• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Partizánske mamičky

3. februára 2016 
30. nov 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq gratulujem k malemu Kristienkovi a prajem obom vela stastia,lasky a hlavne vela mliecka.
22. dec 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq
aj my sa pripajame a gratulujeme. nech ste zdravi... inak ten najkrajsi darcek ste dostali. :wink: :wink: :wink:
22. dec 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak uz dneska vam vsetkym zelam krasne prezitie vianocnych sviatkov,plne pohody a lasky,detickam vela darcekov :slight_smile:
a @neliq gratulujeme k fesakovi,krasny darcek pod stromcek :slight_smile:
23. dec 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monca301
@zusska80
@sakura77 Ďakujeme a prajeme krásne vianoce :slight_smile:
24. dec 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
partizanske mamicky, KRASNE VIANOCE zelam s celou mojou rodinkou!!! :wink:
24. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
krasne Vianoce vsetkym :dizzy_face:
25. dec 2010 o 12:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby tak po dlhej dobe zase tu. aj ste mi tróóóšku chýbali :wink: , čo máte nové? no mi máme jednu novinu ale zdvojenú. čakáme dvojičky :confounded: . boli sme trochu v šoku ale teraz si už robíme z toho srandu. manžel povedal že sa budú volať Jajo a Pajo :slight_smile:
27. dec 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosinka jej,tak to je super dvojnasobna novinka teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujem,davaj pozor na seba :slight_smile: :wink: a kde ste dosli k dvojickam,mate v rodine? :slight_smile: a ten "sok" verim,ja by som tiez bola :grinning:
27. dec 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevieme o nikom tak sa trochu čudujeme
27. dec 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosinka , no teda teda, co to tu nevidim... tak to gratulujeme dvojnasobne silno. hlavne sa drzte a budte zdravi!!!
27. dec 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Rosinka, ake mile prekvapenie!!! Moc gratulujem! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dec 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rosinka super gratulujem,manzel dostla krasny darcek pod stromcek. :wink:
28. dec 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celá rodina sme dostali darčeky :wink:
28. dec 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej, Rosinka, ake prekvapenie, gratulujeme :wink:
6. jan 2011 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neliq dodatocne gratulujem k synčekovi, nech ste zdravi... :slight_smile:
26. jan 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mathildica168 ďakujeme :slight_smile:
27. jan 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja sice nie som mamicka, i ked som nou uz mohla byt, ale osud to chcel inak, ale som z partizanskeho a dufam, ze raz zo mna aj mamicka bude, vsetkym vam gratulujem k nadhernym a zdravym detom :slight_smile:
31. jan 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bambule,jajha tu to zije zas :grinning: sankujete sa vsetci?
baby neviete niekto kde ma Majercik teraz tu novu ordinaciu?

@ivkamb vitaj,drzim palce v snazilkovani :wink:
1. feb 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura77 dakujem za privitanie, Majercik je teraz tam,kde bol kedysi Boca, je to ta budova za Slovenskou sporitelnou, kde je aj lekaren aj lekari nejaki, ale on je z tej druhej strany, ordinuje od siedmej do tretej
1. feb 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkamb dik,musim tam behnut,lebo uz by sa aj patrilo si prehodit kartu do Pe po tolkych rokoch :sweat_smile:
1. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ivka, vitaj medzi nami. strasne mi je luto, co sa ti prihodilo a ze si prisla o drobceka. musi to boliet :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale verim, ze coskoro otehotnies a vsetko dobre dopadne... to sa mi ani verit nechce, ze sa to este moze stat. ozaj, a kde si rodila??? tu v PE?

saku, veru aj ja uz tam musim behnut. vraj to tam ma uz plne, ale hadam ta este zoberie. no mna musi vziat, svokra by mu dala... xixi...

potom mi prosim napis, ake tam ma ordinacne a ci sa treba objednavat??? lebo pri dvoch deckach, tam nemozem sediet a cakat tri hodiny... ved vieme...

a co zajtra, pojdes cvicit so sofinkou? ja sa chystam... zatial papa
2. feb 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusska80 ano rodila som tu v partizanskom
2. feb 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusska80 no tak bola som tam dneska,samozrejme jeden den v tyzdni robi az poobede a ze ktory,no samozrejme dnes :grinning: ale potom je ze od 13 do 18 dneska,inak ma pisane tusim od 7.30 do 12, 12-13obed a13-15.30,okrem tej stredy to je az od 13-do 18,tak asi skusim skocit teraz este
na cvicenie asi prideme,ak stihnem ,mala by som ist este rano do TO,ale radi by sme prisli,o kolkej to,o pol 11 zacina?

2. feb 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatka Simnkovi k dnesnym 4.narodeninam a Aj SImonke dodatocne k prvemu rociku zelame vsetko len to naj naj naj,hlavne nech robia len radost :slight_smile:
3. feb 2011 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, zelame tvojim deturencom vsetko najlepsieeeeee... sarinka a radimko posielaju kamosom pusinky :wink: :wink: :wink:
3. feb 2011 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusska80 jej zuzi aj ty si tu. ani som nevedela, ze si tu takto pisete
4. feb 2011 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeeej, tu som dlho nebola! Dakujeme koceny za priania! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A kedy dame nejake to stretko??? Navrhnite!!!!
4. feb 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, najblizsie bude asi karneval u lucky. ale mohli by sme aj skor. ved pridi s malinkou aj do cvc. vo stvrtok o pol 11 tam cvicime.

@lalipop a kto si? ak sa smiem spytat...
4. feb 2011 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zusska80 ahoj zuzka. nevies mi povedat, kedy bude v skolke karneval? lebo matus bol chory a neboli sme 2 tyzdne v skolke.
4. feb 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok