• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
ahojte!

na stretku sme boli s katkou a simonkom,filipkom a este prisla aj majka so simonkou :slight_smile:

mirka uz je asi aj doma s babom,co poviete?tak miri,nejake to fotos si prosime :sweat_smile: :slight_smile: a vsetky info ohladom porodu :wink:
29. okt 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som sa včera za vame chystala, že už konečne vás idem postiť svojou návštevou :grinning: a zase mi kamoška zavolala že je u rodičov a že pôjde do mesta že či sa nestretneme, tak som išla za ňou, lebo sme sa dlho nevideli.

Luci chodíš na aerobic :confused: ja by som tiež rada chodila, ale radšej na taeboo, to som mala rada to sa mi páčilo viac, len nemám kde nechať malého a neviem či sa vôbec cvičí :confused: neviete?
29. okt 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasne, len slubujes :zipper_mouth: Najblizsie ucast nutna aj s domacimi kolacikmi Ivulka, OK? :wink:
29. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ivi, taebo sa cvici v CVC utorky a stvrtky. No Zuzi, to mas pravdu, ze sa mi plietli nohy :grinning:
29. okt 2009 o 12:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Hlasim sa u z domu, vcera sme dorazili z porodnice. Dakujeme za gratulacie....
No zatial sa doma len zabiehame, este su aj prazdniny v skolke, takze mame veselo... :grinning: . Hanka je vytesea z Petulky, ako jej hovori. Chce vsetko pomahat a hned bezi skontrolovat co sa stalo ked zacne Petka plakat. Ale je zlata, nechcem jej vela zakazovat a hresit ju, aby nezacala ziarlit.
A porod? No zobudila som sa o jednej v noci ze ma boli brucho. A sa to opakovalo, tak som zacala ratat minuty ako je to casto. A hned som bola pri cisle 2-3 minuty. Tak sme zavolali mojho bracha k Hanke a bezali do porodky. O 1.45 ma prijali a to som uz bola na 5 cm otvorena. Takze to nabralo spad a o 3.20 sa Petka narodila. Porod celkom v pohode, aj ked teda bolesti boli riadne. Ale nastastie to cele trvalo kratko.
pri porode som mala toho noveho lekara. je uplne super, stale v pohode,vsetko mi hovoril co ide robit a co bude nasledovat. Takze som bola nadmieru spokojna....
Trérz uz len zorganiovat domacnost a dve deti a bude pohoda :wink:
29. okt 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Mirka vitaj doma.veru budes to mat teraz perne kym sa zabehnete.Ale ved babky urcite radi pridu pomoct. :wink: To je super,ze si tak rychlo porodila,aspon si sa dlho netrapila.
29. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri,no vitaj doma :slight_smile: no ja mam uz teraz nocnu moru,jak to budem zvladat s dvomi,no ale sak co sme my horsie ako nase maminy :sweat_smile: my sme napr tri sestry rok po roku ,otec chodil na tyzdnovky,a mama je celkom ok,nezblaznila sa z toho :grinning:
ale hlavne ti zavidim-v dobrom -ze uz mas porod za sebou a este k tomu taky rychly....

:wink:
29. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem
Ja som tiez spokojna s rychlostou porodu... :sweat_smile: . Prajem vsetkym tehulkam taky rachly porod..... :wink:
A urcite to vsetky nejak zvladneme. Ako hovori Monika- co se horsie ako nase mamy????
29. okt 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
foto foto foto!!!!!

:slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
no mne nesiel cely den net, tak som zavolala servisaka a uz ide... ma porazi, iba pokyval kablikom a naskocil... tak to som mohla aj ja... :wink:

no vitaj mirka doma!!! to si vas tam nejako dlhsie nechali, ci nie? ale hlavne ze uz ste pekne doma a hanka je taka zlata a pomaha ti... uz sa tesim aj ja, na tu nasu pomocnicku :sweat_smile:

a veru, taky porod chcem aj jaaaaaa!!!

aj my chceme foto!!! :dizzy_face:
29. okt 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Mirka, tak ste uz domka. :dizzy_face: No veru asi vsetky sme tu zvedave na fotku maleho cloviecika.
29. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miruliačik jeeej aká je zlatá-aký malý kuštik :slight_smile: ... he he a tú istú zavinovačku sme mali v nemocnici aj my :wink:
29. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz su pridane foto.....
29. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi neboli me dlhsie. Musis tam byt 5x24 hodin.... a to sme teda museli ostat az do stredy. Od piatku na siesty den sme isli domov....
29. okt 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasnucka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Velmi sa podobaju s Hankou, akurat podla fotiek maju nostek iny.
29. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru petka a hanka su ako dvojicky :dizzy_face: mne sa tiez zda, ze sa velmi podobaju. a petka je teda tiez take zlate baculate babatinko. mne sa take pacia :wink:

a ja som tak tajne dufala, ze druhorodicky pustaju skor, pokial nie je ziaden problem... no aspon sa nebudem dopredu tesit. :frowning2:

a ako hanka zvladala tvoju nepritomnost???
29. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!
no,,malinke su fakt jak cez kopirak :slight_smile: zlatunka je... :wink:

simonkovi a simonke prajeme vsetko na naj naj k dnesnym meninam,vela vela zdravia,stastia,lasky :slight_smile:
30. okt 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme simkovi a simonke v brusku vsetko vsetko najlepsie :wink: :wink: :wink:

vyzera, ze budeme mat krasny slnecny vikend. i ked studeny :unamused: tak si ho poriadne uzite!!!

a v pondelok na nas myslite. sara hlasi nastup do skolky :astonished: ale ja sa bojim akoby som isla na nejaku tazku skusku :grinning: :grinning: :grinning:
30. okt 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baule
Šimonkovi všetko najsamlepšie, hlavne veľa zdravíčka :wink:
a v brušku je nejaká Simonka :confused: nemám akosi prehlad :sweat_smile: tak aj Simonke nech sa má v brušku dobre a nech si tam ešte polebedí :wink: , Kati čo si, že domáce koláče :grinning: to bol vtip :grinning:
na nás asi niečo lezie, som si myslela že nás to obíde, ale to by bol asi zázrak :unamused: , Šimonko má zatiaľ "len " soplík, ale aj trošku kašlal včera, ale dnes celkom dobre (klop klop klop) má soplík, ale ja mám aj nádchu, aj ma hrdlo bolí aj kýcham :unamused: tak nič moc
30. okt 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak aj vás vítam domka, teraz už bude dobre, a ešte keď máte aj takú pomocníčku, musí byť zlatá Hanka :sweat_smile: a Peťka je zlatunká tiež, veru aj mne sa podobajú :slight_smile: , tak sa držte :wink:
30. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika a tebe všetko naj k narodeninkám, veľa zdravíčka a malý nech robí len radosť :wink:
30. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Dakujem za obidve deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mensiemu Simonkovi,Simonke aj tete Monike vsetko naj v zivote. Hehe, uvidime za par mesiacou ze ci ozaj Simonka, nakoniec to bude chlap. :sweat_smile: Ved si to overim na najblizsom ultrazvuku. :wink:
30. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Tak my prajeme obom Simonkom vsetko najlepsie a aj Simonke vsetko naj a tesime sa na nu. :wink:

A aj ja dakujem veeelmi pekne. :dizzy_face:
30. okt 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj my sa pripajame ku gratulacii, Simonkovi vsetko naj naj k meninkam, nech ho rodicia posluchaju a Simonke v brusku tiez :wink:
No Mirka, to si mala perfektny porod, fajn rychly a malinka Petka je uzasna, cela Hanicka :slight_smile: Naozaj ako cez kopirak.
:dizzy_face: Ja uz si drobceka mojho takeho maleho ani nepamatam :grinning:
30. okt 2009 o 12:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja sa pripájam k ostatným dievčatám a želám malej Peťulke veľa zdravia a lásky a vela krásnych chvíľ v kruhu najbližších. A Monike všetko najlepšie k narodeninkám...
30. okt 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika vsetko na naj k narodeninam :slight_smile:
a este aj druhemeu simonkovi prajeme vsetko dobre... :slight_smile: hlavne nech mamina poslucha :slight_smile:
30. okt 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ďakujeme krásne, odkážem :dizzy_face:
30. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte :wink: jaj, ale je krasna mala Petulka :slight_smile: uz sa tesim na dalsie babatinka :slight_smile: my sme sa v stredu chystali dobehnut, ale Vany sa neskoro zobudila a tak sme to uz nepostihali. Dufam, ze buduci tyzden sa nam to uz podari. Uz sa na vas velmi tesime :wink: Vsetkym oslavencom vsetulinko len to najlepsie. Peknucky dnicek a cely vikendik :slight_smile:
30. okt 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkajte mirka vitaj. Peťulka je chutnučká jááj až sa mi zachcelo také malinké, potom dones ovoňať :slight_smile:
Moni všetko náááj celý deň som na to myslela až som zabudla aj keď neskôr ale predsa. Ozaj Simonka a Šimonko Vám tiež posileme bočinky k sviatkom. Už sme boli aj vonku rukavičky už fungujú ale nevadí to k tomuto obdobiu patrí, len nech sme zdraví :wink:
31. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dakujem Vam velmi pekne. :wink: :dizzy_face:
31. okt 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok