• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
moni, veru nepojdeme. uzite si to aj za nas... :wink: :wink: :wink:
20. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
danielka ma dnes tri rocky!!! prajeme vsetkoooooo najlepsieeeeeee, vela vela zdravicka a lasky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

moni, ako bolo na mackovi uskovi???
21. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my prajeme Danielke vsetko naj naj...l
No na Mackovi Uskovi bolo super, deturence sa vyblaznili, samozrejme ze bolo aj dost deti, ved to k tomu patri, normalne som dosla domov vystavena :slight_smile:
Zuzka, vy uz lepsie?
22. máj 2010 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielke vsetko naaaj. Filipko posiela pusinku.
22. máj 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oneskorene všetkym oslavencom všetko naj.....
nedalo sa mi prihlasit na stranku musela somm nanovo heslo a tak ale čitala som vás poctivo :grinning:
mame sa fajn ja som bola trošku chora už je ok a maly sem tam pokašle hadam sa to nezhorši
tešime sa na akciu s detmi prideme ak budeme fit
majte sa krásne :grinning:
24. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no kiko sa v piatok vyjasil poriadne,bol na vsetkom co tam nasiel :grinning:
24. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Nestiham sem chodit ani vas citat, nechapem preco :slight_smile: Chcem sa vas opytat ci neviete o niekom kto by predal golface za rozumnu cenu. Ak ano tak mi napiste do IP a ja sa ozvem. Diky moc. Romi
24. máj 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Monika, ako sa máte s Filipkom :wink: , nejako ťa nestretávam, naposledy u Dr. ...?
27. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj

Filip uz chodi do skolky,takze doobeda uz nechodime do mesta. A co vy uz je vsetko OK?
28. máj 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme dodatočne za gratulácie :slight_smile:
30. máj 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, jasné, už sme v poriadku :wink: . A už aj robíš? Inak, chcela som si pozrieť tvoje fotečky a ty tam žiadne nemáš... :unamused:.
A často sem asi nechodíš, že?
31. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetkym detickam prajeme krasny Den deti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj.

Prajeme krasny, aj ked uprsany den deti, nech nase deticky maju stale usmev na tvari :slight_smile:

baby chcem sa spytat, nema niekto ohrievacku jedla, kt. by mohol poziciat. Ideme na dovolenku do Chorvatska a celkom by sa mi zisla. Ideme totiz do hotela....

1. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme krasny den deti vsetkym detickam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my prajeme krasny junovy 11stupnovy den deti :grinning:
1. jún 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripajame.
1. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,aj bude ta cesta rozpravkovym lesom?neviete,niekto spominal ze nie,ked je take blato vsade... :unamused:
4. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne vcera bolo povedane,ze bude. Ak nahodou to zmenia tak to zajtra rano vyhlasia rozhlasom.
4. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze nakoniec sa cesta rozpravkovym lesom bude konat. :wink:
4. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka dakujeme za krásne popoludnie, opekačka bola fajn a u vás bolo ako vždy skvele... :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som rada, aj nabuduce :dizzy_face: na tej babskej diskoteke :grinning:
10. jún 2010 o 21:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci, uz sa tesime... :grinning: :grinning: :grinning:
11. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky potrebovala by som poradit ,mam znamu co prisla do Partizanskeho a ma malu dcerku polrocnu a nikoho tam nepozna ...su u vas nejake centra kde sa stretavate vy mamicky alebo nieco podobne??na nete osm nasla len materske centrum Bocianik ...viete mi nejako poradit?
12. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikitka231 bocianik nefunguje momentalne,potom az od septembra,byvaju take cvicenia pre deticky a tak...
a nema kamoska net,zeby sa sem na konika aspon pridala,nech sa spozname trocha? :wink: :slight_smile:
15. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Nam to tu akosi zaspava :pensive: Zuzi, ako ste dopadli so Sarinkou, uz ma po?
18. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@kakatka1 dik za opytanie. zvladli sme to. teda sara, na jednicku. lepsie ako ostatne deticky. tie uz boli vacsie a ona ako najmladsia to zvladla najlepsia, absolutne sa na nic nestazovala. len bola netrpezliva a stale chcela jest a pit a nemohla. doktor nam povedal, ze tie mandle boli obrovske, preto nemohla dychat nostekom, tak dufam, ze budeme mat uz pokoj s chorobami...klopklopklop
18. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super Zuzka,ze to Sara tak dobre zvladla. A drzime palce aby vas choroby uz len obchadzali.
18. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To som rada ze Vam to takto krasne dopadlo a Sarinka je baba ako sa patri :wink: A po kolkych hodinach az mohla pit? A nekrvacalo jej to potom? Jaj. uz aj ja by som chcela aby sme mali po.....
18. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatka1 , po hodine od zakroku uz mohla pit aj jest. ked je teda vsetko ok. co bolo u vsetkych deti. krvacalo jej to len uplne minimalne, aj som cakala viac teda. no ale nestazujem sa. pohlad na krv mojho dietata mi teda dobre nerobiiii. a katka, kedy vas to caka??? no ja som bola len rada, ze tam nemusi sara zostat na noc, takze v tom to bolo super, teda aj kvoli malemu. doma sme boli uz o 14.
18. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak super, v dobrom Vam zavidim. Dufam ze aj Simi to zvladne takto dobre. Termin ma az na jul, ak nebude dovtedy chory.
18. jún 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok