Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

petrastudent
20. mar 2009

Tak to my všem gratulujeme k těhulkování. A hlavně se teď opatrujte a dávejte na sebe pozor 🙂

lucinka82
autor
22. mar 2009

ahojte, kde ste vsetky? Ja som sa uz tesila, ze ako bude krasne poobede, a nejako nam zaslo slniecko, esteze sme ho stihli doobeda 😉
Ja som bola vcera cely den v praci, Juraj tiez, tak maly mal od nas klud 😀 a bol u svokrovcov, a dokonca bol zevraj aj volit, chi 🙂

nufka
22. mar 2009

Ahojte partizancanky .. tak po sto rokoch zase v teme a vy ste tu same prekvapka 😀 Hlavne posledne tri strany som sa rehlila ako krasne sa pridavate k tehulka jedna po druhej 😉 Babulky vsetkym gratulujeme a tesime sa s Vami 😀 😀

ivularadula
22. mar 2009

ahojte baby
tak to ja tiež čumím 😲 ,koľko nových tehuliek, tiež moc gratulujeme a držíme palce nech všetko ide tak ak má 😉

gabika146
22. mar 2009

ahojte my sme mali dnes trosku oslavu u kamosky tak sme sa dojedli des doteraz som nejedla xixii
no baby ja len dufam ze nase tehulky sa nas neobratia chrbtom a nezavitaju do inych tem xixii :-
ja som kuk novy serial na jojke vyplakala som sa a mozem ist spat s opuchnutymi ocami hmmm
tak sa majte pekne 😔

monika165
23. mar 2009

Ahojte babyyyy.. 🙂 ,
teda tolko tehuliek, no gratulujem, ako Vam to pekne spolu vyslo 😉 . Tak si teda este pooddychujte chvilu, lebo s dvoma detmi na to uz nebude cas 😀 .....

monca301
23. mar 2009

ahojte

My sme boli tiez v sobotu na oslave v Nitre a boli sme v jednom super penzione kde maju take male zoo.

Gabika ja som si tiez poplakala,bolo to dost smutne a este,ze vraj je to podla skutocnych udalosti natoceny serial. 😢

gabika146
23. mar 2009

ano moni su to skutocne pribehy ☹

kakatka1
23. mar 2009

Ahojte Baby a ako sa to vlastne skoncilo, koniec som nevidela. 😠

gabika146
23. mar 2009

odpojili ho od pristrojou a srdce dali tomu druhemu chlapcekovi ☹

sakura77
23. mar 2009

ahojky,tak kiko je soplavy,takze medzi deticky neprideme ani tento tyzden 😒

kikaz
23. mar 2009

Ahojte to je dnes ale pekne 😠
No Moni ale si škodoradostná_monika 165 😀 😀 😀 ale žiaľ máš pravdu že pri dvoch deťoch si neodýchnu aj keď kým budú na MD možno to bude lepšie ale v takomto zhone by som už nechcela byť už by som s 😒 i to inak naplánovala

lucinka82
autor
23. mar 2009

ahojte, my sme boli dnes v meste, Oliverka sme dali ostrihat, uz je z neho frajer, ale bolo dnes skaredo, uz sa tesim na leto 😉

monika165
23. mar 2009

Kikaz aky zhon 😀 😀 😀 ...ale srandicky bokom, je to veru ine mat jedno a dve deti, ale zase nielen dvojnasobna zataz ale aj radost 😉 .
My sme vcera pozerali Armagedon, takze serial som nevidela, snad o tyzden dalsiu cast...aj ked neviem , ci to mam vobec pozerat, ved vsetci hovoria, ze pritom plakali ☹ ...

zusska80
23. mar 2009

ahojte. no monika a katka sa asi na nas tehulky dohodli 😉 😉 😉 uz je ale neskoro na srandicky... a my si zatial myslime, ze to bude dvojnasobna radost. my nastastie mame dve babky, tak dve deti sa daju v pohode rozdelit.... horsie by to bolo s troma detmi 😀 😀 😀
aj my sme vcera kukali serial, ale je to dost depkujuce... a potom som dopozerala armagedon a tam som si tiez poplakala... tak fajn nedelny vecer...
a dnes otras. keby sme nemali plavanie, tak asi ani nos z domu nevystrcime... hroza... ja chcem uz leto!!!

gabika146
23. mar 2009

zuzi aj ja chcem leto konecne kupko a cele dni vonku
my dnes cely den doma uz som nanervy 😖

monca301
23. mar 2009

Ahojte. Aj Filip je soplavy a ja zacinam byt tiez.

kikaz
23. mar 2009

No ja sa vôbec tým soplíkom nečudujem veď z takého počasia ochorieme všetci 😠

lucinka82
autor
24. mar 2009

ahojte, dajte pokoj so soplikami, ale co sa uz da cakt pri takomto pocku ☹
My sme boli doobeda v skolke pozriet, v M. Uherciach, Oliverkovi sa tam tak pacilo, ze nechcel ist asni domov. Ale mne sa tam osobne pacilo, je tam obrovska plocha na hranie, preliezky a tak 😉 Len mi to uz bude tak luto, ked pojde Oli do skolky, uz bude taky velky... 😅

zusska80
24. mar 2009

ahojte.
lucka, to je nahoda, aj my sme dnes boli v skolke. bol den otvorenych dveri. aj nam sa velmi pacilo aj pani ucitelka bola super.
no dnes je zase riadna kosa. tak sa tesime, ako budeme poobede vonku mrznut. ale aspon neprsi...
tak deticky nech su zdrave a sopliky nech vas vsetky obidu... aby sme sa mohli zajtra stretnut.
drzte sa zatial, papa

zusska80
24. mar 2009

a zajtra niekto pride na stretko???

lucinka82
autor
24. mar 2009

my neprideme ☹ Mamina ide zarabat

gabika146
24. mar 2009

my tiez nie ideme na navstevu 😉

rosinka
24. mar 2009

my by sme prišli, ale dajte vedieť či tam budete, aby sme tam neboli samé

zusska80
24. mar 2009

ja tam preistotu pojdem a hadam sa niekto prida... 😉
tak zatial papa

kakatka1
25. mar 2009

Ahojte! My este nevieme, zalezi od pocasia. A ako tehulky, zle vam nebyva?

rosinka
25. mar 2009

no my dnes zas nič, ja som zabudla, že máme stretko s finančáčkou ☹

monca301
25. mar 2009

ahojte
No ja dnes rusim trening,som strasne nachladnuta a iba by som nakazila ostatnych. Vcera sa to este dalo,ale dnes je to hroza. 😠 A ani zajtra neprideme.

Zuzka chod potom za Jankou aby ti otvorila.

zusska80
25. mar 2009

moni, a myslis,ze tam janka bude? sak my tam pojdeme a uvidime, hadam nam niekto otvori... 😉

zusska80
25. mar 2009

a vsetkym marodom vela zdravicka... nech ste rychlo fit

a neviem,ako ostatne tehulky, ale mne uz je dost zle, ale zatial sa to da predychat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre