Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
23. feb 2009

no,gabi,tak to sa rychlo vyliecte,aby ste boli fit na cestu.veru by som aj ja niekam vyrazila,na taky vyletik🙂
kiko je tiez troska soplavy,zatial nic viac,tak dufam ze to bude len nejake nachladnutie

a snezi a snezi a snezi☹uz ma to nebavi,rano som pol hodinu vyhrabavala auto spod snehu a potom-ked uz som ho mala odhrabane-som zistila,ze baterka je v kybli a ja sa nepohnem☹no naco som to odpratavala????😀

monca301
23. feb 2009

ahojte
Sakura ani nehovor o tom snehu,mam nan nervy. My mame tento tyden sluzbu a dnes sme uz dvakrat odhrnali sneh. Uz by mohlo prestat,pretoze Dodo uz odisiel do roboty a ja s malym nemozem ist von. takze budem musiet niekoho zohnat. 😠

sakura77
23. feb 2009

no,to ti pekne na h...o vyslo,zrovna teraz,a neda sa ti vymenit s niekym?ci kto by aj chcel,ked je zrovna najviac roboty,co?

lucinka82
autor
23. feb 2009

ahojte, ani mi nehovorte o tom snehu, dnes, ked som sa pozrela von oknom, no hruza, uz by to mohlo konecne aj skoncit a nastupit teplo, no nie?
Monika a Bocianik bude v stredu? Lebo neviem, co s malym, ked je taketo pocko... 🙄 Dnes bol hodku vonku a cely mokry 😒

zusska80
23. feb 2009

ahojte. veru ten sneh je sice pekny, ale uz by som bola radsej keby sme tu mali teplejsie... s tymi detmi sa vonku dlhsie ako hodinu byt neda a to je malo...
lucka, aj my chceme ist do cvc v stredu... ved tam bude niekto, kto nam to otvori a ked nie, pojdeme napr. na salas. tak pridite, aby sme sa trosku zabavili s tymi detickami...
zatial sa majte krasne

lucinka82
autor
23. feb 2009

Zuzi, oka, sme dohodnute 😉

monca301
23. feb 2009

no my neprideme,ale myslim si,ze Janka by vam otvorila.

Zuzka poslem ti cislo na Janku,kuk IP. 😉

zusska80
23. feb 2009

moni, diky. ale janka tam asi o takom case nebyva. ale niekto tam bude, a hadam sa nad nami zlutuje a pusti nas. 😅 😅 😅 a ked nie, tak mame aj nahradny program... ale diky za ciselko. zide sa... 😵 😵 papa

rosinka
24. feb 2009

no mi sme ešte stále na antibiotikách, tak určite neprídeme. dúfam, že už to bola túto zimu posledná choroba.
už by mohlo byť aj 20 stupňov ako v španielsku, tak im závidim 😎

kakatka1
24. feb 2009

Ahojte! Zuzi ten napad so salasom je fajn 😉 My sa urcite pridame.Vsetkym choruckym detickam prajeme skore uzdravenie.Od stredy hlasia aj oteplenie,tak uvidime ci uz bude konecne vonku lepsie.

kakatka1
24. feb 2009

Lucka, kde si si to dnes valila cez sipok.Aspom myslim ze si to bola ty. 😕

lucinka82
autor
24. feb 2009

ahojte, Kati, boli sme s Oliverkom umyt a povysavat auto, na nakup, co potrebovali na penzion, na Priori pozriet nabytok a valili sme si to domov 😉 Kde ste boli?

kakatka1
25. feb 2009

Lucka boli sme na prechdazke.Aj my sa pridavame do klubu marodikov ☹ Od vcera Simko zacal skaredo pokasliavat a rano mal priserne cervene ocka,tak sme pre istotu isli k dokine.Nasadila nam trojdnove ATB,vraj este len nieco zacina tak hadam aj rychlo skonci. 😠 Zobrala aj vyter hrdielka,uvidime,pockame na vysledky.Tak my sme dnes v karantene a vam prajeme dnes peknu zabavu na stretku.Pa pa

monca301
25. feb 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

zusska80
25. feb 2009

ahojte. tak teda dalsi marod ☹ tak mi zatial ok, ale tiez sa mi nejako nepozdava. zacalo jej dnes tiect z nosteka, tak uvidime... hadam sa to nezhorsi... teplotu nemame, tak hadam len nejake male prechladnutie... tak neviem, ci si aj my dnes nedame pauzu a nepojdeme asi radsej von. je tam strasne mokro, vcera sara dvakrat vonku spadla a mohli sme ist hned domov... a potom tie sople...
uvidime aka bude, ked sa vyspinka a podla toho prideme alebo nie
zatial papa

sakura77
25. feb 2009

my asi tiez neprideme,nie sme chori,akurat ma kiko trosicku nadchu,tak radsej asi nie

kikaz
25. feb 2009

Ahojkajte. no k marodom sa pre zmenu pridávam aj ja. Od nedele som taká chorá ako som nikdy nebola. Do včera vkuse horúčka bolesti hrdla a priedušiek pri kašli sú strašné. Dnes ma to už menej bolí ale zas sa pridala neskutočná nádcha takže si to so synom vymieňame. Zas to chytí malá porazí ma. A poviem Vám takto chorá pri malom dieťati je neuveriteľný zážitok a zrovna mi nemá kto pomôcť. aspoň poobede mi ju išli kámošky vyvenčiť tak som ležala už nech je teplo už mám toho akurát dosť. ☹

sakura77
25. feb 2009

kikaz,fuha,tak sa rychlo vyliec,je to naprd,poznam,aj ja som tak bola na jesen dvakrat po sebe,a fakt som bola stastna jak blcha,ked mi ho niekto zobral aspon na par hodin

rosinka
25. feb 2009

no ja som z tej choroby mojej malej hotová, bere týždňové ATB a stále má hlieny a kašle. no ja neviem čo mám robiť, zajtra pre istotu idem s ňou dokine, horúčku nemá, ale mala zvýšenú teplotu. neviem či sa to pri malých deťoch ráta táka malá teplota 😒 ☹

kakatka1
26. feb 2009

Dobre ranko! Rosinka to sa telicko brani,preto ta zvysena teplota.U nas celkom fajn,obcas trosku pokasliava a konecne sa pustaju hlieny,tak poctivo fukame. 🙂

gabika146
26. feb 2009

ahojte zdravim vas z daleka cesta super maly bol dobry cakala om horsie ale dalo sa
let uzasny zazitok maly konecne zaspal je hore od5:30
tak sa majte pekne este sa ozvem paa

sakura77
26. feb 2009

gabi,ahoj,tak si to tam uzite,jakubkovi sa urcite cesta pacila,co?kiko bol veru hotovy z lietadla 🙂 a hlavne nafotte vela fotiek,nech mame co pozerat 🙂 😉

lucinka82
autor
26. feb 2009

ahojte, Gabika, tak si to uzite a tesime sa na fotky 😉
Dnes je ale super pocko, co? Isli sme von, snezilo, potom dazd, dosli sme cely mokry domov 😠 Nech je uz leto, aj Oliverko sa nudi doma a len vymysla 😒

monika165
26. feb 2009

ahojte ☹ , tak my sme vcera dobrali jedny antibiotika a dneska sme dostali dalsie 😢 , Lujza ma silny zapal priedusiek, a to sme zacinali len so slabym kaslom a soplikom, ale bohuzial nam nezabrali prve ATB, ze vraj preto , lebo je to virusove....tak asi tak od nas....
Ale inak sa mame dobre, ked si odmyslim tento tyzden... 😀

monca301
26. feb 2009

Moni to nam je luto,rychlo sa uzdravte/ ☹

Gabika uzite si londyn,mne veru chyba.

rosinka
26. feb 2009

Moni a ku ktorej doktorke chodíte? lebo my máme tiež ATB ale budem musieť ísť ešte raz k doktorke lebo sa mi nezdá byť zdravá a to ich berie už týždeň. my chodíme k Murčekovej. teraz sa jej idem prosiť o zaočkovanie proti pneumokokom, lebo ona mi ju nechce zaočkovať.
volala som do poisťovne kôli plateniu a povedali mi že si to budem musieť už všetko zaplatiť, podľa nového zákona si to budem musieť hradiť sama, tak som vytešená, lebo keď som to mohla mať zadarmo, tak mi ju nechcela zaočkovať. 😠

zusska80
26. feb 2009

ahojte. tak to vam teda nezavidim. s tymi nezdravymi detickami... sara ma len sopliky a nie je mi vsetko jedno. ale ked tu citam vase prispevky... obdivujem vas, ako to zvladate... prajem vam skore uzdravenie, teda deturencom...

gabi, poriadne to pofot a pozdravuj cele slovensko zijuce v anglicku 😅 😅 a ake tam je pocko??? zeby prsalo 😉 😉 😉 ale o nic neprichadzas... tu prsi tiez...

gabika146
27. feb 2009

ahojte zuzi pocasie supis len trosku prsalo vecer sme boli na prechadzke a maly od deviatej spal a aj ja
teraz sa chystame za kamoskou do londyna na vikend
maly to zvlada super a to ma tesi
rychlo sa vyliecte aby sme dali stretko ked pridem papa

monca301
27. feb 2009

baby kamoska predava veci z USA,takze ak by ste mali zaujem kuk na www.skmoda.sk

sakura77
27. feb 2009

ahojte!teda ,rosinka,ako ze ti ju nezaockovala,ved ked ty poziadas,tak musi,nie?to je teda ohromne
ale vidis,kazda doktorka ma na to iny nazor,nasa nam to zas hned odporucala,jak to zacalo,ja som nevahal ani sekundu teda a odvtedy mame pokoj s chorobami-maximalne soplik mal-teraz si musim zaklopat,ze ano 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre