Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

ferdica
1. dec 2008

Luci si tu? Uz mas pracu?Ja som tu uz dlho nebola, Vany ma nejake divne obdobie, vobec nechce vecer spat, tak chodime aj o 11 s placom. No tak dufam, ze jej to prejde. Takze nemam ani cas sem kuknut 😉

sakura77
1. dec 2008

luci,tak gratulujem k robotke 😉 🙂

danka0905
1. dec 2008

Caute baby
No zajtra asi prideme za vami do CVČ aj s rosinkou,dufam,že sa stretneme s vami niektorými,tešime sa...

lucinka82
autor
1. dec 2008

Dakujem, uz mam veru pracu, nasla som si zatial na polovicny uvazok, kvoli malemu, sice budem zatial dochadzat do TO, ale maju otvorit pobocku aj tu, v PE, casom, tak ma nalakali, ze ked sa mi to bude pacit, mozem to tu v PE viest, tak ma to celkom laka.

Len skoda, ze sa v stredu neuvidime, ale uvidim, ako dojdem domov, mozno to na nejaku pol hodku stihnem 😉
Ked nie, ved sa uvidime v piatok.

Mate IP 😵

zusska80
1. dec 2008

ahojte... lucka, gratulujeme k robotke... to budes mat super, tu v PE...

zajtra sa aj my chystame... tak dufam, ze este niekto pride... tesime sa na sasku a rosinku...
a prineste si aj hrnceky na kavicku alebo cajik, 😉

a o kolkej tam pridete? my mozeme uz aj o desiatej...

papa

kikaz
1. dec 2008

Ahojkajte dúfam, že v stredu stihnem na mikuláša sa už tešíme už som spravila aj krídla pre anjela 😀 😀 😀
ferdi aj mne malinká tak zaspáva a stále v noci zle spí. Zajtra musím ísť do N. Rudno zomrela mi teta 68 r. nečakane tak mi je to lúto ☹ 😢
malinká tu pobehuje a oblieka všetko čo nájde 🙂

monca301
1. dec 2008

Katka uprimnu sustrast. To je Lubova mama?

monca301
1. dec 2008

a mojej kamoske sa zas dnes narodil syncek. Ona dlho nemohla mat deti a aj sa dost liecila,preto som velmi stastna,ona to dost zle znasala ked som otehotnela

gabika146
1. dec 2008

no my este uvidime ci prideme ak bude prsat tak nie ☹

miruliacik
1. dec 2008

Ahojte.
Tak my zajtra planujeme, ze prideme . Dufam, ze sa nic nezmeni.
Ja ponocujem, chystam pre deticky na mikulasa rovnake ciapocky..... Dufam, ze to stihnem...
Dobru noc....

kakatka1
2. dec 2008

Ahojte Luci,vela uspechov v novej praci. Urcite ti bude smutno za Oliverkom,hlavne ten prvy tyzden je kriticky.Ale drobci si rychlejsie zvykaju ako my stare kofy 😀

lucinka82
autor
2. dec 2008

ahojte, Kati dakujem, ja viem, ze sa mi bude tazko zvykat, uz som nad tym premyslala aj ja, ze to bude tazke. A hlavne teraz, Oliverko ma obdobie "mama, mama", s nikym inym nezaspi a stale ma hlada. No ale do prace treba, hlavne, ked sa chceme prestahovat 😒

monca301
2. dec 2008

ahojte
Ja som bola dnes na skoleni v PD,pretoze idem na mesiac na brigadu. Vzdy ked budem mat volno alebo budem robit poobede tak na cvicenie prideme. Tatino bude mat teraz mesiac dovolenku,tak o maleho sa bude starat on. Mozno ho prehovorim aj nech chodi s nim cvicit. 😉

kikaz
2. dec 2008

Ahojkajte. Ano Moni bola to Lubova mama. Pohreb strašný ako každý komu zomrie mamina 😢 😢 😢
Zajtra je stretko o koľkej dúfam, že to stihneme.
Miri aj ja ponocujem lebo muž robil v kúpeľní plafón a teraz ju treba vylíčiť, tak nastupuje rýchla prof. rota čiže ja 😀 😀 😀

ferdica
3. dec 2008

Ahojkajte. Dnes prideme, tak sa tesime. Aj na piatok 😉 aj my mame obdobie len mama mama, tak nemozem pomaly ani za roh zajst a uz je zle. Ale nevadi. Je to take krasne 🙂 A uz vecer zaspava tak okolo 9, tak je to uz lepsie 😉

gabika146
3. dec 2008

aj my dnes prideme len dufam ze ziadny modans tam nebude 😖

sakura77
3. dec 2008

ahojte!
baby,kto si so sebou "donesiete" aj nejaku rodinu na mikulasa?moj drahy si mysli ze tam bude "babsky"klub,tak sa mu moc nechce 🙂

miruliacik
3. dec 2008

Ahojte. Tak dufam, ze dnes bude co najvacsia ucast.
Moni, aj my berieme ocina a aj Gabika a Zusska beru aj polovicky, co ja viem. A urcite j viaceri ockovia pridu... Tak nech nevymysla a pride...

sakura77
3. dec 2008

sak ho nejak dotiahnem 😅

monca301
3. dec 2008

Moni aj moj Dodo ide a jeho pozna aspon z videnia a ostatnych spozna 😉

lucinka82
autor
3. dec 2008

Moni, ved nech si spravia "chlapsky kutik", bude fajn, len ich dotiahnite, aspon budu davat pozor na deti, chi 😀

dididi
3. dec 2008

ahojte zienky. Tak vidim ze mate riadne rozbehnute akcie. Aj mi je uz trapne trepat sa medzi vas lebo akosi sme z kola von 😒 A ani cas teraz nemam kedze mame naslubovane navstevy a stale sme niekde prec.

rosinka
3. dec 2008

Sakura aj môj mužíček ide, a možno sa bude aj poznať s tvojim, lebo môj bol párkrát s Milanom J. vonku, tak sa mohlo stať že sa už stretli 😉 . no ale veď uvidíme, veď chlapi si hádam budú rozumieť. ale rpípitok nech si dajú nejaký nealkoholický, lebo ja by som si chcela pripiť s Danielou k jej vodičáku, tak aby to mohol odšoférovať. 😀

lucinka82
autor
3. dec 2008

Rosinka, jasne, maminy si vypiju 😀

kakatka1
4. dec 2008

SUHLASIM 😀

miruliacik
4. dec 2008

Ahojte.
Co sa deje, dnes tu nikto nebol? Teda okrem Katky.
No, pred chvilou som dokoncila ciapocky, tak uz moze chodit mikulas.... 😀

kakatka1
5. dec 2008

Dobre ranko! Veru Mirka, nechali ma vcera samu.Uz sa tesim na vecer,som zvedava na reakcie drobcov ked zbadaju Mikulajda. 😀

sakura77
5. dec 2008

dobre ranko!

no ja myslym,ze si niektori aj "poplacu" 😀 takze uz sa tesime na vecer 🙂

gabika146
5. dec 2008

no ja som tiez zvedava uz nabijam kameru a fotak 😀

danka0905
5. dec 2008

Ahojte baby
No my sa tiež tešíme na večer,som zvedava,či sa deti budu bať... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre