Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monika165
12. feb 2010

Ahojte maminky...gratulujeme Katke a malej princeznicke, je nadherna 😵 😵 😵 ...
My sa tiez chystame od marca do skolky, tak som zvedava ako to zvladneme...Luci ja som napr. vobec nevedela, ze moze ist na skusku na tri mesiace.... 😲
Zuzi, teda Radimko musi byt riadny chlapisko, za chvilu predbehne aj Sarinku 😀...

zusska80
12. feb 2010

ahojte
no monika, tak to Lujzinke drzime palce! Dufam, ze budete mat lepsi zaciatok ako my. ale na obuvnickej su super ucitelky a snazia sa tie deti co najskor zapojit do normalneho skolkarskeho chodu.
o tych troch mesiacoch som vedela, ale toje individualne, to zalezi na skolke, ako je zaplnena a o ochote uciteliek... ale zo zakona mate na to narok, na tu trojmesacnu zaucaciu dobu a pritom poberat rodicovsky... ale dieta moze byt iba na 4 hodiny v skolke...

luci, a tvoj posledny prispevok ked som citala, a tam kde si pisala, ze mas uzasnu novinu, tak prve co ma napadlo bolo, ze si tehu 😀 😀 😀 az potom citam dalej ☹ ... no je to so mnou mozne, ja by som chcela, aby ste vsetky jednomamicky boli tehu 😀 😀 😀

moni, no co sa tyka kilogramov, tak ju cochvila dobehne. ved sara sa stale drzi okolo tych 12 kg a maly uz ma 7... 😵

babule, prajem pekny vikendik

lucinka82
autor
12. feb 2010

Zuzka pre boha 😉 No daj pokoj 😀

monca301
12. feb 2010

Presne ako vravi Lucka. 😉

Mna v poslednej dobe sokuje Filip zacalo to tym,ze prestal mavat na obedne spanie plienku,potom,ze sa sam isiel vycikat a dnes uz aj sa sam isiel pekne vykakat. mna poslal prec a zavolala ma az ked chcel utriet zadocek. Este tak keby povedal,ze chce sam aj zaspavat a potom aj odnaucit s aod nocnej plienky a bolo by vsetko ok.

zusska80
15. feb 2010

ahojte
aky ste mali vikend?
my super. konecne svietilo slniecko, tak bola dobra nalada 😵

ci vy este dospavate valentinsku noc??? 😉 😉 😉

zusska80
15. feb 2010

Kristiankovi prajeme k dnesnym 3 rockom vsetko najlepsieeeeee!!! vela vela zdravicka a aby ho sestricka posluchala 😵 😵 😵
moni, aj ste to uz oslavili??? a vcera mala sofinka tri mesiaciky, ze?

lucinka82
autor
15. feb 2010

ahojte, aj my sa pripajame k gratulacii, Kikovi vsetko naj naj k dnesnym narodeninkam 🙂 🙂
Veru, bolo super cez vikend, hadam sa nam konecne zacne aj oteplievat 😉 Nech je uz leto, uz sa tesim.
Aky bol Valentin? My sme boli aj s Oliverkom na Valentinskej veceri, no bola sranda 😀

gabika146
15. feb 2010

ahojte tak my sme hadam konecne zdravy mali nebol dva tyzdna v skolke zajtra nas caka kontrola najskor mal larinditidu a potom chytene priedusky takze dva tyzdne gazduje u maminy
a nas valentin super ja cely den v posteli s teplotou,upchatym nosom ale malo to svoje caro tatik obskakoval takze stalo to zato 😀 😀
uz sa tesime na karneval v skolke maju zajtra ale nejdeme takze luci my sme isty 😉

gabika146
15. feb 2010

a oslavencovi vsetko naj.....

sakura77
15. feb 2010

Kiko vsetkym velmi pekne dakuje... 🙂

daninka21
15. feb 2010

Všetko najlepšie prajeme Kristiankovi aj my...vela zdravia, šťastia a lásky

monca301
15. feb 2010

aj my prajeme vsetko naaaaaaaaaaaaj

monika165
15. feb 2010

vsetko najlepsie aj od nas... 😉

miruliacik
15. feb 2010

Kikovi vsetko najlepsie..... 😵

kakatka1
16. feb 2010

Aj my prajeme Kristiankovi vsetko naj....... 😵

sakura77
16. feb 2010

dik este raz.. 🙂

zusska80
17. feb 2010

ahojte
aj dnes dame stretko???

ferdica
17. feb 2010

My by sme mali dnes prist 😉

miruliacik
17. feb 2010

Ahojte.
My dnes neprideme. Sme chori. S Hankou som bola dnes u lekarky a ma chytene horne dychacie cesty. Tak sme dnes dostali hostoricky prve antibiotika. SOm aj smutna z toho bola ☹ . Ale co uz, ked sa inak neda pomoct. Ale vobec nevyzera, ze jej nieco je. Obcas zakasle, ale len rano a vecer. Ale v noci vracala a rano mala teplotu 37,3 tak sme isli. nO radost. S Petkou rano plavat, potom bezat k doktorke, potom sa aj s Hankou ist najest, lebo som nemala naverene, necakala som, ze bude Hanka dnes doma. A bezat do obchodu, aby sme tri dni doma od hladu nezomreli. ... a ocka nemame doma... 🙄
Len dufam, ze mi aj Petka neochorie, lebo ma porazi..... 😠

sakura77
17. feb 2010

my dneska tiez nie,mali sme to hnusne ockovanie do oboch noziciek ☹ no takze moc dobru naladu asi nebude mat ked sa zobudi....

sakura77
17. feb 2010

a budeme mat novu doktorku,lassova ide uz do dochodku-a tato nova ze aka mi je povedoma a ona bola na vedlajsej nadstandarke ked som bola v porodke s Kikom 🙂

zusska80
17. feb 2010

moni, aj my sme dnes boli na tom ockovani, no maly to zvladol super, ale mne nebolo vsetko jedno... chudatka male...
ja tiez pridem so sarou sa trosku pohrat. malinkeho nechame doma, nech sa z toho zotavi...

miri, aj my sme mali prednedavnom prve atb. veru tiez sa mi to zdalo zbytocne, ze ved trikrat za den zakasle a uz do nej pchat chemiu, ale aspon to hned zabralo. a neboj, malinka to nedostane. pokial to nie je virus...

sakura77
17. feb 2010

no a Kiko ma prvu frajerku v skolke-rosinkinu Mariu 😅

bubba
20. feb 2010

ahoj partizenske,
baby potrebovala by som od vas radu.hladam vhodneho zubara pre moju dceru a v okrese prievidza je to veru bieda.chcela by som najst takeho jemnejsieho zubara/zubarku co nevytvori hne dpri prvej navsteve dcere odpor k zubarom..prosim ak mate nejake infosky poprosim vas do ip budem vam vdacna za kazdu radu .prajem pekny den 😉

miruliacik,wooooooow gratulujem k dalsej babene 😵 😵 sice s malym (4 mesacnym oneskorenim) ale predsa! uz chodite aj plavat?

sakura77
24. feb 2010

babyyyyyyyyyyyy
som myslela ze nas nsad vymazali alebo co 😀 vidno ze uz je pekne ,asi sa vsetci vonku flakate co?? 😅
jaj,hned je lepsia nalada ked je nad 10 stupnov 🙂
my sme dneska boli na sono na nozicky,tak vsetko ok,aj jadierka uz su krasne vyvinute,tak uz nemusime balit nasiroko
😀 😀
teda nie ze by som balila

zusska80
24. feb 2010

ahojte
veru moni, je to vonku nadhera. nikdy by som si nemyslela, ze ma 10 stupnov nad nulou bude tak tesit... 😀
na namesti je to zamorene kocikmi, sranda...

zusska80
24. feb 2010

my sme si dnes urobili vyletik do banoviec na plavaren, zobrali sme aj drobca, no ten sa vyskeroval ako slniecko na hnoji... a sara ho ucila plavat, no bol to zazitok... ale moje ruky su presilene riadne, drzat 7 kg nad hladinou pol hodinu, uff uff 😝

mischelka23
26. feb 2010

Ahojte tak my sa po dlhšom čase hlásime....zasa sme o niečo vyrástli a vymýšľame čoraz viac 😝
Zussi tak to máš teda čo robiť 😝 ale ked sa mu páčilo tak je fajn. Ja som tiež rozmýšlala či behneme sa vyplahločiť do BN ale ešte som tam nikdy nebola a chcela som sa opýtať ako to tam funguje s hygienou a taak...aby mi niečo nechytila dikyy 😉 pekný deň prajem -dúfam že slnečný 😎

kikaz
26. feb 2010

ahojkajte no hlásime príchod z lyžovačky. Bolo super bývali sme v perníkovej chalúpke a snehu sme mali dosť. Podaril sa mi život. úspech zlyžovala som taký strmák že nechápem, že som prežila a ja som není dobrý lyžiar ale za ten výhľad na Tatry to stálo. Zatiaľ sme zdravý , už sa konečne ohlásime do cvc papa

kakatka1
26. feb 2010

Ahojte! Ako sa mate, dlho sme nikoho nestretli. My OK, Simuska rastie ako z vody( cez 4 kilecka) a Simi od pondelku nastupuje do skolky. Zatial sa vytesuje, ved uvidime.
Pekny vikend

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre