? Nejako som to nepostrehla

katika, už si doma? Aká bola cesta?

deina, ani Max nespapá príliš mäsový príkrm. Škoda, ja by som mu tam dala tooooľko mäsa, ale on to nechce.

lucik77
autor
1. sep 2008

ahojte mláďatká moja. Tak sledujem, že som tu najstaršia korčula (31) 😀 😀 ale cítim sa o 5 rokov menej. No a rozumovo niekedy aj viac 😀 😀 😀 . A ja som bola kockatá hlava (gympel) a to boli časy.....ale 2 roky som si odkrútila aj na OA nadstavbe, tak keď budete robiť tú stretávku pre OA, tak na mňa nezabudnite 😉

serafinka1
1. sep 2008

Ahojte. No dnes som odskúšala na Darinke tú slavnu Renikinu kašu piškótovú. Prvé 4-5 lyžičiek šlo ľahko, no potom zaťala zuby a metala sa kade tade. Tak som odovzdala žezlo manželovi, lebo mne už z toho jedenia-nejedenia maximálne hrabe. Zjedli to spolu, len trošku nechali na dne. Kto zjedol viac neviem, ale hlavne je fuč. Dnes som mala veľmi zlý deň, podarilo sa mi zlomiť splachovač na hajzli a teraz večer som zlomila pre istotu Darinkinu postielku. Asi mám veľa energie, no neni to na mne vidno. Cítim sa ako vyžmýkaný citrón.

renika: Koľko ml spapá Maximko z tej kaše? Akú ju robíš hustejšiu alebo redšiu? Dávala si mu ju hneď lyžičkou, alebo si skúšala aj z flašky?

renika
1. sep 2008

luci, prečo si išla na nadstavbu? Mne to príde také zbytočné to pomaturitné štúdium

catrin23
1. sep 2008

ahoj reni
chodi, ale len za jednu ruku, ani za svet sa nechce pustit 🙄 ale stvornoskuje, pride k posteli alebo k stolu a tak chodi okolo, uz poriadne vyvadza, minule si vybral zo skrine chlieb, sadol na zem a najedol sa 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre