Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

petrastudent
6. feb 2009

No já jsem se to snažila pŕed nedávnem zatrhnout a dopadlo to tak, že malý strašně plakal- málem se až zašel. Od té doby se mi budil každou půl hodinu se strašným revem a musel za ním jít manžel- protože se mnou odmítal jít spát. akže my jsme to vzdali- jelikož to bylo ještě horší než když mu to mléko dám ( a to jsme se snažili odnaučovat 14 dní) ted si konečně upravil spaní tak jako ho měl pŕed odnaučováním. Do teď s ním večer musí jít spát manžel, protože mě pláče. Já už ho to odnaučovat nebudu- snad ho to někdy přejde. Tak asi tak.

sakura77
7. feb 2009

no,ked sa neda tak sa neda 😉 zas mal by ta za to nenavidiet... 😀 ale neboj,prejde to aj jeho,jak aj vsetkych 😉 su to taki lapaji,ono vedia jak na nas 😅

macika78
7. feb 2009

sakura ta stranka na torty co si sem nedavno dala mi velmi pomohla toru uz mam hotovu 🙂je urcena na zajtrajsi krst pre moju neter....potahovala som ju s cukrikov jojo

gabika146
8. feb 2009

ahojte sakura teda sikovnica si ja vyucena cukrarka ale moc ma to nebavi...
dnes sa chystame do kina s tato na pokoj v dusi tak sa tesim

monca301
8. feb 2009

ahojte

My sme vcera dali maleho k nasim a isli sme oslavit vyrocie svadby.

Gabi,kamoska bola na tom filme a strasne ho chvalila,ze je super.

danka0905
8. feb 2009

Ahojte
My sme boli včera na ten film,ale nič moc... 😒 ale pesnička na konci bola dobra... 😀
Konečne sa otepluje,čo?Poobede sa chystame na prechadzku.

sakura77
8. feb 2009

ahojte,macika,tak fajn ze pomohlo,su tam ozaj dobre veci 🙂

ten film,si pockam na dvd-podla ukazok ma to az tak neuputalo,zeby som na to isla do kina-ale ktovie,mozno budem prekvapena

ja som vcera bola chvilku na hoteli,prisli kamosky z talianska,tak sme isli chvilku pokecat,som bola sokovana aka tlacenka tam bola.uf uf,ledva som sa dostala von-si neviem predstavit keby tam zacalo horiet alebo tak nieco-jak keby im to nevadilo,ze to tam maju troska "nadlimit"-zarobky su prednejsie asi

lucinka82
autor
9. feb 2009

ahojte, no to je teda pocasie, co? Ked sme rano vstali, skoro ma porazilo, a to bolo vcera celkom fajn, boli sme aj vonku a bolo celkom teplo, a dnes???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Ja by som bola najradsej, keby je uz teplo.
No co, masky mame? Ja som to zratala, kolko nas bude aj s detickami, a dosla som k tomu, ze nas bude 60 😅
Ale bude aspon veselo, uz sa tesim. 😉

sakura77
9. feb 2009

luci,to fakt? 🙂 to bude "husto"teda

ja som sa chcela spytyt,zajtra doobeda nedame stretko v bocianiku?take kavickovo-hracie?my by sme prisli,nudime sa doma 🙂 prida sa niekto?

monca301
9. feb 2009

ahojte

My byb sme zajtra mohly prist, 😉
Mali mi dnes spal len pol hodinu a vobec nevyzera,ze to bolo malo. A aj rano sa zobudil o 5.45h.
My sa teraz chystame von,svieti slniecko,takz eto treba vyuzit.

sakura77
9. feb 2009

moni,slniecko svieti,ale je taky dost ladovy vzduch,je tp take klamlive,tak aj my zajtra prideme ak sa este niekto najde,ja uz ano neviem,o kolkej sme to chodili,o 10 tusim,ze?

monca301
9. feb 2009

Myslim si,ze mozno aj Gabika s jakubkom pride.
Ano o 10h.

sakura77
9. feb 2009

ok,mozno sa pridaju aj dalsie-tak sa uvidime zajtra 😉

monca301
9. feb 2009

no jasne,keby nahadou nieco,ozveme sa.

mata2
9. feb 2009

caute baby,
neviete mi poradit v PE nejakeho dobreho zubara/zubarku pre deti?ale fakt niekoho,kto ma v sebe trochu citu a vztah k detom.diky

gabika146
9. feb 2009

ahojte my zajtra neprideme idem zubarovi asi az vo stvrtok

lucinka82
autor
9. feb 2009

ahojte, my nemame zajtra auto 😒 Tak az v stredu poobede 😉
Bola som dnes s Ferdi, a tak nas napadlo, ci by sme nedali mamickovske stretko v piatok? Nemusime ist zrovna na hotel, len tak si niekde posediet, pokecat a taaaaakkkk. Kto by mal zaujem?

monca301
9. feb 2009

ahojte
Ja v piatok nemozem,nemame doma tatina.

monca301
9. feb 2009

baby a k zajtrajsku sa vyjadrite,nie,ze sa budem nahanat aby som stihla bus o 9,20 a vy nakoniec nepridete.

monika165
9. feb 2009

ahojte..ja by som asi aj isla ten piatok , aspon na chvilu , lebo v sobotu mame ples... 🙂

zusska80
9. feb 2009

ja tiez zajtra doobeda pridem... a mozem aj v piatok... sice som sa este nespytala muza, ale hadam ma pusti 😅

sakura77
9. feb 2009

aj ja urcite zajtra dojdem-moni,sak ta zoberiem 😉 rano mi cinkni,sa dohodneme

katarinka123
9. feb 2009

ahoj mata2
skade si?ze som vas nevidela chodit po meste s kocikom....ja mam tiez doma dvojky.

miruliacik
9. feb 2009

Ahojte.
Davno som tu nebola, nejak nestiham. Vidim, ze planujete stretko, bohuzial, zajtra odchadzame na dovolenku, takze bohuzial. Ale ma to mrzi.... Co uz mozno na buduce.
Uz sa tesim, zase trocha vypdsneme z tohoto stereotypu....
Po dovolenke ideme 17. na zapis, som zvedava ako sa Hanke bude pacit v skolke.....
kati, ty tu co porabas?

mata2
9. feb 2009

katarinka,to musis prist do zabokriek,ked ma chces vidiet s kombajnom 😀

katarinka123
9. feb 2009

no len tak som sem zabludila...
ved som tu tak prechodne 😀

mata2
10. feb 2009

baby to ozaj neni v PE nejaky dobry trpezlivy detsky zubar? 😕

gabika146
10. feb 2009

mati ja neviem ja chodim dulebovej a tam chcem dat aj maleho.... 😉
a ako sa mas?deti su ake?posluchaju?zvladas to?

monca301
10. feb 2009

ahojte

Gabika vsetko naj k meninam,Filipko posiela pusinku 😉

Mati my sme vsetci traja u Gasica. Teraz ide aj Filip na svoju prvu kontrolu. Ide s s nim este len zoznamit,posadi ho do kresla a povozi ho na nom a potom mu len na chvilu pozrie aj zubky. My sme s nim vsetci velmi spokojny. Dominik sa ho tiez neboji,pretoze on to s detmi vie. Teraz tam ma este jedneho zubara a ten je tiez super.

mata2
10. feb 2009

Diky 😵
ten dr.Gasic je tam,kde je rehabilitacia? 😕
gabi zvladame to v pohode.chalani chodia do skolky /tomaskovi som dala odklad/,takze som doma iba s dvojkami.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre