Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
11. mar 2010

skoda Monika, tesili sme sa ☹

sakura77
12. mar 2010

no,tak sme skoncili s ATB,ma anginu ☹
a sofinka uz ma naušky 🙂

monca301
12. mar 2010

Gratulujeme k nausnickam. K tym ATB uz nie. Rychlo sa uzdravte.

sakura77
13. mar 2010

dik,moni,no uz konecne vyzera jak "baba" 😅

zusska80
13. mar 2010

MONI, chceme vidiet sofinku s nauskami!!! hod foto... 😉

sakura77
13. mar 2010

zuzi,tak zatial su to len tie nastrelene ,vybrala som jej take najmini-len take kamienky v obrube,lebo tie pozlatene gyčoviny co su na vyber,no hruza 😀 ja som jej kupila z bieleho zlata take kvetinky so zirkonom ale tie az za 4 tyzdne mozeme nahodit 😉 ale uz sa na to tesim 😅

zusska80
13. mar 2010

aha, moni, ozaj. ved som aj zabudla ako to bolo pri sare. som myslela, ze uz ma tie svoje. nevadi, sak pockame 😉

monca301
14. mar 2010

Lucka este raz dakujeme a super sme sa zabavili. Mala som problem Filipa dostat do postele.

Monika vsetko najlepsie k narodeninam. 😉

zusska80
14. mar 2010

aj my dakujeme lucke. ako vzdy, nemalo to chybu. pacilo sa nam velmi... len tu misu pre dvoch by ste mali poopravit, a napisat misa pre styroch. sak sa to nedalo zjest 😝 😝 😝 ale bolo to vyborneeee

aj my prajeme monike vsetko najnaj... nech jej deturence robia vela radosti 😉 😉 😉

peknu nedelu vsetkym

sakura77
14. mar 2010

jej,ozaj tak ako karneval,nam je tak luto ze sme nemohli...sme chori cela rodina 😠 urcite ste sa zabavili,co? tak sa tesime aspon na fotocky...
a dakujem za gratulky 🙂

daninka21
14. mar 2010

my sa tiež pripajame a ďakujeme za pekné popoludnie Lucka...
a Monike aj od nás všetko najlepšie k sviatku 🙂

lucinka82
autor
15. mar 2010

Ahojte, Monika, tak trosku neskorsie, ale predsa, vsetko naj naj k narodeninkam 😉
A karneval sa vydaril, ako vzdy, ved ked je dobra partia, vsade je dobre, nie? 😀

sakura77
15. mar 2010

dakujem babule 🙂

andreasiskova3
17. mar 2010

sakura77: jeeeej, segra serus. 😀 Hľadala som tému o jedení a našla som tu toto. Nevieš o nejakej? Dávam výpoveď! Už ma to nebaví s tým varením a Samkovým nejedením. 😠

monca301
17. mar 2010

ahojte

Andrea a aj my mame problem s jedenim. Doslova musim jedlo do neho narvat,inac to nezje. A vystresujem sa na cely den. Na obed je to uz trosku lepsie,ale aj tak nam to trva aj hodinu kym sa naje. U nas je to vecny boj. 😠

andreasiskova3
17. mar 2010

monca 301: včera som mu urobila jeho obľúbené jedlo tak som sa potešila že sa konečne naje a on na to pozrel, že to ja predsa neľúbim!! Som si myslela že ma tam, rovno natiahne 😠 . Zjedol len polievku a druhé nechal tak. Potom sa už len celé poobedie vypytoval kedy už bude konečne večera. 😠 No reku môj zlatý o takom čase ako vždy, pekne si počkaj, tvoj problem že si nezjedol obed. Večeru priam zhltol a ešte chcel aj niečo sladké ale obišiel naprázdno. Dneska sa hádam naje, idem robiť faširky, tie má ozaj rád, ale ak ich zas nezje tak ja už ozaj neviem. Doktorka má podozrenie či náhodou nemá hlísty tak uvidíme na budúci týžden. Môžno preto mu nechutí. Bola som si pre nálepky ,tak sa bude lepiť riťka cez víkend. To bude ešte len zábava! 😎

zusska80
17. mar 2010

ahojte.
adi, vitaj u nas 😉 a to samko ma tu specialnu stravu? no inac to potesi, ked deti nechcu jest. ale som myslela, ze 7rocne deti su uz s jedenim v pohode. teda ako si ja pamatam, my sme doma zjedli vseckoooo a vzdy...

no hlisty, toho sa ja bojim ako certa. moj brat to mal ked bol maly a mamina nam hovorila, ze to mal zo sladkosti. odvtedy som sladkosti nejedla az do svojho druheho tehotenstva. teraz by sa mi zisli take hlisty, aby som s tym skoncila. to je ina zavislost. horsie ako cigarety. tych som sa zbavila v pohode 😵

andreasiskova3
17. mar 2010

čau Zuzi, dík za privítanie, ako vidím tak ste tu už dlhší čas. 🙂 . Je ťažko variť, keď on nemá rád zeleninu , ani maso a ešte aj z toho mála čo zostane si vyberá. S tou dietou sa to dá, už sme si zvykli a je aj široký sortiment výrobkov. Takže to nie je až také hrozné. Horšie je že to má aj Peťo , takže v tom Samko nie je sám. 😖

monca301
17. mar 2010

Zuzi o zavislosti na cokolade ani nevrav. Ja som strasny zavislak. 😠
S tou dietou je to strasne,my sme sa tiez museli hned prisposobit,pretoze neviem ako by som mu vysvetlovala,ze toto ty nemozes,ale ja ano. Bolo by to este horsie a hlavne by sa dieta citilo diskriminovane. Nam sa celiakia moze tiez este pridruzit,co dufam sa nestane,ale moze. 😠 Obcas aj ja kupit vyrobky kde da nenachadza lepok a su velmi dobre. A mam aj zopar receptov a su velmi chutne.

andreasiskova3
17. mar 2010

Je veru všeličo a chutné, nie ako kedysi, to sa fakt nedalo jesť.Len Samko je hrozne konzervatívny a ťažko si zvyká na niečo nové. Čiže ked mu chcem dať ochutnať nejaký nový keksík alebo niečo iné, čo som zistila že môže tak veru nepochodím. Papá len to ,na čo je zvyknutý. Takto sa ochudobňuje o samé dobroty!! Hrozná povaha. 😝

kikaz
17. mar 2010

Ahojkajte no vidíme tu novú tvár vitaj Aďka. Karneval bol super detičky boli sladké.Pridali sme pár fotečiek 😉

zusska80
17. mar 2010

katka, krasne fotocky. a tie posledne nemaju chybu. ako modelky 😉

sakura77
19. mar 2010

no tak vitajte v novom vydani .-)
prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅

lucinka82
autor
19. mar 2010

ahojte, no a mame noveho konika.... To si budeme zase zvykat 😒

sakura77
19. mar 2010

luci,tak to je nahoda teda,si ma obehla o sekundu asi 😀

kikaz
20. mar 2010

Ahojte. Dík Zuzi za pochvalu ale mali sme šikovného fotografa tak sme krásne 😝 Inak tento nový koník mi potrvá si zvyknúť, aj keď vyzerá lepšie ja nemám rada zmeny takéto nevadí 🙂

kakatka1
20. mar 2010

Ahojte! Veru, budeme si musiet zvyknut na novu kobylku 😉

zusska80
20. mar 2010

ahojky
no veru, ake noveeeee. ja to tiez moc nemusim, taketo zmeny, ale zvykneme si 😉

katka, a kto vas fotil? doporuc nam niekoho! nech sme aj my taki krasni 😉 😉 😉

monca301
21. mar 2010

ahojte

veru su tu riadne novoty.
Zuzka ak chces poradit dobre fotografa dam ti kontakt. 😉

zusska80
21. mar 2010

mozes moni, dik

andreasiskova3
22. mar 2010

dnes sme zhodili pomocné kolieska z bicykla, myslím že to trošku potrvá kým sa naučí 😖 . ale snaha je, tak uvidíme.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre