Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
1. sep 2008

o chodenie mi vôbec nejde. Maxim tiež štvornožkuje a chodí pri všetkom pri čom sa postaví. Skôr sa bojím iných vecí...

renika
1. sep 2008

luci a druhé apgar po tých 5 min mal koľko?

catrin23
1. sep 2008

no ja sa lucim, zas mamme horucku, ked to neprejde tak zajtra idem k dr. myslela som ze su to zuby, ale uz 4ty den??? ale cely dden mu nic nebolo

lucik77
autor
1. sep 2008

tuším 8, ale manžel hovoril, že to bolo po dobrých 15 min. Veď nám ho oživovali! ☹
a akých iných vecí sa bojíš? Nesmieš myslieť na hlúposti !!!!

catrin ak má Brianko viac ako 38 tak to zo zubov nebude

renika
1. sep 2008

luci, Max bol tiež oživovaný 😢 Mám to napísané v prepúšťacej správe z nemocnice, ale to asi aj ty. Viem, že nesmiem myslieť na hlúposti, no stačilo mi, keď som si tu na MK pozrela tému Apgar a 1 tam nikto nemal. Pre nič za nič tú jednotku nedostal

lucik77
autor
1. sep 2008

Reni niekto Ti niečo hovoril? Alebo Ťa na niečo upozorňoval? mám pocit, že Ťa zbytočne vystrašili....veď keď doteraz neboli problémy, prečo by mali byť potom?

lucik77
autor
1. sep 2008

.... a preto nič nečítam. AJ mamu a ja som prestala odoberať. Načo zbytočne stresovať.

renika
1. sep 2008

veľmi by som bola rada, keby som len zbytočne stresovala. Mama a ja je dobrá, tam sa veľa cenných rád dozviem. O tých rizikách, ktoré hrozia mi hovorila len dr. na poradni, keď videla prepúšťaciu správu z nemocnice. V nemocnici sa každý tváril, že Maxim nemal žiadne problémy pri narodení. Hoci mal a obrovské 😔

renika
1. sep 2008

catrin, Brianko nech je zdravý a nech horúčka hneď prejde!

lucik77
autor
1. sep 2008

Reni dobre si to napísala: MAL.... ale už nemá a mať NEBUDE! a hauk! 🙂

lucik77
autor
1. sep 2008

zajtra mi ide krstniatko prvý krát do školy 🙂 Bože to tak letí......................

lucik77
autor
1. sep 2008

serafi, kde si zdrhla? 😅

serafinka1
1. sep 2008

už som tu, robila som drahému večeru a Darinka mi medzitým zaplačkala.

lucik77
autor
1. sep 2008

no nič.....aj tak už musím pustiť mangela. Tak ahojte zajtra!

serafinka1
1. sep 2008

idem aj ja, nejak mi je špatne. Majte sa dobre a dobrú noc.

renika
1. sep 2008

majte sa baby. Dobrú noc

deina
2. sep 2008

Reni, Maxik bude urcite vporiadku, ved je to sikovny chlapcek. 😉

Ale ja som sa tiez trosku bala o Misula, len som si to akosi nepripustala a stale si nic zle nepripustam, proste vsetko bude vporiadku, on je velky bojovnik a je velmi sikovny.

Vcera sa pre zmenu nevedel s prepacenim dozrat, neustale jedol. 😅 Tak nam konecne trosku pribral. 😀

Minule bola u nas kamoska s malym Jakubkom, on mal tiez velke problemy po porode (museli ho rozdychavat, kliestovy porod, slabe ozvy) a je uplne krasny, sikovny. Tisko si sedel vo vajicku, hral sa s hrackou - kym mu ju Misulo neslohol. Najprv ho len sledoval a potom z nicoho nic, velmi rychlo, natiahol rucku a sups, hned mu ju zobral. Jakubko len pozeral. 😀 Ale to bolo take podarene.

monica25
2. sep 2008

ahojte...
ahoj katiika...
ako dnes risko prvy den v jaslickach???neplackal???zlaticko male...

roli zasa nespal kazde 2 hod.bol hore a strasny plac...som si myslela,ze sa rano vysoime...no urcite 6.30 vstal 😅

katika1
2. sep 2008

moni je v jasličkách.. moj malý tak mi bolo lúto 😔 ale jemu vobec nie 😀 sa mi otočil ritou a už sa išiel hrať 🙄 akože nepotrebujem ťa, chod kam chceš 😀 mám za hodinnu zavolať, že čo a ako, či neplače, ale nepredpokladám 😵
inak on už ani nepamätám kedy vstal pred 7 a dnes sa zobudil 6.40.. ale som sa robila, že spím, tak zaspal, ale 7.30 som ho už budila 🙂

monica25
2. sep 2008

to je super ze neplakal...aj tebe by bolo tazsie ho tam nechat 😀

neviem si roliho predstavit...,ale aj ja snim xcem zacat chodit do materskeho c.a obcas ho tam nechat sameho ked si zvykne...no uvidime... 🙂

katika1
2. sep 2008

by som ho tam ani nevedela nechať, keby plakal 😅
ale hned sa vrhol na autíčka a loptičky 😵
rolimu by tiež bodol kolektív 🙂
dnes poobede prídeme, možme? 🙂

monica25
2. sep 2008

ja viem,preto skusime to mat.cent.

jaslicky nam teraz nevychadzaju...
pridite...kedy asi???ked sa risko vyspinka???
roli max.o tej 2 bude hore.... 🙂 dam ho spat okolo 11.30 😉

katika1
2. sep 2008

ja ho dám spinkať o 11.30 tiež ale neviem kolko bude spať 😅

katika1
2. sep 2008

teraz som tam volala, vraj práve papká a je ok 😵

monica25
2. sep 2008

super 😀
ok,vsak my budeme doma...budeme vas cakat pridite ked vstanete 😀
tesime sa... 😀 idem sa ja na chvilu poprechadzat s rolim...
oblecieme sa a pojdeme...rozobera mi tu vsetko 😅

renika
2. sep 2008

Ahojte. Vav, tak definitívne je Riško maximálne spoločenské a samostatné dieťa 🙂 Ako dlho tam bol?

my sme mali hroznú noc. O 22:30 sa zobudil so stašným plačom a zaspal až o jednej. Riki sa tiež vôbec nevyspal a to vstával o pol tretej, išiel na letisko pre rodičov, ktorý sa vrátili z dovolenky. Hodinu meškalo lietadlo, tak bol doma až o pol siedmej 🙄

serafinka1
2. sep 2008

dneska som celá happy,Darinka mi spqpala celú activiu bielu 🙂

charlinka
2. sep 2008

Ahoj, no vy jste toho tady popsali, ani nestíhám číst 😉
Serafi super, to je určitě jen přechodné období a zase ti začne jíst jako předtím. Pokud ti nehubne, tak je to potom v pořádku.
Já jsem dost sledovala co malá jí do jednoho roka, potom už jsem dávala dost dospělácké jídlo. a musím říct že občas jí už namažu chleba paštikou i když by se to nemělo, sama je moc nemusím. Ale když vidí jak její otec dlabe rohlík s bučkovou a slintá u něj, tak se občas nedá odolat 😉
'Chodíte někdo do toho mateřského centra, které je naproti kinu Mier?

katika1
2. sep 2008

reni no je, ale ked som prišla sa na mna vrhol a kričal mamaaaa 😀 ale smial sa
chudáčik maxik 😔
serafinka super 🙂

charlinka
2. sep 2008

Katika Riško je fakt společenskej. Já jsem v trečíně dala malou do dětského koutku a za dvacet minut mi volali, že malá brečí a volá mamikááááá. Tak jsem si ji tam musela vyzdvyhnout a bylo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre