Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

zusska80
1. nov 2009

ahojte.
tak pekny dusickovy vikend za nami. 😉 😉 😉

zajtra nam drzte palce! sara nastupuje do skolky. sice zacne len pomalicky, na dve hodky. ale aj to je pre mna ako horor 😲 😲 😲 normalne mam z toho take chvenie, ako pred nejakou tazkou skuskou. fakt si neviem predstavit, aka bude jej reakcia. to ako keby to ani moje dieta nebolo. vobec neviem, co cakat...
uz sa vidim, (ak ma poslu domov), ze co asi budem robit... poohryzam vsetky nechty urcite 😅 ale ako tak na ne pozeram, nie je co ohryzat, takze fakt neviem...

gabika146
1. nov 2009

ahojte tak sa drzte a prajeme krasny prvy den neboj tie dve hodky ani sa nenazdas to len zaneses prides dom napapas sa a mozes ist pre nu
potom napiste info
aj my ideme po tyzdennej absencii ale uz sa vytesuje

sakura77
2. nov 2009

zuzi.tak sarinke drzime palce teda 😉 no ja som cely prvy tyzden bola jak na ihlach,zaludok jak spendlikova hlavicka, a len co cinkol telefon uz som cakala katastroficke telefonaty jak tam reve za mnou......a nic 😅

mischelka23
2. nov 2009

zusska drž sa -ty, Sára to určite zvládne 😉

zusska80
2. nov 2009

ahojte.
tak diky baby za moralnu podporu 😅
tak prvy den mame uspesne za sebou 😅 . ale v podstate to bol len taky kuk do skolky. musela som tam povypisovat nejake papiere, a tak to ubehlo, ze som ani domov nestihla odist 😉 tak v podstate naostro to zacne az od zajtra. a este s nami dnes nastupil taky chlapcek, ktoremu tam babka hned odisla a to zacala sou teda riadna. este doteraz som z neho ohucana. cele dve hodiny doslova vrieskal a kopal a kedze tam bola len jedna p.ucitelka, tak sa mu nikto nejako nevenoval. ale ja som bola s nim v satni a sara sa v pohodke zapajala do hier s detickami. ale samozrejme, ze stale chodila kontrolovat, ze co tam stale riesim s tym chlapcekom. som nevedela inak uz co mam robit. chlapec sa ma stale nieco pytal, ale cez ten rev som mu nerozumela ani slovko. 😝 takze mam zazitok na cely den. ale zajtra tam s nim ostava ta jeho babka, takze zajtra nech sa vsetci tesia na saru, ked ja odidem 😲
tak zajtra podame dalsie info 😉
zatial sa tu majte

daninka21
2. nov 2009

zuzanka tak vy ste boli dnes v škôlke? ja som na to zabudla, verím ti že to je skúška aj pre dieťa aj pre maminku.
budem vám celý týžd.držať palce, aby to išlo ako po masle, ahojky

ipka
2. nov 2009

no zusska tak blahozelam aj ja k prvemu zvladnutemu dnu...neboj, mozno budes prekvapena ako lahko to ide...ja som bola tiez dnes prvy den na plavani a maly bol super, zo zaciatku vyzeral ako ze ma na haku 😀 ale potom sa celkom tesil, ved uvidime na buduce, dnes to bola novinka 😎

lucinka82
autor
2. nov 2009

ahojte, Zuzka gratulujeme k prvemu dniku, vidis, Sarinka je uz riadna skolkarka 😉 Nas to caka v januari 😅
Kto pride v stredu na stretko?

ivularadula
2. nov 2009

ahojte
zuzi no super že to Sarinka tak pekne zvládla, veď je to veľká šikulka, tak nech len to je tak každý deň 😉 inak chudiatko ten chlapček, bože musia sa strašne cítiť tie detičky, ja si to neviem ani predstaviť čo sa im asi preháňa hlavinkou ☹

zusska80
3. nov 2009

ahojte.
tak my sme zatial v stredu iste 😉

a sara teda zacala skolkovat tak ako sa ma, s placom ☹ aj mame smolu, ze sme zacali chodit s tym novym chlapcekom, takze sa navzajom doplnaju. jeden vzdy rozplace druheho... tak ale ucitelky si s tym nejako poradia.
tak tolko dnesny den v skolke, teda nie den, ale ta jeden a pol hodinka 😅

prajem pekny dnik

miruliacik
3. nov 2009

Ahojte.
No my asi v stredu neprideme, s malym babom to asi nebude take jednoduche... Ale tak o dva tri tyzdne sa mozno pridame.
Tak my sme si doma celkom dobre zvykli, Petka je zatial take dobre babo ako bola aj Hanka. Vecer ideme o jedenastej spat, napapa sa, o druhej sa zobudi na papanie a potom rano pred siedmou. Takze zatial super, aj som vyspata. Dufam, ze nam to vydrzi. Klop-klop-klop.
A Zuzi neboj, bude lepsie... 😉

sakura77
3. nov 2009

ahojte! mirka,tak to potom donesiem aj moje k tebe na nacvik rezimu ,to mas super zatial,kiko mrncal kazde dve hodky veru 😒
my v stredu este neprideme, kiko este troska pokasliava,uz sice malinko,tak ale nahodou ,aby niekto nenachytal,aj ked by som rada,lebo je od stvrtka doma a uz mi trocha hrabka z neho,zlata skolka... 😀

dididi
4. nov 2009

Ahojte baby.
Po dlhsej dobe sa ozyvam 😉 Akosi nestiham, a neviem preco 😀 😝 Veru dve deticky mat doma je riadna sranda 🙂 Mozem sa opytat ci uz chodite a kedy do materskeho centra lebo mozno by sme sa pridali kedze vonku nas to uz az tak nebavi.
A dodatocne gratulujem Mirke ku Petke a prajem im hlavne to zdravicko a nech sa navzajom posluchaju 😉

zusska80
4. nov 2009

ahojte
no dididi, konecne!!! veru len sa pekne ukazte... my ideme do cvc dnes o 4, tak sa pekne pridajte.

aj pridete este niekto?

zusska80
4. nov 2009

tak dnes bolo teda big stretko, bolo super. normalne som unavena 😅

a co je s mischel a ipkou... nejako sa tu dlho neukazali 😉 😉 😉

gabika146
4. nov 2009

ahojte tak uz je chladnejsie tak sa stetavate co?no nam to nevychadza ja robievam do16 a potom som rada ze som doma nachystam veci chlapom na rano a nieco navarim padam do postele so sliepkami xixixi
zuzi este sa nechystas do porodnice?

sakura77
4. nov 2009

zuzi a kto vsetko bol,ci to bolo zo srandy,ze nik? 😉

zusska80
4. nov 2009

no veru, so zimou prichadzaju vacsie a vacsie stretkaaaaa... a co gabi, ty uz pracujes??? a kde a co robis? ak to nie je sluzobne tajomstvo 😉

a bolo nas teda hojne: oliverko, vaneska, danielka, maria, viki, simonka, a sara plus ich maminky... takze oliver mal riadny harem dnes 😀

sakura77
4. nov 2009

noo,tak to bol zatial rekord navstevnosti 😀 a my sme tam chybali,no teeeeda 😅 ale je to fajn,troska si pokecat a deticky sa vyhraju,a pozeram ze same baby skoro boli,takze asi ani bitky neboli 😅

dididi
4. nov 2009

ahoj zuzi a kedy ste sa stretli? byva to este na tom istom mieste v CVC ako predtym, lebo ja som sa tam bola okolo pol stvrtej pozriet a nik tam nebol :(

sakura77
4. nov 2009

dididi,myslim ze az po strvrtej tam boli 😉

dididi
4. nov 2009

jaaaaj tak to preto som tam sa tam sama premielala 😒 no nevadi nabuduce budem vediet ze az o stvrtej sa chodi. ja som si myslela ze je to tam od tretej do piatej. neviem odkial som to zobrala 😀 😝

mischelka23
4. nov 2009

zussi tu soooom 😉 a vy tehulky ešte sa gulate? 🙂

zusska80
4. nov 2009

dididi, ty si tedaaaaaa... sak som tu pisala, ze dnes je to o 4!!! skodaaaaa, ze ste odisli. ☹
a inak v piatok sa tam tiez niekedy stretavame. a to je od tej 3 do 5! tak hadam v piatok namto tiez vyjde a prideme...

veru, moni, dnes som tam bola sama tehula... a baby kecali o vselijakych aerobikoch a tancovackach... no hruza, som len slintala 😝
a to by si sa cudovala, bitka tam dnes bola urcite a nie jedna 😉 no co uz, bol tam jeden chlap, taksa onho baby bili 😅

no mischel, tak tu si? a ja ze vas odpojili, alebo co... veru, este sa gulame gulame... 😵

lucinka82
autor
4. nov 2009

ahojte, no veru Zuzi, ja som si to ani neuvedomila, ze Oliverko mal dnes harem 😀 ale volako mu to nevadilo 😀
Zuzi, ved porodis a za chvilu budes behat s nami po Resete a Hoteli, no nie?

zusska80
4. nov 2009

tak lucka, hadam ma este zoberiete 😉 . ale najskor sa musim dostat do formy, nech vam nerobim hanbu 😅 a samozrejme, dufam, ze maly bude spolupracovat ako sara a pusti maminu sa aj zabavit 😅

lucinka82
autor
4. nov 2009

ale jasne ze maly Radinko pusti maminu, aj Oliverko najskor protestoval, ked som isla na anglictinu alebo cvicit, ale potom si zvykol, ved by sme zosaleli, keby sem tam niekam nevybehneme, no nie?

lucinka82
autor
4. nov 2009

a neviem, o akej hanbe tu vobec hovoris...

zusska80
4. nov 2009

sak deticky maju aj ockov, tak hadam nas pustia 😵

tak vo velrybom kostyme by som s vami urcite nikam nesla, ale to dame rychlo do poriadku a na jar uz hadam obleciem vsetko z mojho povodneho satnika 😉 lebo tych 15 kg dat dolu, to bude veru fuska... 😝

lucinka82
autor
4. nov 2009

neboj, to pojde dole same, ja som mala pri Oliverkovi 20kg navyse a skoro vsetko som dala dole, zostalo mi 4 kg ale to vobec neriesim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre