Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
28. sep 2009

oka, dame kavu, kto sa prida? 😀

monca301
28. sep 2009

ahojte
takze ja somto vcera zakrikla. filip mal v noci horucky a aj rano ked sa zobudil. V noci aj dost kaslal a kychal,tak sme sli k dr a ta nam nadasila Atb 😠

zusska80
28. sep 2009

ahojky.
veru, aj my by sme prisli k rosinkam na kavicku. tiez som pocula, ze je to najlepsie ked su deticky malicke. ale v mojom stave to uz nebudem riskovat 😅
juj, moni, tak to prajeme filipkovi rychle uzdravko...

sakura77
28. sep 2009

ahojte! no ako vidim,chorobami sa to tu len tak hmyri....my sme uz nastastie ok,nastastie sme to zatrhli hned v zaciatku,takze uz sme skoro zdravi 🙂
uzite si posledny pekny den,od zajtra sa uz ma vraj ochladit... 😒

kikaz
29. sep 2009

Ahojkajte no dnes mi je už fakt kosa.
Gabi nepochudla som len si si ma predstavovala asi vačšiu 😀 Inak kde robkáš robí aj môj kmotor asi v kancli 🙂
No kedy chodíte do cvc na kafčo či ešte nechodíte? 😒

zusska80
29. sep 2009

ahojte.
katka, este nechodime do cvc. kym bolo pekne, tak sme boli asi radsej vonku. ale v stredu, v pripade zleho pocasia by sme mohli zahajit cvc/kovu sezonu 😉 co vy na to? tusim od 16 tam ma monika trening...
a mne sa veru kosa este nezda, teda aspon doobeda este nebola... ale uz to vyzera vselijako vonku. a to som chcela aby bolo takto pekne az do vianoc... tak asi nic z toho nebude ☹
tak kto sa zajtra prida?

kikaz
29. sep 2009

Zuzik tú kosu som myslela skoro ráno cestou do práce 😉 A zajtra uvidíme

zusska80
29. sep 2009

kati, aha, no ja vychadzam z domu najskor o desiatej, takze asi preto 😉

monca301
30. sep 2009

ahojte. ja dnes trening nemam,takze ak chete ist do bocianika,musite ist za Jankou.

gabika146
30. sep 2009

ahojte no kati o ranej kose ani nevravim teraz mam poobednu a vecer uz teda tiez brrrrr
napis mi do ip meno tvojho svagra
ja sa pomalinky chystam do prace tato poobedna je zvlastna ale zvykame si maly je super rano sa vytesuje ked ma vidi a chodime spolu do skolky
zatial pa uzivajte si sladke chvilky domka fnuk

zusska80
30. sep 2009

ahojte.
no babule, volala som s jankou. ze dnes mozeme v pohode prist. o tej stvrtej. ona nam otvori a do siestej sa mozu deturence pohrat... tak my teda prideme.ved vonku je to hroza...kto sa este prida???

rosinka
30. sep 2009

my by sme sa aj, ale Mária má tie kiahne. už jej doma šibe, chúďa.

sakura77
30. sep 2009

no,my zatial este tiez nemame program..tak hadam by sme aj mohli

zusska80
30. sep 2009

inak gabika, ty uz zarezavas, co? a ako v robotke? lubi sa ti? aky je kolektiv?

no chudatko, maria. veru je to hrozne byt zavrety doma... ale aspon uz bude mat z kiahnami pokoj na cely zivot...

moni, jasne, len pekne pridite. mozno budeme zase len my tehule 😉 ale nech sa pekne pridaju aj ostatne...

sakura77
30. sep 2009

no,bolo by fajn,keby sa nas viac zislo,na kavicku... 🙂

lucinka82
autor
30. sep 2009

ahojte, no my sme dnes nemohli, ja som zarezavala v praci a tatino bol s malym 😵 Ale dnes bola kosa poobede, a na piatok hlasia len okolo 12 stupnov, to sa mi veru nepaci ☹
A v piatok sa tiez ide do bocianika?

zusska80
30. sep 2009

ahojte. no tak dnes sme mali s monikou zase dueto... skoda, ze sa aj ostatne nepridali... sa mi zda, ze aj v piatok je tam volne od 3 do 5. este zistime...
prajeme dobru nocku

doublemamca
1. okt 2009

ahojte holky, chcela by som vyzistit ako ste boli spokojne/nespokojne s porodnicou v PE, personal a podobne. Kto vas rodil a koho odporucate? Ja nastupujem v pondelok na prijem na sekciu a teda by som chcela vediet,comu sa vyhnut.
Mate niektora za sebou cisarsky? Ako to tu prebieha?
Vopred dakujem pekne 🙂

kikaz
1. okt 2009

Ahojkaj ja som mala sekciu a bola som spokojná jednoznačne primár majerčík. Bola som na nadštandartke hneď druhý deň malo to výhody aj nevýhody. Výhoda súkromie nevýhoda samota. Lebo ani sestričky tam nechodili.
ale personál bol super ja nemôžem povedať nič. 😉 Drž sa.

sakura77
1. okt 2009

aj ja doporucujem nadstandardku,klidecek,tichucko,pohodlicko,ja som zas na samotu "netrpela" mala som tam nonstop niekoho z rodiny-navstevy tam mozes mat na rozdiel od klasickej izby kedykolkvek a akokolvek dlho,plus manzel moze aj prespat 😉

doublemamca
2. okt 2009

no tak potom fajn...a neviete kolko sa plati za nadstandard za noc? a ako si ju mam rezervovat? ci az ked budem v nemocnici treba hlasit,ak bude vobec volna nejaka izba?

sakura77
2. okt 2009

spytaj sa ked pojdes na poradnu sestricky ale je to na tom ze ci bude volna prave,aj ked ty ides na cisarsky ,tak by sa to mozno dalo zarezervovat,kedze vies termin presne-inak sa neda,ak je volna ides,ak nie je-smola 😒
teraz neviem kolko stoji,ja som platila 400.-sk na den,takze pohoda...snad to nejak moc nezdvihli odvtedy

zusska80
2. okt 2009

ahojte. veru s tym nadstandardom je to tam hrozne... ale ked je sekcia naplanovana, tak sa da objednat, ale ak to uz niekto stihol skor, tak smola... ja neviem, ale ked je taky velky zaujem, tak by to mohli aj rozsirit, aspon teda este take dve izby... a cena je asi stale rovnaka...
inak babule, ale sa nam ochladilo, ze? akoze mne to stale nejako nevadi, pokial nejako neprsi, ale aj tak... ale aspon jednu vyhodu to ma, ze sa uz budeme viac stretavat 😉 a zohrievat pri kavicke alebo cajiku...
tak do skoreho videnia...

ivularadula
2. okt 2009

ahojte babulky

zuzi veru sa ochladilo a zvlášť dnes, ale mne to tiež nevadí, ako píšeš hlavne že neprší 😉
inak škoda že som sem nepozrela skôr, v stredu som sa s krpcom nudila, mohla som dobehnúť za vami, no čo už, nabudúce 🙂
zuzi a počuj, Majka (z plávania ) neposielala ti ešte fotky čo vtedy fotila?

sakura77
5. okt 2009

ahojte!
no,uz sa nam veru zjesenieva,rano bola teda riadna kosa ked sme isli do skolky,normalne neviem ani co mam kikvoi obliect,ked zas potom cez den je teplo

dneska som bola na socialnej poistovni,zaniest papier na matersku,no hruza,idem tam tak raz za rok a aj to ma vzdy vytocia 😠

zusska80
5. okt 2009

ahojte.

ivula, jasne, mam tie fotky od majky. poslem hned ako budem mat viac casu...aj chodis so simonkom este plavat???

moni, to ti verim, ja ked tam idem tiez raz za rok, tak ma vedia vytocit... hlavne ta ich nevedomost... niekedy viem viac, ako ony tam... a ked si to chcem overit, ze ci to tak naozaj je, tak uradnicka vola az na centralu, lebo nechape...
ja tam idem v stredu, tak sa straaaasne tesim, ako sa mi zas troska zdvihne tlak... 😝

zusska80
5. okt 2009

moni, a co si dala na novembrovkach link na tu hrazdicku s hrackami. tak ja som tu oranzovu (12 eur) prave objednavala, cez prenasedeti.sk

lucinka82
autor
5. okt 2009

ahojte, no ja sa vam hlasim z prace, Oliverko je s tatinom, budeme sa zatial pri nom striedat, tak si maly uzije aj jeho 😉
Dufam, ze v stredu a v co najvacsom pocte stretneme v cvc 😉

ivularadula
5. okt 2009

zuzi - hej, chodíme plávať, šimonko už robí pokroky, nielenže kope nohami ako divý, ale už aj pomaly zhadzujeme rukávniky 🙂
ok, moja, teším sa na foto 🙂

kikaz
6. okt 2009

Zajtra ideme do CVC a o kolkej ja zabudla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre