Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

monika165
26. feb 2010

Ahojte...my tiez hlasime prichod z lyzovacky... 🙂 , ale mala som uraz , nabural do mna v plnej rychlosti lyziar a snowboardista naraz...nastastie je z toho len narazeny chrbat...no a este znicene lyze 😠 ....ale hlavne ,ze to dopadlo aspon takto a nie horsie.... Lujzka bola u babky a zvladla to na jednotku 🙂 ...a Katka my tiez nastupujeme do skolky od pondelka, tak drzte palceky... 😵

monca301
26. feb 2010

ahojte

Monika a to boli obaja slepi? 😠 Aspon,ze nic horsie sa nestalo. Ale inac pekne fotecky. 😉

Filip nastupuje do skolky az po velkej noci,ale obcas tam ideme tak na hodku.Potom mam,ale problem ho odtial dostat.

miruliacik
26. feb 2010

Monika a Katka vitajte doma.....
Som stretla Lujzu s tvojou maminou na kavice 😀 . Mala si teda stastie ze sa nic nestalo.
My uz konecne pojdeme do skolky, uz sme tyzden a pol doma ja s hankou a asi my staci. Pane Boze dakujem za skolku 😅

zusska80
26. feb 2010

ahojte.

tak tu sa lyzovaloooo... no ale vam zavidim, ja uz by som tak isla lyzovat. ale buduci rok uz urcite pojdem. ved som to uz aj zabudla...
no moni, to musel byt hrozny naraz... a este ty, take tintitko... veru hlavne ze sa horsie nestalo.

vsetkym novoskolkarom prajeme rychle a bezbolestne adaptovanie sa!!!

my sme sa tiez tesili od pondelka na skolku, ale dnes sme boli na pohotovosti. sara zacala kaslat a este aj grckala, tak sme isli. ved cely vikend ju nechat na domacej liecbe, to by som si netrufla. takze mame zase atb ☹ ☹ ☹
sme si o tyzden predlzili prazdniny 😉

prajeme pekny vikend...papa

sakura77
27. feb 2010

miri,veru,aj ja dakujem za skolku 😀
ja som rada s nim ked je doma,ale co je vela to je vela 😅 uz nevedel co od dobroty doma,a ideme od pondelka uz spinkat,tak som zvedava....
moni a do ktorej skolky idete?
zuzi,tak skore vyliecenie sarinke zelame-inak vsimli ste si ze take veci zasadne pred vikendom musia zacat? 😠

zmrzka1
27. feb 2010
monca301
27. feb 2010

ahojte.

Moni to sa mna pytas? ak ano,tak mi ideme do Malych do skolky.

zusska80
27. feb 2010

ahojte

diky moni

veru pred vikendom je to o hubu

no ale sara stale horuckuje, uz vlastne celu noc a cely den a teraz isla spat zase s horuckou. a to jej davam kazde 4 hodiny raz panadol a raz nurofen sirup. potom sirupe jej to nachvilu prejde a o tie styri hodky jej zase vystupi. no ale v konecniku veru 40!! ak to zajtra neprejde, tak neviem...

monca301
27. feb 2010

chudiatko moje,dufam,ze jej to uz v noci prejde. Musi to byut pre nu strasne. rychlo sa uzdravte.

lucinka82
autor
28. feb 2010

ahojte, tak Sarinka takto marodikuje? Chuda moje, rychle uzdravenie. My sme mai tiez antibiotika, ja uz tomu nerozumiem. Ked je v skolke, kazdy druhy tyzden ma sople, uz neviem cim ho mam dopovat, akymi vitaminmi ☹

sakura77
28. feb 2010

luci,to my sme mali ten prvy porok to iste...tyzden skolka,chory,dva tyzdne doma,do skolky,vydrzal 2 tyzdne,zas chory...a tak az do vianoc...no od vianoc taha celkom fajn,tak dufam ze teraz po prazdninach mi hned nieco nelapi....luci,si vsimni,aj u nas chodia decka soplave-kym je to len soplik,to mi nevadi,ale tie kasle teda to ja by som tam tak kika nepustila 😠

zusska80
28. feb 2010

ahojte.
baby, dik...
tak dnes uz sa mala slecna celkom lepsie, ale vecer jej zase vystupila riadna horucka. tak neviem, kedy jej to prejde...
veru ta skolka je riadny zaberak na imunitu. ale moni, kiko sa uz asi stal imunny ked uz teraz pohoda, bez chorob.
no my to tentokrat zo skolky nemame. lebo ju to chytilo cez prazdniny.
tak my sa cely tyzden budeme este liecit...
a novoskolkarom prajeme krasny prvy den v skolke 😉
papa

sakura77
1. mar 2010

kiko je dneska prvykrat aj na spinkanie,tak om strasne zvedava ako to dopadne...ci nebude nastupeny pri dverach hned poobede ako bol zvyknuty 😅

kakatka1
1. mar 2010

No, tak ja uz mam cerstveho skolkara doma, dnes bol na hodku. Bolo to bez placu, nechcel ist este domov, ale pri vsetkom mal vraj ako pomocnicu pani ucitelku 😀

monika165
1. mar 2010

ahojte.. 🙂 , tak aj u nas skolkarka zaciatocnicka v pohode.. 😀 , rano bolo sice trochu placu, ale zajtra uz ideme na cele doobedie... 🙂

sakura77
2. mar 2010

no,nase prve spanie dopadlo tak ze nespal 😅 ale ucitelka hovorila ze aj to cakala,ze vacsinou prvy den deticky nespia...tak uvidim co dneska,ma slubene nove puzzle ked bude spat-on je totiz puzzlovy maniak,sklada vkuse doma jak o zivot a ziadne babatkovske ale take ze od 5 rokov co je...tak snad som ho motivovala troska aspon,uvidime...

zusska80
2. mar 2010

ahojte

moni, to je normal,ze nespinkal. tam asi chodievaju trosku skor, ako on bol zvyknuty, tak este nieje tak nastaveny. ale casom to pride... nastastie sara chodi ajdoma spavat okolo 12 a aj v skolke tak chodievaju, takze to nebol problem, hned spala. hlavne ze tam nekrical a neskakal...
a doma ti potom nechcel spat???

inak my sme sa cely vikend liecili a liecili a nic. stale jej horucka vyskakovala. tak nam to nedalo a isli sme dnes k dokine a ona uz ked nas videla, vedela, kde je problem. ona nam dala na pohotovosti atb ktore mala sara pred dvoma mesiacmi a to sa mali dat teda na striedacku ine, ale sme to nevedeli, ze ake mala atb. musim si to uz radsej zapisovat niekde. tak nam vlastne vobec nezabrali. a dnes dala druhe a povedala, ze tie uz urcite zaberu.. tak sme sa trapili a uz som si myslela, ze pojdeme do nemocky. ved sa jej vobec nepolepsovalo. no ale nastastie nas dokina ukludnila... tak zaciname zase odznova ☹ ☹ ☹

sakura77
2. mar 2010

no,tak ja uz viem kde je pes zakopany co sa tyka spania 😅 dodo sa rano pytal ucitelky ze co teda robil ked nespa,la ze sa len prehadzoval zo strany na stranu a potom ked sa deti vyspali tak jej povedal ze nespinkal preto lebo tatinko ho drzi za rucicku ked ide spat a ONA ho nedrzala!!!!! 😀
on ma pred spanim taky zvyk ze na pol-alebo minutku chce podrzat za ruku ,no ona pani ucitelka nic,noooo 😀
za chvilku idem prenho,tak som zvedava..

zuzi,doma oci jak angorak ale ani omylom spat,az normalne vecer o pol 9 zalomil

lucinka82
autor
3. mar 2010

ahojte, no my sme u konecne v skolke, maly sa tesil uz od vcera a dnes isiel taky nateseny 😉
No a ja moem ist za chvilu k dokine, stale sa mi vracie bolest hrdla, uz ma to nebavi, ved 3 krat do mesiaca ma boli, nech mi ho poriadne vylieci.

gabika146
3. mar 2010

ahojte tak my tento tyzden uplna parada maly vstava s usmevou a strasnbe sa tesi do skolky
vonku nam zacina byt krasne juj a ja poobede do prace teda sa mi moc nechce
boze inak uz ani nevieme ako niektory vyzerate sme sa dlho nevideli ale hadam uz coskoro tak ahojte
pekny den 😀

sakura77
3. mar 2010

luci,tak to je fajn ze uz sa tesi 🙂
kiko vcera aj spinkal-ale ze pani ucitelka ho drzala za ruku 😀 potom sme po skolke hned isli na prechadzku,cestou sme postretali plno jeho spoluziakov,no by ste sa narehlili ake zvitania a objimacky to boli,jak stari kamosi po 10 rokoch ked sa stretnu 😀

zusska80
4. mar 2010

ahojte

luci, pocula som, ze si marod. tak skore uzdravko 😉 😉 😉

tu u nas doma je vojna bacilov. z kazdej strany cihaju. sare sa uz polepsilo, ale uz nam ochorel tatino, ja tiez uz pokasliavam. nastastie maly drobec sa drzi a odolava, klopklopklop...

moni, to muselo byt mile, ako sa taki mali stari kamosi stretli 😵 😵 😵

lucinka82
autor
4. mar 2010

ahojte, no Zuzi, ako vidim, reci sa siria rychlo 😀 No uz je to lepsie, vcera som ani hlas nemala, dnes je to uz lepsie. Oliverko isiel akurat zo skolky do mesta na Ela Hop, autobusom, som zvedava, ako to zvladne 😉

gabika146
4. mar 2010

ahojte aj jakubko ma v skolke kamosku karinku a estelen otvorime dvere rano a uz uteka za nim obimacky velke,pusinkovanie je to sranda xixixi
luci to uz taketo vylety maju?nam v skolke povedali ze nikde taketo male deti nechcu pustit takze na vylety maju este cas 😲
pekny dnik ja idem do prace pa

sakura77
4. mar 2010

gabi,to fakt?nasi stale chodia volakde,aj na ela hop isli dneska,a j v nitre v divadle a tak vselikde kazdu chvilu...samozrejme rodicia musia podpisat suhlas

zusska80
4. mar 2010

gabi, nic si z toho nerob. ja som rada, ked s nasimi deckami idu aspon von na 20 minut. ale je to super, ze ich uz takto vodia kade tade...

kakatka1
5. mar 2010

Ahojte! Vcera sme boli aj my so Simkom na predstaveni s jeho triedou. Stretli sme tam aj Majku so Simonkou a celkovo tam bolo kopec deti s maminkami. Ela Hop boli super a mam pocit ze dospelaci sa bavili viac ako deti. 😀
Simi ide od pondelku "az" na dve hodky do skolky.

zusska80
10. mar 2010

ahojte.
baby, aj idete dnes do cvc?

monca301
11. mar 2010

Ahojte

Kazdu stredu nacvicuju dievcata nacvik na dievca 2010,takze telocvicna je obsadena a ja som s babamy v bocianiku,takze stretka tam nemozu byt. Hadam uz bude pekne(aj ked dnes to tak nevyzera 😠 ) a budete moct byt vonku. Dievca je 23.4 takze potom tam budete moct znava chodit.

sakura77
11. mar 2010

ahojte,no,tak my sme zas chori,kiko doniesol zo skolky kasel ,a ze vela deti je chorych,takze som "vytesena" ☹ takze bohuzial ani na karneval neprideme aby sme nenakazili ostatne deticky,kiko sa uz tak tesil.... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre