• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

25. septembra 2017 
juj,kikaz,no to potesi :unamused: mne zas kiko minule silou mocou tvrdil ze zjedol ziarovku-taku malicku z lampicky,teraz som fakt nevedela ci mam s nim utekat alebo nie-nakoniec som ju nasla pod sedackou :grinning: ale presviedcal ma ze ju ma v brusku,no
8. jún 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, kde ste kto? Zajtra aby ste nezabudli dojst, pocasie bude hadam priaznive, tak aby nam to konecne vyslo :wink:
10. jún 2009 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Tak my ak bude pekne,tak zajtra prideme. A o kolkej?
Filip sa naucil cez vikend bicyklovat. Vidno,ze je po tatovi :grinning:
10. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iha Monika, gratulujem, ja neviem naucit Oliverka pedalovat, nechce ani za nic, som zvedava, kedy sa to uz nauci. Zajtra o kolkej? Okolo pol 5, moze byt?
10. jún 2009 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme Filipa tiez len najprv tahali na spagatiku a stele mu vysvetlovali ako ma pedalovat a potom mu to islo iba z kopca a teraz uz sam na to prisiel,ze sa to da.
10. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. a dnes stretko nie je? na salasi? my asi pojdeme kuk
10. jún 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Aj my kuk. :dizzy_face:
10. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my dnes neprideme,vonku to vyzera tak vseliako a na bicykli sa bojim ist aby sme nahodiu nezmokly. Nabuduce uz ale mozno prideme.
11. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, sak vas mozeme vziat na aute...
11. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,prsiiii :unamused:
11. jún 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my nemáme jak přijet- chtěli jsme jet na bicykli ale prší. :frowning2: A my se tak těšili :angry:
11. jún 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka este raz dakujeme, dnes bolo opat super :wink: Mirka a zabudla som sa aj spytat, aj sa babo ukazalo, viete pohlavie? Dobru nocku vsetkym!
11. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak i my se připojujeme s poděkováním za krásné odpoledne- matějko ještě když usínal tak hovoril, že bol s dětmi. Taký byl natěšený. Děkujeme. Asi sme u vás pozabudli mašinku- někdy si ji vyzvedneme- jelikož si s ní Mates rád hraje tak mu asi bude chybět. Zatím ahojky
11. jún 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
tak kiko bol tiez uneseny-len mi cestou rozpraval ze robil zle detom a tie teraz placu :sweat_smile: no,ale myslim ze sa celkom drzal,no,nam sa velmi velmi pacilo teda :slight_smile:
12. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj nam sa to velmi pacilo. vobec nevadilo, ze prsalo... aj nam velmi chutilo. vsetkym trom :grinning:
jasne, moni, kiko sa drzal. on je aky sebakriticky, ved nikomu nerobil zle... zlaty...
pekny vikend
12. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, sme radi, ze sa vam pacilo a chutilo. No vcera strasne pocasie, nakoniec som isla do prace, mali sme stretavku, do 2, som nejaka nevyspata a za chvilu zase do prace. Maleho uspaval dedo, a ze v pohode, ani ma nepotreboval. Nakoniec mi povedal dnes, ze chce na narodeniny babiku a neviem, co ho to napadlo :grinning:
ak by ste mali nejaky napad na dalsiu akciu pre deti, kludne dajte vediet, mne uz dochadzaju napady :sweat_smile:
13. jún 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No můžeme oslavit že začínají prázdniny :grinning: Slavit se dá cokoliv :slight_smile:
13. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! No co dnes na salasi? My asi vybehneme, uz asi tyzden mam chut na makove sulance, mnam. :dizzy_face:
17. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my prideme :wink:
17. jún 2009 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj my by sme prisli. ale ideme sa kupat do chalmovej. ale ked sa zmenia plany, tak urcite prideme... papa
17. jún 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My tiez prideme.
Kati, nie netusime co mi ratie v brusku. Ale zajtra mam poradnu a sono, tak hadam sa uz babo ukaze. Ale 2.jula ideme na 4D sono, tak to verim, ze sa dozvieme urcite.
Petra, mas pravduoslavaovat sa da cokolvek, aj vikend..... :grinning:
17. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby
Dnes sme boli poobede na salaši a bolo super,Deti sa pekne zahrali a my sme si dobre pokecali.S rosinkou sme sa zhodli,že budeme chodiť každu stredu ak bude pekne...
17. jún 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
tak ste sa dobre zabavili vcera babule?my sme neboli doma ,prisli sme az vecer,ale nabuduce dojdeme-aj ked sulance asi vynecham,zistili mi vysoky cholesterol,takze nemam vyžierat :angry: no a este k tomu strasne nizky cukor,zvysenu sedimentaciu,prekonanu toxoplazmozu a teraz najnovsie boreliozu,sa na to mozem.... :unamused:
18. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Veru vcera bolo fajn. Moni, no pekne, ale urcite bude vsetko Ok s babom. Zuzi ako bolo na kupku? Ja rozmyslam ze by sme sli dnes a zajtra na nase kupko. Neprida sa niekto?
18. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak my sme vcera v tej chalmovej neboli. tatino mal sportove aktivity a to by sa nam neoplatilo na hodku... ale ideme dnes. isli by sme aj na nase kupko, ale nevieme aka je voda a nechceme riskovat. musime pockat, kym nam niekto, kto uz bol na nasom kupku povie, aka je tam voda. lebo v chalmovej vieme, ze je teplunka urcite...
18. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vecer mi napis ako bolo my chceme ist zajtra hlasia32stupnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajra hlasia 32 a na sobotu 20.uzas :angry:
18. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi zajtra pôjdeme určite na kupko, dúfam že sa niekto pridá, možno pôjde aj Danka
18. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na kupku je voda vyborna. plavecky bazen ma 26 stupnov, sedaci bazen ma 32 stupnov, atrakcie maju 22 stupnov a detske brodisko ma 28 stupnov. tot aktualne teploty...
18. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kotenko, si zlata, dakujeme za info. ale ja to potrebujem vediet od niekoho kto sa tam uz kupal a staci mi len info, ze ci je tepla alebo studena... podla stupnov si to moc neviem predstavit a tie si mozem pozriet aj na nete. lebo dnes sme boli v chalmovej a tam bolo napisane, ze ma voda 30 stupnov ale sare sa po desiatich minutach aj tak drglovali zuby. tak neviem. ale potom sa rozhybala a blaznila s tatinom, ze ani nechcela z vody.
18. jún 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok