Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

lucinka82
autor
19. jún 2010

Zuzi, super, ze to mate uz za sebou 😉

sakura77
19. jún 2010

@zusska80 juuj,aj ja zavidim ze uz mate za sebou..my ideme pod noz 20.7 ☹ ☹ ☹

zusska80
19. jún 2010

katka a monika. vasi drobci to zvladnu. su stale malicki, este to tak nevnimaju v zlom ako vacsie deti. ja som bola uplne prekvapena so sary. ta sa ma dnes rano spytala, ze "mami, uz je rano? a ideme aj dnes na operaciu?" tak chapete. ona by isla aj kazdy den 😀

a vsetkym vam dakujem za moralnu podporu. 😉

sakura77
20. jún 2010

no kika som uz pripravila,ze pojdeme,tak kazdemu rozprava ze pojde do nemocnice a budeme tam spolu aj spinkat a "takto" mu budu brusko opravovat-a zavrta si prsty az do slepeho creva 😅 😅 no,len dufam ze to bude ok a pustia nas hned druhy den...

kikaz
21. jún 2010

Ahojkajte. No Zuzka akurát som na Vás myslela že čo a ako. My sme to absolvovali 2 alebo 3 krát so starším synom tak som bola zvedavá ale super teším sa s Vami. Dúfam že už potvora nenarastie. Inak babulky ako? Už aby bolo teplo môžme na salaš alebo kde. ja mám málo času ale určite Vás strašne rada uvidím aj s detičkami. U nás všetko po starom syn vysvedčko za chvílku a Ria má už izbičku tak sa vytešuje.Len stále ešte padá s postielky. a ako dovolenky pochválte sa kdo, kde ... My asi na záhradu , ale aj tak tešímm 😉

monca301
25. jún 2010

ahojte. Kto este nevie,tak den radosti v cvc je prelozeny na nedelu o 15h.

janka5861
2. júl 2010

Ahojte , chcem sa spytat ale je kupalisko u Vas v partizanskom ? je super pre deti ? dakujem

kikaz
3. júl 2010

Ano je super je tam aj brodisko aj taká stredná, teplá voda, preliezky... V pohode my tam chodíme radi. 🙂

lucinka82
autor
4. júl 2010

Az na tych ciganov ☹ Minuly rok tam mali zakaz a tento rok neviem co sa stalo ze zrazu mozu 😠

zusska80
4. júl 2010

ahojte.
veru hej, nase kupko je super. sice voda by mohla byt aspon o dva stupne teplejsia. ale inak pohodicka. a ti cigani, to je kapitola... ale lucka, nemyslim, ze minuly rok mali zakaz. oni im nemozu zakazat vstup. mozno individualne dali niekomu zakaz, ked tam porusoval poriadok, ale vseobecne urcite nie. to by bola diskriminacia romov...

a inak ako prazdninujete? my super. pocasie uz je konecne fajn, tak sa vytesujeme a stale vymyslame nejaky program...

sakura77
7. júl 2010

Oliverkovi zelame vsetko naj naj naj k dnesnemu sviatku 🙂 🙂

lucinka82
autor
7. júl 2010

dakujeme 🙂

zusska80
7. júl 2010

aj my prajeme olinkovi vsetko najsamlepsieeeee. pusinky od sarinky 🤐 🤐 🤐

sakura77
8. júl 2010

no konecne je zas pekne... 🙂 tak vegetime na dvore... 🙂
s kikom sme boli dnes na predoperacne odbery,chuda,do 4 skumaviek to islo,ale drzal sa statocne,vobec neplakal...a sofi mala poradnu,takze vazim 8630g,tazka je,no...este ze nie je moc "nosivy typ" 😅

daninka21
8. júl 2010

Ahojte, my sme boli par dni odcestovaní, tak želame tiež dodatočne Oliverkovi všetko najlepšie k meninkám...

lucinka82
autor
8. júl 2010

ahojte, dakujeme za priania. Konecne je teplo a Olinko mi ochorel. Rano mu nic nebolo, vsetko oka, ja som este aj v praci a na obed zostal umrncany, nechcel jest, tak som ho chytila, on cely horel, a teplota 39. Tak som z roboty hned utiekla k dokine a ze zacinajca angina. Esteze sme to tak skoro spozorovali. Keby nema teplotu, ani to nezistime. Tak na kupko si zase pockame ☹

zusska80
8. júl 2010

ahojky.
no sofi nema chyby. zlata je. a je to veru riadna slecna. velika. a uz ako pekne stoji... no nas macko tiez teda riadne kila ma. sme ho doma vazili a ze 9700g ma skoro obratilo. nik ho nechce nosit. nastastie sa tiez nemusi nosit, ale musi sa nieco diat inak pohroma...
tak olinkovi rychle uzdravko, nech ste rychlo fit a supsa na kupkoooo

kikaz
9. júl 2010

Lujzičke všetko nááj k meninkám 😉

zusska80
9. júl 2010

ahojte
aj my prajeme lujzinke vsetko naj naj najkrajsie k meninkam. nech ju rodicia aj bracek posluchaju 😉 😉 😉

my sa zajtra chystame na kupko. ale asi len s malym, lebo saru teraz chytila teplota a aj ju prehnalo, tak uvidime, co bude zajtra s nou. ale urcite na slnko nepojde ona... takze ja len s malym pojdem. aj sa niekto chystate? ak hej, tak sa asi uvidime... dobruuuuu

lucinka82
autor
10. júl 2010

ahojte, dodatocne vsetko naj naj Lujzicke 🙂 🙂
No my najblizsi tyzden urcite na kupko nepojdeme, Oli mal vcera este 40 teploty, dnes "iba" 38, tak sa v takycho teplotach musime liecit ☹

daninka21
11. júl 2010

ku gratuláciam sa pripajame aj my a Lujzinke prajeme všetko najlepšie....aj ked oneskorene a všetkým peknú nedelu

monika165
11. júl 2010

Ahojte...Lujzinka dakuje za blahozelania...🙂))), my sme boli na kupku zatial len raz, lebo obidvaja kaslu, tak cakam, ze kedy ich to prejde.... 😖

monca301
20. júl 2010

ahojte

Baby co tak stretko vo stvrtok na salasi? 😉 😵

lucinka82
autor
20. júl 2010

ahojte, ja nemozem, som v robote ☹

zusska80
20. júl 2010

ahojte
my by sme prisli. ak bude pocasicko ok, tak prideme... 😉

kakatka1
20. júl 2010

Ahojte! Kludne, aj tak sme tam skoro stale. 😉

zusska80
20. júl 2010

veru, ako napriklad aj dneska, ze katka a monika 😵 😵 😵

monca301
21. júl 2010

mne to skor vyhovuje zajtra,pretoze mam dnes trening.

zusska80
21. júl 2010

ahojte
tak hadam sa tam zajtra postretame...

inak baby, planujeme s danielkou v sobotu vecer (teda aj v noci) trosku vyrazit. tak ak by ste chceli, mozete sa pridat. rozmyslali sme aj nad salasom, ze ak bude pekne. alebo infinity 😉 😉 😉 uz sa tesiiiiiiim

monca301
22. júl 2010

tak sa stretneme o 16h. 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre