• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
autor
ahojte, my asi neprideme na Salas, ideme do Zoo aj s tatinom. :wink:
Zuzi, a uz je ti lepsie?
29. apr 2009 o 12:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Zuzka vies o tom,ze Kaja vyhrala 1. miesto na dievcati? Som taka happy :grinning:
29. apr 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Ved zato som ti vecer Moni volala ze aj ja som sa Karinke potesila. Bola aj mojou favoritkou. :sunglasses:
29. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati my sa stale nejak obchadzame,nemozme sa spojit. :frowning2:
29. apr 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak moni, ze Karinke gratulujeme. ja som to vedela!!! dufam, ze ju o tri roky budeme vidiet aj na nejakej misske v telke :wink:
lucka, diky za opytanie. ale veru, lepsi sa to. nechcem to este zakriknut. sem/tam si este pogrckame, ale uz mi nie je cely den aj noc zle. uz sa to zacina znormalnovat.
tak papa
29. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,mne zas uz bolo minuly tyzden fajn a teraz mi zas je na houby,nevraciam sice uz ale natahuje ma stale teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz nechceeeeem :angry:
29. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni. ja si tiez myslim, ze sa to este neskoncilo. ale aspon teraz mam cez den pokoj. ale vecer stale grckame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte. No my sa máme celkom fajn aj ja som povedala že už začnem odnaučať od plienok. Moj syn sa ako rok a pol ročný už pýtal a pri malej som nejaká volnejšia.
No tiež neviem ako sa starká k tomu postaví lebo so spánkom nás neposlúcha ja dávam spať okolo pol 12 až 12 ona o pol 11 niekedy aj o 10 a nepočúva ma že má mať nejaký režim. mne je potom zlá a umrnčaná ale merkuje ju 4 hodky a to si neporadím :unamused: Takže som vdačná :fearful:
29. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj ja som veru kukala, ze ta baba, co vyhrala mi je nejaka znama, a to je Karin, ved od Moniky :wink:
my sme boli dnes s Zoo, malemu sa pacilo, bol uzasny, na vsetky ze aha, jej, tak sme mali celkom peknucky dnik, aj pocasie nam vyslo :slight_smile:
Aj ste boli na Salasi?
29. apr 2009 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aka karin?
29. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá od nás?
29. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme na Salaši neboli, lebo som mala problém s autom tak som bola v servise :unamused:
29. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ked sme chodili do Bocianika, tak ta Karin tancovala. Taka vysoka, nevies? Kukni si Tempo, tak je odfotena :wink:
Ake problemy? Dufam, ze nic vazne
29. apr 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

aj bolo stretko vcera?mne bolo na houby,takze nehrozilo,dneska uz je lepsie,neviem ci aj bolo cvicenie,mala som kopu vybavovaciek po meste a kiko bol u deda,tak to som musela vyuzit v klude si pobehat po meste :sweat_smile:

asi aj poobede vybehnem pozriet na stavanie maja
30. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

My sme mali dnes konecne oslavu Filipových narodenin. Aj ked polovica neprisla,pretoze sa bali,ze ochoreju. :frowning2: Ja som totiz do rana tak ochorela,ze strach. v pondelok musim ist k dr pre ATB,pretoze nemozem ani jest ako ma boli hrdlo.

Pridala so aj nove foto. :wink:
Prijemny vikend
2. máj 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz mame po kratkom volne s tatinom dufam sa este nejake pritrafi
my sme boli vcera opekat bolo super deti pospali a my s nimi stary capi sme hrali vybijanu aspon sme sa nasmialy a deti na nas
my sme neboli na stretku ani na cviceni lebo sme boli soplavy teda aj trochu sme
tak snad tento tyzden
4. máj 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi mame obaja s Filipom ATB,takze u nas ziadne stretka a cvicenie nehrozi. :frowning2:
Najhorsie je to,ze baby mi v sobotu vystupuju v kine a musia makat na choroske,takze v stredu musim ist na trening,budem mat rusku ako v mexiku :grinning: Dufam,ze to ako tak ustupi.

Gabi este tento vikend je predlzeny :wink: My sme si tiez tatina poriadne uzili,teda aspon Filip ja som lezala v posteli.
4. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni viem ze aj teraz je volno ale tato maka aj v piatok aj v sobotu :angry:
maly bol hotovy stale sa ho vypatoval ci nejde do roboty a nemoho sa ani pohnut bez neho :grinning:
4. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! No Moni nic moc, tak sa rychlo s Filipkom uzdravte.
4. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule!tak my zajtra nastupujeme do nemocnice,tak nam drzte palce,nech to mame rychlo za sebou,potom dam vediet ako sme dopadli
4. máj 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni drzime palce a potom hodime o tom debat.
4. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak sa drzkaj v tej nemocnici. nech ste rychlo doma a hlavne nech je uz vsetko ok.
a druhej monike a filipkovi rychle uzdravenie...
papa
4. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my se přidávám s přáním rychlého uzdravení Monče a Filipkovi. A druhé monče a Kikovi rychlý a málo bolestný zákrok a ať už je vše v najlepším pořádku. Možno i my půjdeme :frowning2:
4. máj 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, no Filipkovi a Monike skore uzdravenie a Monike s Kikom tiez nech Vam to vyjde. Ja mam tiez take tusenie, ze aj my budeme musiet ist na operacie, ten pipik nie a nie pretiahnut :frowning2:
4. máj 2009 o 20:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci my jsme byli minulí týden u naší dr. P. a ta nám tak trochu naznačila, že mu to jde moc málo. ale, že to budeme řešit až na poradně- což je v juni.Tak do té doby se nám to určitě nepodaří- už se to nezměnilo rok. Tak též máme obavy. :frowning2:
4. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No my mame Peti tu istu Dr. A na poradnu ideme tiez v juni, na konci, ked bude mat maly 2 roky. Ja sa tiez bojim, ze pojdeme, ale jemu to nechce ist, a to sa snazime pretahovat pipika kazdy vecer
4. máj 2009 o 21:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte no my sme dobrý výkend nemali. Vo štvrtok sme boli na stavanie mája a potom nejak fúkalo. Malinká sa v piatok ráno zobudila bez očka opuchnuté len čiaročka kde bolo očko chúďatko tak sme sa dva dni potulovali po doma ale ona stále stála s kočiarikom pred dvermi no hrozne mi jej bolo lúto už je dobré tak sa teším :wink:
4. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my jdeme 29.6. na poradnu. My se též snažíme každý večer i zkoušíme alespoň trochu při každém cikání, ale i tak to nejde. A hlavně ho to asi moc bolí, protože pláče. Minulý týden mu to zkoušela doktorka a plakal neskutečně a i tak mu to přetáha(tedy nepřetáhla) o nic víc než my. My jsme na tom tak, že mu není vidět ani kousíček žaludu, když mu to zkoušíme. :frowning2:
5. máj 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. no ako to tu citam, som rada, ze mame babu a asi aj druhe by som prijala radsej dievcatko :sweat_smile:
ale nie! inak vam to nezavidim. to musi byt hrozne. ja mam dvoch bratov a mamina mi hovorila, ze im to kazali pomaly hned od narodenia, teda neviem presne, asi od nejakeho mesiaca a mali to v pohode. ale teraz s tym ma strasne vela chlapcekov problem. chudatka...
a aj sa chysta nejake to stretko. uz by sme aj prisli. nevolnosti sice este su, ale uz nie celodenne, uz iba vecer...
tak dajte vediet. zatial sa majte krasne
5. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok