• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
ja tak az okolo 18, ked nebude taky hic
22. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepáčte, že vám sem skáčem -- nechodíte niekto k Mudr. Kretikovej? Potrebovala by som súrne jej telefónne číslo. Neviem ho nájsť a to, čo udáva na nete je nefunkčné. Veľmi pekne ďakujem. :slight_smile:
22. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa mozno ukazeme tiez :wink:
22. júl 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no baby baby, co ste sa k nam vcera nepridali??? bolo supeeeeeer!!! ja, danielka a monika sme boli v jazz-rockaci, odporucam. dobre by bolo aj s partnermi, lebo hral aj sladakove kola, tak to sme sa trosku nudili. a hral taky uz sedivy dj. na konci nas aj osobne prisiel pochvalit a podakovat sa nam, ze sme sa tak dobre zabavali. nabuduce sa dufam pridate viacere.
ok, lucim sa, idem dospavat
25. júl 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
veru vcera bolo super,mozte lutovat,ze ste neboli. ja potom co som spala len 4 hodky,tak celkom dobre fungujem,ale urcite vecer skor zaspin ako Filip. :grinning:
25. júl 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakubkom vsetko najlepsie k meninkam. myslim, ze tu mame len jedneho... tak peknu oslavu :wink: :wink: :wink:
25. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj k vcerajsim meninkam hanke vsetko najlepsie. vcera sme neboli doma, tak sme uz nestihli :wink: :wink: :wink:
27. júl 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj my prajeme oneskorene oslavencom vsetko naj naj k meninkam :dizzy_face:
Tak vravite, ze ste sa dobre zabavili co? Ja som aj planovala prist, no mala som strasny kasel a k tomu som musela ist do prace, tak hadam nabuduce :wink:
27. júl 2010 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jakubkovi a hanke prajeme dodatocne vsetko naj k meninkam,dufam ze ste fajn oslavili :slight_smile:
27. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme dodatočne jakubkovi a hanke všetko najlepšie k meninkam :slight_smile:
27. júl 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Jakubko aj Hanka su spolu na dovolenke, takze za obidvoch dakujem za priania :dizzy_face:
28. júl 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jarkah Mudr.Kretikova 038/537 2428
29. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabika, ďakujéééém :slight_smile: - potrebovala som zavolať, že máme kiahne a 3 dni som sa nemohla dopátrať k tel. číslu. :frowning2:
3. aug 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

v sobotu chystame s danielkou dalsi vyjazd. kto sa prida???

saku, aj ty si spominala, ze by si uz isla aj. :wink: :wink: :wink:
3. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusska80 no,sakra ,nemozem,dodo ma narodky a oslavu v sobotu zrovna,tak ak by ste nahodou isli tak mi ho postraz :grinning:
4. aug 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkam zelame k dnesnemu sviatku vsetko naj naj naj,vela lasky,stastie,zdravia a hlavne poslusne deticky :slight_smile: :slight_smile:
11. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sa pripajame... :wink:
11. aug 2010 o 20:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzkam vsetko najlepsie aj od nas..... :dizzy_face:
11. aug 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za vsetky zuzky sveta :wink: :wink: :wink:
12. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka,vsetko na naj naj k dnesnym narodeninam zelame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. aug 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aj my sa pripajame. krasne narodeninky. nech ta manzelik a deturence posluchaju. :wink: :wink: :wink: papa
20. aug 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky :slight_smile: , chcela by som Vám dat takto vediet,ak ste si este nevsimli v meste na plagatiku, ze v utorok 31.8. od 16:00 do 21:00 mame na Salasi detsku diskoteku pri prilezitosti ukoncenia prazdnin.... vsetci ste vitani...., my tam sice nebudeme, lebo budeme v Slovinsku, ale pevne verim, ze sa zabavite aj za nas.... :wink: :wink: :wink:
25. aug 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Moni, super, tesime sa a Vam prajeme peknu dovolenku :wink:
25. aug 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
skoda, moni... aj my by sme radi isli. tiez sme na dovci v chorvatsku... takze zabavte sa aj za nas... papa
26. aug 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a to sem uz nikto nechodi??? :frowning2: a ja ze sa po dovolenke ani nedocitam a tu totok...

no ako deticky vase? skolkuju? su zdrave???

sara dnes nastupila po 4 mesiacoch a veru rano bol trosku problem. som jej povedala, ze nech uz ide do triedy, ze ju tam caka dominika (jej najkamoska zo skolky) a ona vyletela, ze tam nie je a revala... ja som sprosta, najskor som sa mala presvedcit,z e tam je a nie ju takto sokovat hned na zaciatku...no ale potom nastastie prisla a bolo dobre...

tak papa
6. sep 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,kiko chodi tiez,zeby bol extra nadseny sa neda povedat,ale ked uz je tak fajn,pekne sa hra a dokonca aj poslucha-ale spat ani za nic,lezi,kuka a nespi :angry: no,dufam ze si zvykne
a ostatni skolkari ako? v pohode?
monika vsetko naj k dnesnym narodeninam,veselu oslavu :slight_smile:
7. sep 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme monike vsetko najnaj k narodeninkam. nech ta deticky posluchaju a samozrejme aj manzelik... papa
7. sep 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miruliacik vsetko naj naj k dnesnym narodeninam,hlavne baby deticky robili len radost .-)
8. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moni, zase si ma predbehla, xixi

mirke aj my prajeme vsetko najlepsie k jej "jubileu", hlavne zdravicka. a peknu oslavu :wink:
8. sep 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok