Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
14. jan 2009

gabika, ja pridem na 100%!!!

monca301
14. jan 2009

aj my prideme 😉 O 10.10 pred vasim cinziakom 😉 😀

ferdica
15. jan 2009

Ahojkajte. Tak my sme vcera nakoniec boli, bola aj Lucka a Katka so Simonkom, bolo dobrucko, len tie deticky sa tvaria, ako anielickovia a pritom su to doma riadni certici. Normalne sme ich nespoznavali 😀 peknucky dnicek vam prajeme a dufam, ze sa skoro vsetci stretneme na takom megastretku 😉

zusska80
15. jan 2009

ahojte. no mna to mrzi. keby som vedela, tak prideme aj my. ale ja som to tak pochopila, ze nejdete, tak som nesla ani ja. lebo uz raz som tam bola, ked tam nikto nebol. tak ja sa radsej riadim podla konika...
ale boli sme dnes cvicit. a bolo super. ako vzdy. deti zo dna na den viac a viac spolupracuju.
tak pekny den vsetkym. papa

sakura77
15. jan 2009

veru zuzi,do roka ich nejako "vycvicime" 😅 este ked sa prestanu tasat,tak uz to bude celkom ok 😀

monca301
15. jan 2009

Sakura, Zuzka s tym nema problem, najviac asi myh dve. Myslim to tasanie.

zusska80
15. jan 2009

no veru. sara si uz pomaly zvyka!!! ved pockajte, ked sa zacne bit aj ona... tak to uz bude fifty, fifty...
a bitky patria k detstvu. to su uplne prirodzene veci. len my maminy to nejako zle znasame 😅
oni sa z toho dostanu casom. ved to uz je co povedat, ked si sara dnes dala pusinku s filipkom...oni sa maju predsa radi... 😉
papa

monca301
15. jan 2009

Tak to ano 😉 A Filip da malokedy pusinku. On totiz nie je pusinkovy typ. Ale boli strasne zlaty,skoda,ze sme nemali fotak.

ferdica
15. jan 2009

Jaj, skoda, ze my prave v tom case spime, tiez by sme chodili cvickat 🙂 no Zuzi, ja som vcera myslela, ze nepojdeme, ale napisala som pre istotu Lucke, ci ide a ona uz bola v meste, tak sme nakoniec isli. Ale bolo dobrucko. Vany uz spi, dnes dost skoro, tak idem trosku oddychovat 😉

kikaz
15. jan 2009

Ahojkajte aj my sme lutovali, že sme nešli už nám chýbate ☹ 🙂
Tu je tiež ticho zatiaľ, ja som triedila fotky lebo chcem dať urobiť a potom pridám aj sem niečo dám vedieť.

kakatka1
16. jan 2009

Ahojte! Aj ja som si myslela ze v stredu neprideme,ale na poslednu chvilku som sa rozhodla inak.Pomalicky sa dalo,aj ked tie cesty boli hrozne.Dufam ze pocko sa uz bude len zlepsovat a v stredu nas bude viac. 😉

lucinka82
autor
16. jan 2009

ahojte. Veru, v stredu bolo dobre, mohli ste prist, ja som isla pomaly do mesta a dalo sa, nijako sa mi nesmykalo 😉
Baby, ak by ste mali zaujem, tak u nas dole v Klube, kde bol Mikulas, sa budu robit aj detske party, ako napriklad narodky a tak. Tak kto ma zaujem, kludne mi dajte vediet, teraz to mam pod palcom ja. Alebo mozeme nieco zase pre deti vymysliet a zorganizovat nejaku party. Alebo sa len tak vsetky stretnut. 😵
Ved uz kolko sme neboli vsetky spolu, volaco by sme mohli aj vymysliet. Alebo dat mamickovske stretko, len tak si niekde posediet a pokecat. Nemusime ist zrovna na discoteku, co vy na to?

kakatka1
19. jan 2009

Ahojte! No ale tu je pusto. ☹ Lucka dobry napad, daj navrh a mozme nejake to mega stretko zorganizovat.Ved v stredu pokecame. 😉

monca301
19. jan 2009

ahojte

tak nam uz tatino odisiel pracovat,Filip konecne po tazkej pol hodine zaspal. Potrebujem ist na 3h do mesta,takze dufam,ze sa dovtedy zobudi.

ja som tiez za mamickovske stretko. 😉

monca301
19. jan 2009

Zuzka a Sarinke prajeme vstko,vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaj k dnesnym meninam. Filipko posiela veeeeelku pusu.

zusska80
19. jan 2009

dakujeme moni, aj filipkovi. dufam, ze ta pusinka je taka velka a sladka ako minule 😵 papa

monika165
19. jan 2009

ahojte 🙂 , aj my prajeme Sarinke vsetko naj...
Mame sa inak fajn, deti rastu a samozrejme stale menej a menej posluchaju 😀 . Niekedy som uz taka ohucana, ze az... cez sviatky sme boli chorí, ale zajtra by som mala ist s Lujzou na druhy Prevenar, tak som zvedava, ci budu aj nejake teploty 😒 .
K stretkam sa ani radsej nevyjadrujem, lebo ta streda sa mi fakt vobec nehodi a co sa tyka mamickovskeho, tak tie som uz navrhla dve a nikto sa k tomu nemal ☹ . Ale ak sa podari nejake zorganizovat, tak sa ho urcite rada zucastnim 😉 .
A ozaj aby som nezabudla, kto chcete plienky, tak piste IP. 😉

miruliacik
19. jan 2009

Ahojte. Tesime sa aj my na Mikulasa.....
Sarinke vsetko naj k meninam, vela zdravicka, stasticka....
My sme uz celkom v pohode, trosicka este soplik, ale nastastie cela choroba bez teploty. V stredu ideme konecne plavat.
A ozaj, co masky? Budeme vyrabat, alebo poziciavat, kupovat......

macika78
19. jan 2009

Ahojte 🙂 , aj ja som partizancanka alebo este lepsie šipkarka.
Mam dve deticky, dievcatko pôjde teraz do skoly a maly bude mat aprily jeden rok, no a uzivam si vyhody a nevyhody MD.

lucinka82
autor
19. jan 2009

ahojte, aj my prajeme Sarinke vsetko naj naj k dnesnym meninkam, aby ju maminka a ocino posluchali 😀
No ja musim este nejaku masku vymysliet, ved v stredu pokecame, kto pride? A pokecame aj ohladom stretka mamickovskeho, nie?

monca301
19. jan 2009

Ani ja nemam ziadnu masku. Ja v stredu pridem urcite. 😉

Macika vitaj,konecne dalsia nova tvar. Aj ja som zo sipku. Dufam,ze budes aj ty chodit na nase stretka.

macika78
19. jan 2009

Rada by som chodila na cvicenia s detmi len neviem ci môj krpcek neni este moc malicky. Zatial chodi len popri nabytku.

ferdica
19. jan 2009

Ahojkajte. Luci, super napad, budem teraz intenzivne rozmyslat, aku masku Vany vymyslim 🙂 my sa mame tiez dobrucko, tesime sa v stredu na stretko. A uz nas tam dufam bude viac a dohodneme sa aj na mamickovskom 😉

gabika146
19. jan 2009

dnes sme sa tea rozpisali aj my uz hladame masku a tesime sa 😀

kikaz
19. jan 2009

Ahojkajte aj my prajeme Sárinke všetko nááááj 😉

zusska80
19. jan 2009

vsetkym vam este raz velmi pekne dakujeme za krasne priania 😉 😉 😉
dobru nocku

danka0905
20. jan 2009

Ahojte dievčata
My sa dodatočne pripajame ku gratulaciam,Sarinke...
No super napad s karnevalom,určite prideme 😀

rosinka
20. jan 2009

ahojte, Sárinke dodatočne všetko naj, ale včera som na ňu myslela, len mi to nejako nevidalo napísať sem.
zajtra prídeme konečne aj mi do bocianika, dúfam že nás tam bude viac. tešíme sa

lucinka82
autor
20. jan 2009

ahojte, aj my prideme zajtra do Bocianika, tesime sa 😵

gabika146
20. jan 2009

aj my by sme mali prist 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre