Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
29. apr 2009

ahojte, my asi neprideme na Salas, ideme do Zoo aj s tatinom. 😉
Zuzi, a uz je ti lepsie?

monca301
29. apr 2009

Ozaj Zuzka vies o tom,ze Kaja vyhrala 1. miesto na dievcati? Som taka happy 😀

kakatka1
29. apr 2009

Ahojte! Ved zato som ti vecer Moni volala ze aj ja som sa Karinke potesila. Bola aj mojou favoritkou. 😎

monca301
29. apr 2009

Kati my sa stale nejak obchadzame,nemozme sa spojit. ☹

zusska80
29. apr 2009

ahojte. tak moni, ze Karinke gratulujeme. ja som to vedela!!! dufam, ze ju o tri roky budeme vidiet aj na nejakej misske v telke 😉
lucka, diky za opytanie. ale veru, lepsi sa to. nechcem to este zakriknut. sem/tam si este pogrckame, ale uz mi nie je cely den aj noc zle. uz sa to zacina znormalnovat.
tak papa

sakura77
29. apr 2009

no,mne zas uz bolo minuly tyzden fajn a teraz mi zas je na houby,nevraciam sice uz ale natahuje ma stale teda 😝 ja uz nechceeeeem 😠

zusska80
29. apr 2009

moni. ja si tiez myslim, ze sa to este neskoncilo. ale aspon teraz mam cez den pokoj. ale vecer stale grckame 😝

kikaz
29. apr 2009

Ahojkajte. No my sa máme celkom fajn aj ja som povedala že už začnem odnaučať od plienok. Moj syn sa ako rok a pol ročný už pýtal a pri malej som nejaká volnejšia.
No tiež neviem ako sa starká k tomu postaví lebo so spánkom nás neposlúcha ja dávam spať okolo pol 12 až 12 ona o pol 11 niekedy aj o 10 a nepočúva ma že má mať nejaký režim. mne je potom zlá a umrnčaná ale merkuje ju 4 hodky a to si neporadím 😒 Takže som vdačná 😨

lucinka82
autor
29. apr 2009

ahojte, aj ja som veru kukala, ze ta baba, co vyhrala mi je nejaka znama, a to je Karin, ved od Moniky 😉
my sme boli dnes s Zoo, malemu sa pacilo, bol uzasny, na vsetky ze aha, jej, tak sme mali celkom peknucky dnik, aj pocasie nam vyslo 🙂
Aj ste boli na Salasi?

kikaz
29. apr 2009

Aka karin?

kikaz
29. apr 2009

Tá od nás?

kikaz
29. apr 2009

my sme na Salaši neboli, lebo som mala problém s autom tak som bola v servise 😒

lucinka82
autor
29. apr 2009

ved ked sme chodili do Bocianika, tak ta Karin tancovala. Taka vysoka, nevies? Kukni si Tempo, tak je odfotena 😉
Ake problemy? Dufam, ze nic vazne

sakura77
30. apr 2009

ahojte!

aj bolo stretko vcera?mne bolo na houby,takze nehrozilo,dneska uz je lepsie,neviem ci aj bolo cvicenie,mala som kopu vybavovaciek po meste a kiko bol u deda,tak to som musela vyuzit v klude si pobehat po meste 😅

asi aj poobede vybehnem pozriet na stavanie maja

monca301
2. máj 2009

Ahojte

My sme mali dnes konecne oslavu Filipových narodenin. Aj ked polovica neprisla,pretoze sa bali,ze ochoreju. ☹ Ja som totiz do rana tak ochorela,ze strach. v pondelok musim ist k dr pre ATB,pretoze nemozem ani jest ako ma boli hrdlo.

Pridala so aj nove foto. 😉
Prijemny vikend

gabika146
4. máj 2009

ahojte tak uz mame po kratkom volne s tatinom dufam sa este nejake pritrafi
my sme boli vcera opekat bolo super deti pospali a my s nimi stary capi sme hrali vybijanu aspon sme sa nasmialy a deti na nas
my sme neboli na stretku ani na cviceni lebo sme boli soplavy teda aj trochu sme
tak snad tento tyzden

monca301
4. máj 2009

Tak mi mame obaja s Filipom ATB,takze u nas ziadne stretka a cvicenie nehrozi. ☹
Najhorsie je to,ze baby mi v sobotu vystupuju v kine a musia makat na choroske,takze v stredu musim ist na trening,budem mat rusku ako v mexiku 😀 Dufam,ze to ako tak ustupi.

Gabi este tento vikend je predlzeny 😉 My sme si tiez tatina poriadne uzili,teda aspon Filip ja som lezala v posteli.

gabika146
4. máj 2009

moni viem ze aj teraz je volno ale tato maka aj v piatok aj v sobotu 😠
maly bol hotovy stale sa ho vypatoval ci nejde do roboty a nemoho sa ani pohnut bez neho 😀

kakatka1
4. máj 2009

Ahojte! No Moni nic moc, tak sa rychlo s Filipkom uzdravte.

sakura77
4. máj 2009

ahojte babule!tak my zajtra nastupujeme do nemocnice,tak nam drzte palce,nech to mame rychlo za sebou,potom dam vediet ako sme dopadli

monca301
4. máj 2009

Moni drzime palce a potom hodime o tom debat.

zusska80
4. máj 2009

moni, tak sa drzkaj v tej nemocnici. nech ste rychlo doma a hlavne nech je uz vsetko ok.
a druhej monike a filipkovi rychle uzdravenie...
papa

petrastudent
4. máj 2009

Aj my se přidávám s přáním rychlého uzdravení Monče a Filipkovi. A druhé monče a Kikovi rychlý a málo bolestný zákrok a ať už je vše v najlepším pořádku. Možno i my půjdeme ☹

lucinka82
autor
4. máj 2009

ahojte, no Filipkovi a Monike skore uzdravenie a Monike s Kikom tiez nech Vam to vyjde. Ja mam tiez take tusenie, ze aj my budeme musiet ist na operacie, ten pipik nie a nie pretiahnut ☹

petrastudent
4. máj 2009

Luci my jsme byli minulí týden u naší dr. P. a ta nám tak trochu naznačila, že mu to jde moc málo. ale, že to budeme řešit až na poradně- což je v juni.Tak do té doby se nám to určitě nepodaří- už se to nezměnilo rok. Tak též máme obavy. ☹

lucinka82
autor
4. máj 2009

No my mame Peti tu istu Dr. A na poradnu ideme tiez v juni, na konci, ked bude mat maly 2 roky. Ja sa tiez bojim, ze pojdeme, ale jemu to nechce ist, a to sa snazime pretahovat pipika kazdy vecer

kikaz
4. máj 2009

Ahojkajte no my sme dobrý výkend nemali. Vo štvrtok sme boli na stavanie mája a potom nejak fúkalo. Malinká sa v piatok ráno zobudila bez očka opuchnuté len čiaročka kde bolo očko chúďatko tak sme sa dva dni potulovali po doma ale ona stále stála s kočiarikom pred dvermi no hrozne mi jej bolo lúto už je dobré tak sa teším 😉

petrastudent
5. máj 2009

No my jdeme 29.6. na poradnu. My se též snažíme každý večer i zkoušíme alespoň trochu při každém cikání, ale i tak to nejde. A hlavně ho to asi moc bolí, protože pláče. Minulý týden mu to zkoušela doktorka a plakal neskutečně a i tak mu to přetáha(tedy nepřetáhla) o nic víc než my. My jsme na tom tak, že mu není vidět ani kousíček žaludu, když mu to zkoušíme. ☹

zusska80
5. máj 2009

ahojte. no ako to tu citam, som rada, ze mame babu a asi aj druhe by som prijala radsej dievcatko 😅
ale nie! inak vam to nezavidim. to musi byt hrozne. ja mam dvoch bratov a mamina mi hovorila, ze im to kazali pomaly hned od narodenia, teda neviem presne, asi od nejakeho mesiaca a mali to v pohode. ale teraz s tym ma strasne vela chlapcekov problem. chudatka...
a aj sa chysta nejake to stretko. uz by sme aj prisli. nevolnosti sice este su, ale uz nie celodenne, uz iba vecer...
tak dajte vediet. zatial sa majte krasne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre