Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

sakura77
14. apr 2010

zuzi veru,gumaky su "in" teraz 🙂
no je to blbe,si pripadam jak krkavcia mater ze ho do niecoho nutim,ale on to este potrebuje,zvlast ked vstava skoro rano do skolky,to potom sa s nim neda nic,len pisti za vsetko a jeduje sa,on je strasne tvrdohlayv,ked si nieco vezme do hlavy tak koniec,nevytlciem mu to,lenze ked povolim raz ,tak zajtra to mam znova,tak som vydrzala,tazko tazko sice a nakoniec zaspal jak drevo

monca301
14. apr 2010

minule ukazovali gumaky v telerane a boli nadherne.

Filip chvalabohu nema problem so spanim(aspon s niecim) ale problem s jedenim ma stale a uz neviem co mam vymysliet. Najnovsie odmieta aj maslovy rohlik s dzemom.

kakatka1
15. apr 2010

Ahojte! Ale je zas krasne, co? 😠 😠 😠 Nastastie mame skolku, tak sa Simi aspom trosku rozptyli tam a my sa hrame ako tak doma. Ale ved nam slubuju lepsi vikend, tak hadam aj tak bude.

zusska80
15. apr 2010

ahojte

moni, nie si ziadna krkavcia mater... sak to vidis, ci to potrebuje alebo nie. ja som inak tiez dost prisna v tychto veciach. ale nastastie sara spolupracuje, ale keby nie, tak je veru zle. teraz sme uz druhy den bez tatina a tu je ina drezura 😉 vsetko tu musi fungovat presne na minutu. a keby nas tatino videl, ako sara semtam dostane na zadok, tak to uz by ma isiel aj udat. to je proste jeho milacik... no ale ked to nejde po dobrom, tak to skusim po zlom a veru funguje 😉 ale obavam sa, ze ochvilu bude odolna aj voci tomu...

no a konecne sme sa vcera aspon na dvehodky dostali von. sara mala plne vybavenie tak bola v suchu. a ja ako zmoknute kura 😅 veru uz kukam na nete nejake gumaky. su krasne niektore.

moni, no s filipkom to veru nemas lahke, ked ti nechce papat. ved on to musi mat vsetko presne na gramy. tak to nezavidim. ja ked sara nechce, tak ju necham hladnu a ked chce tak papa. ale najlepsie papa v skolke, ona ked vidi, ze jedia aj ostatni, tak zje aj to, co nepozna alebo aj nelubi....

katka a simimu sa ako paci v skolke? kolko je tam? uz cely den? uz tam aj papa?

zusska80
15. apr 2010

katka, slubuju pekny vikend, ale po nom zase ochladenie ☹ ☹ ☹

kakatka1
15. apr 2010

Viem Zuzka a to ma hneva, ze to teplucko nam vydrzi iba chvilku. Ale ved blaznivy april je tu 😉
Ano Simko uz aj obeduje v skolke , potom chodim pre neho, asi od maja skusime na cely den a uvidime. Obeduje veru poctivo, lebo az do vecera nie je vobec hladny a aj brusko mu poriadne podrastlo. A dnes mal v skolke prvy uraz, nejaky Danko mu rozrazil kockou obocie a pani ucitelka sa mi moc ospravedlnovala, ze sa to stalo. Ale ved take veci sa obcas stavaju, prezijeme 😉

kakatka1
15. apr 2010

A co som si vsimla na Simkovi, ze vobec nie je zalobaba, comu sa samozrejme tesim. Iba mi povie, to je nic a aj tak je ten chlapec moj kamarat 🙂 Ja ked sa pytam co a ako, tak to z neho taham aj pol dna.

zusska80
16. apr 2010

ahojte ahojte

no uz sa nam konecne vycasilo. tak mam lepsiu naladu 😵

i ked so sarou sa dalej trapime ☹ chuda, v stredu dobrala atb. vlastne uz od pondelka bola v pohode, len sme nechodili von, kvoli pocasiu a v stredu a vcera bola konecne po dlhej dobe trosku vonku a dnes rano sa zobudila zahlienena ako svet 😠 a uz dva dni som si vsimala, ze nas dobre nepocuje. vsetko sa pytala dvakrat, co dobre na prvykrat nepocula. tak sme dnes zas boli u dokiny preistotu a poslala nas na usno-nosno-krcne a tam ze vsetko ok, iba je dost zahlienena a pytala sa nas, ci sara chrape a to veru chrape, tak nam odporucila vyber nosnych mandli. tak to zvazujeme. ale uz som sa dost popytala a aj to odporucaju. tak sa asi na to dame.

a co ostatni marodi? ako sa maju? dufam, ze lepsie...

prajem pekny a zdravy vikend

sakura77
16. apr 2010

jeskove oci zuzi,to jak keby si o kikovi pisala,ten tiez nejak chrape a aj hucim po nom a on na mna CO? COOOOO? co???zeby aj my ,sakra,uz len to by mi chybalo... 😠

miruliacik
16. apr 2010

Ahojte.

No pekne Zuzi 😔 , takze si to dalej uzivate. Ale aspon ste nejake ine riesenie nasli na tie vase choroby a nie len antibiotka. Ja by som to asi dala urobit ak to ma omoct. Tak drzme palce a dobre sa rozhodnite.
Ozaj a kde ste mali ocka ked ste boli sami?

My sme uz celkom fajn, Hanka uz je celkom fajn, dnes sme na chvilu boli kozicky pozriet von, a zajtra uz hadam normalka vyrazime . Lebo uz mi z toho preskakuje doma.... A konecne lepsie pocasico, tak sa vytesujem....

zusska80
18. apr 2010

ahojte
tak stale sme domka. sara mala v noci este teplotu a stale je chuchmava. ak sa to do zajtra nezlepsi, zas budeme musiet ist k dokine. ☹

a mirka, uz sme pre to rozhodnuti. v bojniciach to robia, je to jednodnova zalezitost. pozistovali sme si aj od znamych, co to dali detikam urobit a veru odvtedy nemaju ziadne problemy. tak ideme do toho. len asi to nechame az cez prazdniny, lebo dieta ma byt uplne fit a zdrave a po zakroku by sme si tiez aspon tyzden mali davat pozor na bacile...
a tatino bol doma, strazil juniora. to moji chlapi po doktoroch nemusia 😉 😉 😉

tak dufam, ze ostatni marodi su uz fit. lebo vonku je fakt krasne. ja idem aspon poobede s malym von. teraz doobeda isiel s nim tatino. tak sa takto pomaly striadame. horsie to bude teraz, ked bude tatino cele dva dni v robotke. to neviem ako vymyslime prechadzky. asi na balkone 😅

lucinka82
autor
18. apr 2010

ahojte, no Zuzka, veru to nemate ruzove, ale hadam sa to ustali ked Sarinke tie mandle vyberu, budeme drzat palceky 🙂 A taketo malinke deticky to podla mna znesu ovela lepsie ako dospely.
My sme chvalabohu zdravy, len Oliverkovi strasne chyba skolka 😒 Vcera sme boli na vylete v ZOO, no konecne teplo, takze bolo super 😵

monca301
20. apr 2010

ahojte

Filip bol dnes v skolke,zatial som tam bola s nim,ale vobec si ma nevsimal,takze zajtra ide na pol hodku sam a uvidime,mozno do konca tyzdna tam bude sam byvat cele tie 3 hodiny.
Kiko mu vysvetloval,ze on ta nespi a pekne sa spolu hrali. A Simonko chodil za mnou aby som ho obliekala,boli vsetci veelmi zlati.

zusska80
20. apr 2010

ahojte
no super monika. tak to vyzera zatial dobre.

aj sara je uz nastastie ok. este budeme dnes doma a od zajtra postupne zaciname vencit... 😉

tak prajem krasny slnecny den vsetkym

sakura77
20. apr 2010

moni,kiko sa ani nepochvalil, ze mal noveho kamosa 😅 musim sa ho spytat ked sa zobudi,vyzera to tak ze koooonecne zaspal,sak by aj bolo nacase po tyzdni ze 😠 😠 ale s revom a vyhrazkami,inak sa nedalo... 😒

sakura77
20. apr 2010

no a"prisli " o ucitelku,dolamala si rebra,takze do konca roka uz nepride,tak asi vyfasuju nejake zastupovanie...

monca301
20. apr 2010

myslis Kopalovu? ona by uz mala ist aj do dochodku nie? Ona tam dnes nebola.

sakura77
20. apr 2010

ano,uz mala byt len dokonca roka

kakatka1
20. apr 2010

Mne Simi hovoril ze tam uz bol Filipko aj s maminkou a boli ste s nimi aj vonku. 😉

monca301
21. apr 2010

Filip si dnes trosku v skolke poplakal,ale rychlo sa upokojil. Ucitelka vravela,ze to bolo skor kvoli tomu,ze plakal Danko a tam aby nebol sam pridal sa aj on. Uvidim ci ho tam zajtra dostanem.

zusska80
23. apr 2010

ahojte.
no ako skolkari?

sara je uz konecne fit. aj druhe vytery mala v poriadku. uz chodime aj von, tak opatrne, uz sa normalne bojim aby ju zas nieco nechytilo 😉 stale ju sledujem, pytam sa jej, ci sa dobre citi. v noci jej chodim do izby snorit, ci je zakryta a ci dobre dycha a tak... 😅

malinky nastastie odolava sarinkinym chorobam, len ho dokina nemoze zaockovat, lebo moze mat volaco v sebe aj on od nej, tak preistotu... tak sa nam to kvoli nej stale posuva.

hlasia nam krasny a teply vikend. tak si to uzite!!!

miruliacik
26. apr 2010

Ahojte.

No nas dnes pustili z nemocnice. lezali sme od piatku s Petkou na detskom. V piatok nas tam poslala dokina, velmi zle dychala... Riadne som sa nalakala. Pritom, ked sme isli k doktorke, vobec mi nepripadalo, ze by jej bolo nieco vazne. Len obcas zakaslala a mala troska sopliky. Inak s takymito malymi detickami to teda v nemocnici je pekne na porazenie.....

Tak sa teraz vytesujeme, ze sme vsetci spolu doma. A dufam, ze sa tam tak skoro nevratime.... 😢

monca301
26. apr 2010

Mirka dufam,ze nic vazne. t
Inac Filip ma tiez nadchu a taku riadnu,uz nebol pekne dlho takto nachladnuty,celu zimu nic a teraz ked sa otepli nachladne. mozno aj cely tyzden nepojde do skolky. Cele doobedie,ale nic a poobede ked sa zobudil tak zacal soplit a teraz vecer uz nevladze poriadne ani dychat cez nos. A to bol dnes uz na 2 hodky v skolke a bez placu.

sakura77
27. apr 2010

miri,jujha,tak fajn ze uz ste doma,sifinka ma tiez desne sopliky,najprv som ani nevedela ze ma,ale tiez funela a ked som vysavala ,tak riadne naklady teda,ale vobec jej to neslo same von,vsetko stekalo do krku a to ju riadne dusilo,teraz sa jej to konecne spustilo aj z nosa von,takze chodime so "svieckami" tak ale lepsie jak do hrdielka,,,inak jej nie je nic ,ani teplotu ani nic,len tie spole...
katka,simko nebol v skolke vcera?kiko mi oznamil... 🙂 dufam ze nie ste chori...

zusska80
27. apr 2010

moni, no vitaj doma...

tak soplikujete? ale uz nema atb? to sa jej asi spustilo, tie hlieniky. len vysavaj vysavaj, bude dobre

sakura77
28. apr 2010

zuzi,no spustilo,dneska uz lepsie, v noci sme uz ani nemuseli "ťahať",to bol asi taky vrchol vcera,tak snad uz bude lepsie len..
tak šimko aj filipko maju absencie v skolke,co? 😉

kakatka1
30. apr 2010

Ahojte! No mame prazdniny 😉

monca301
30. apr 2010

no veru,dali sme si prazdniny. Aj ked Filip je uz na tom dobre,ale chytilo to pre istotu mna. Dufam,ze to zasa nedostane odo mna potom.

sakura77
30. apr 2010

no a uz sme sa ja my pridali,sakra to sa uz aj netom siri alebo co???? 😠 😠 😅

kakatka1
1. máj 2010

Ahojte! Ako? Oslavujete sviatok prace? 😵
Zuzka, dnes som videla Vanesku asi s babkou na skakacom hrade, je velmi krasnucka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre