Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
1. aug 2009

ahojte. veru, moni, aj ja obdivujem babenky, co si pecu torticky same... ja by som sa na to nedala...veru, potom hod foto, nech si trosku poslintame... 😉
my asi zajtra nepojdeme. cez vikend je to tam hrozne. hlava na hlave. ja to moc nemusim...

sakura77
1. aug 2009

no prave som dokoncila,tak je taka teda dost precackana,ale skusila som taku klasiku kvetinkovu 😅 ale vnutri je teda mnam 🙂 😉

ja zas rada upeciem sama,tiez sa bojim co z toho nakoniec vznikne,no ale co,neni som cukrarka,takze nemoze to byt dokonale,nooo 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zusska80
1. aug 2009

moni, ved je nadherna!!! normalne mi sliny vybehli... radsej som uz mala ist spat, lebo teraz si ma potyrila na sladke... 😅 a to si pochytila este z domu, myslim tu radost z pecenia? lebo mna to doma nebavilo piect, iba vylyzovat 😝
dobru noc....

kikaz
2. aug 2009

Ahojkajte. vrátili sme sa z malej dovolenky, bolo super nemusela som tam myslieť na to ako vyzerám čo budem variť či je bordel a tááák no super. potom hodím foto. teraz sa ešte opamatávam a periem a periem... 😒

sakura77
3. aug 2009

zuzi,ze radost z pecenia 😀 no,dvakrat do roka to zvladnem,ale viac by ma to tiez nebavilo

kikaz a kdeze ste boli,pochval sa,ja sa uz tesim na buduci tyzden,dodo bude mat kooonecne volno,tak sa nemozem dockat,musim rozplanovat nejake vylety,dufam ze ti trafeni ludia pochopia ked uvidia na dverach vypisanu dovolenku,lebo niektori su jak z marsu a vyvolavaju este aj v nedelu o deviatej vecer 😠 😠
dneska to vyzera zas na krasny den,tak si ho uzite 🙂

kakatka1
4. aug 2009

Ahojte! Ako sa mavate? My OK, vcera sme sa vratili z chaty, boli sme na Zelenej vode, bolo fajn az na tu kopu ludi vsade. Pri vode hlava na hlave, ty ludia ako mravci. Este ze bol pri chate bazen, tak sme sa vyblaznili tam. Pekny den, ja idem nastartovat pracku. 😉

lucinka82
autor
4. aug 2009

ahojte, Monika, krasna torticka, mnam mnam 😉
Kati, ty si neni v praci? Ci mate dovolenku, ked peries? 😀 😀
My sme boli vcera na kupku, bolo dobre, malo ludi, nie ako v nedelu, rovno sme sa autom otocili, ani kde zaparkovat, hlava na hlave 😒 Uz nech sme na dovolenke, uz sa tesim, len mam dilemu, ci mam so sebou zobrat kociar alebo nie, lebo Oli sa nevozil v kociari uz pekne dlho 😅

sakura77
4. aug 2009

luci,sak nejake minigolfky zober,radsej,pre istotu,aj ja som mala od segry pozicane take tie uplne obycajne,a veru sa zisli
a kde sa chystate?

kikaz
4. aug 2009

Ahojkajte no u nás tatinko pracuje ale ja mám ešte voľno.
Moni boli sme v Sklenných Tepliciach chceli sme tam zostať aj týždeň ale tatinka odvolali tak čo už.
dnes som nejaká mimo asi z počka nič sa mi nechce ale večer uvažujem o kine 😉

lucinka82
autor
5. aug 2009

chystame sa do Bulharska, 18.8. odlietame, uz sa neviem dockat 🙂

sakura77
5. aug 2009

luci,to verim,tak maly sa uz tesi na more ,co?

lucinka82
autor
6. aug 2009

Monika, to ano, ale on sa najviac tesi na let, coho sa zase ja najviac bojim, chi 😀

kakatka1
7. aug 2009

Luci, ved uvidis Oliverko bude z lietadiel uplne mimo, Simi to doteraz spomina. Lietal by kazdy den. 😀 A v BA na letisku je super ze za pasovou kontrolou maju taky detsky kutik, tam sa tie dve hodky daju vydrzat s detmi v pohode. A kde sa vsetky tulate, nikde nikoho ani vonku nestretam. ☹

monca301
7. aug 2009

ahojte

Tak my sme boli na par dni na orave. Boli sme aj v Meanderpark Thermal v Oraviciach. Bolo genialne, su tam umele vlny,geotermalny bazen, plavecky bazen,tobogan... Naozaj sa tam da super vyblaznit. Neviem ako tu,ale tam bolo zle pocasie a prsalo nam,ale to vobec nevadilo,kedze to je kryte,ale kupali sme sa aj vonku ,kedze mozes prechadzat z vnutra von a voda mala 38 stupnov,takze ti nevadilo ked na teba prsalo.

Jedina chubu ,ktoru to malo,ze je to tam dost drahe. Na 1,5h nas to stalo 23eur pre 3 osoby a to sme tam chodili az po 18h ked je listok zlavneny. Filip mal zadarmo.
Doobeda sme sa boli pozriet v Zuberci,na oravskej priehrade,na oravskom podzamnku a potom sme sa isli okupat.

kotenko
7. aug 2009

aaale, monika a co ste pozerali v zuberci? my tam chodime pravidelne kazdy rok na dovolenku a ideme tam aj tento vikend. my planujeme ist do tatralandie, listok pre dospeleho stoji 15 eur celodenny a tiez maju velky vyber bazenov, toboganov a co ja viem coho, uz sa tam tesime...
dufam, ze na FB pribudnu nejake fotky... 🙂
zelam vela zdravia

lucinka82
autor
7. aug 2009

Kati, ja si aj tak myslim, ze deturence zvladaju vsetko lepsie ako dospely, napriklad ten let, adaptovanie sa v novom prostredi a tak. 😀
No ja dnes idem do prace, aj zajtra, mame akcie, tak Oliverko bude sluzit so starkymi, a vecer s dedom, povedal, ze sa tesi, tak som zvedava 😉
No ale hlavne som rada, ze na dovolenku uz nemusim brat kvantum plienok, iba na spanie 😵

gabika146
7. aug 2009

ahojte aj my pomalicky balime teda uz len dobalujeme rano odchadzame na sumavu tak uz sa vytesujeme na zmenu prostredia....my uz sme prestali aj v noci s plienkami prve styri noci super poom 3dni nehody a teraz zase nic takze som spokojna

sakura77
7. aug 2009

gabi,tak si teda riadne uzite,my teiz budeme buduci tyzden troska vyletovat,dodo by mal mat konecne volno,tak nejake vyletiky,uz sa tesim

luci,lietadlo sa mu bude urcite pacit,a ste tam za chvilu,takze to zvladnete urcite v poho,my sme isli az 6 hodin,tak to uz boli tie posledne dve brutus teda zabavit ho nejako

gabika146
7. aug 2009

my sme leteli len necele dve a maly bol uplne super ja som praveze horse znasala to klesanie a stupanie a bol supis a letusky za nami chodili ked sme boli vyrovnany tak sme ho mohli odopnut a mohol si trosku pobehat

kakatka1
11. aug 2009

Dore ranko! Zuzankam vsetko najlepsiesiesie. 😵

monca301
11. aug 2009

ahojte
Aj my prajeme Zuzkam vsetko naj naj. Filipko posiela veeelku pusinku.

sakura77
11. aug 2009

aj my sa pripajame,Zuzkam vsetko najlepsie,vela zdravia,stastia ,lasky a radosti z deticiek 😉 🙂

lucinka82
autor
11. aug 2009

Zuzkam vsetko naj naj 😉

kikaz
11. aug 2009

Zuzičky všetko nááááááááááj 🙂

monika165
11. aug 2009

Tiez prajeme Zuzkam vsetko naj... 😉

zusska80
11. aug 2009

ahojte. dakujem vsetkym, ste zlate 😉

kikaz
13. aug 2009

Strana tri kde ste všetky koník nám umiera. ☹

zusska80
13. aug 2009

veru veru. to bude asi tymi prazdninami. od septembra zase zacneme riadne konikovat, ze 😉

kikaz
15. aug 2009

Ahojkajte no konečne som pridala fotky. Vonku je super že? Keď sem vôbec nechodíte. Ja v medziprestávkach dviham koňa zo zeme 😉

gabika146
17. aug 2009

ahojte tak sa po tyzdni hlasime ako vidim nic moc ste nepopisali
my sme sa mali fajn az na pocasie moc nam nevyslo mali sme tri dni pekne ale nastastie bol bazen kryty takze pohodicka,behali sme po vyletoch vecer saunicka deti o21spali a my vegetili 😀
bola som trosku aj na nakupoch ved u len par tyzdnou a sup do skolky az mi to je luto 😢
tak sa majt zatial pekne a tuhulky supnite foto do albumu nech sa mozes kochat bruskami 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre