Partizánske mamičky

lucinka82
12. nov 2008

Halooo, sem sa 😵

morningdew
11. jún 2011

zusska80 11.6.? to ako dnes? 😲 to je skoda, ze sme to prepasli! :( boli sme si opekat 🙂 bude sa este opakovat? a uskutocnilo sa vobec? ;)

morningdew
11. jún 2011

@miruliacik ahoj mirka! plavaniu zdar! B-)

miruliacik
12. jún 2011

@morningdew ahoj moja. No ono to vcera az o deviatej vecer zacalo. to sme mali mamickovske bez deticiek 🙂
Ale mavame aj s detmi, a urcite nejake zorganizujeme 😉

lucy56
21. jún 2011

potrebujem poradit, idu zrusit nemocku,a ja som tam chodila aj na poradne, ku komu si mam dat kartu k majercikovi alebo zvaricovi, ja potrebujem aby bol doktor ukecany a povedal o stave pacientky co treba, teda som tehula a prvorodicka takze podrobne info a kto ma aky utz

sestrickad
21. jún 2011

Dobrý večer.Som sestricka z novorodeneckého oddelenia v Partizánskom.Touto cestou by som Vás milé mamičky,ktoré ste u nás rodili alebo sa chystáte rodiť,poprosiť o pomoc aby sa naše oddelenie nezrušilo a my sme sa mohli dalej starať o Vašich drobčekov a o vás.Tie ktoré pochádzate z mesta a okolia sa petícia o záchrane oddelenia nachádza na Metskom úrade a u obvodných detských lekárov.Veľmi nás všetkých mrzí že sa Všeobecná poisťovňa takto zachovala hlavne k deťom narodeným aj nenarodeným pretože hrozí zánik aj detskému oddeleniu.My veríme,že s Vašou pomocou a podporou sa všetko k dobrému obráti a nemocnica bude fungovať naďalej.

monnika
22. jún 2011

Ahojte, ak by bol záujem, mám petičný hárok zoskenovaný, môžem rozposlať mailom. Peticiu odovzdavaju v pondelok, takze by bolo treba uz zajtra poslat podpisane peticne harky na moju adresu, ja to tam vsetko spolu odnesiem. Uz som dohodnuta s jednou sestrickou.
Tak ako @sonika1901 som tiež mala prvy porod CR a v Topoľčanoch mi hned povedali, ze aj druhy krat bude sekcia. Preto som presla do PE, tam mi lekar povedal, ze ak nebudu komplikacie, kludne mozem porodit normalnym sposobom. Preto sa aj ja zapajam do tejto peticie. Kto ma teda zaujem o ten peticny harok, napiste mi prosim IP.Vdaka.

lucy56
27. jún 2011

baby potrebuje poradit,ktore detska doktorka v PE je dobra a kde sidli, moc to tu nepoznam takze vysvetlenie kde to je skor podla orientacnych bodov ako podla ulic a ak niekto vie aka je pediatricka v Oslanoch aj take info by som privitala,lebo neviem kde si mam po porode maleho nahlasit

apoloma
28. jún 2011

prosim Vs baby to vazne idu zrusit gynekologicke odd.v Pe??neviete kam pojde dr.Abutaima?????? prosim ak niekto vie odpiste dakujem vam...

lucy56
1. júl 2011

no vazne to idu zrusit, vcera bol protest,ale poistovni je to jedno, a doktor zatial ordinuje, ja tam chodim na poradne, povedali mi ze este zo dva tri mesiace budu robit ale co bude potom primar nespominal,on bol optimisticky a povedal ze zostava v pe,tak neviem ako to dopadne,ja chcem aj rodit u neho ale ktovie...

sestrickad
1. júl 2011

mamičky v pondelok ideme do Blavy bojovať za nemocnicu.Kto by sa chcel k nam pridať,nech sa ešte zajtra zaregistruje na MNV do 11,00 hodiny.,alebo telefonicky na t.č.038/5363011 a ešte elektronicky na adrese podatelna @partizánske. sk.To čo robia s ľuďmi na Slovensku sa už nedá pozerať.Čím nás bude viacej tým lepšie.Teším sa na Vás.Ďakujem. 🙂

sestrickad
1. júl 2011

@lucy56 V Oslanoch je to tuším Dr.Králová, a ostatné sú tiež dobré,ja chodím Dr.Humajovej a som spokojná

lucy56
2. júl 2011

@sestrickad skoda ze musim rano k doktorke na diabetologiu na 8, isla by som protestovat

ukulelembo
4. júl 2011

Ahojte Neviete niektora prosim vas kontakt na 3D do Banoviec n/B?

akinorev30
4. júl 2011

@ukulelembo Ahoj, skús tento kontakt na Mudr. Bašku 038/7621506 😉 , http://banovce.virtualne.sk/mudr-basko-stefan-....

ukulelembo
4. júl 2011

@akinorev30 a nevies prosim ta ako dlho sa tam caka kym objednaju?

nikolka4
4. júl 2011

No aj mna by zaujímalo kolko sa tam caka či to mám vzdať?kolko sa platí a kolko to trvá?diky

akinorev30
4. júl 2011

@ukulelembo No on tam má vždy nátresk ale myslím, že sa snažia to objednať tak aby to bolo okolo 25 tt. Sestrička je milá,dá sa s ňou dohodnúť. Myslím, že to stojí 30 či 40 eur..........skôr 30 eur. Nemusíš si nosiť ani DVD, všetko tam dostaneš. Trvá to cca 20 min.................podľa toho ako rýchlo sa bábätko ukáže. Naša malá dlho protestovala, tak sme sa s ňou troška natrápili 🙂 , kým sa otočila. Inak tam býva dosť ľudí, ale to preto, lebo tam chodia aj na sono, ale aj bežne do ambulancie. Baško väčšinou berie svoje pacientky a jeho dcéra (veľmi milá) robí 3D. Keď sa objednáš na istú hodinu nečakaj v čakárni s ostatnými ale rovno sa musíš dostať k dverám sestričky a keď otvorí povedz, že si objednaná. V tom tam totiž majú chaos a ide sa tam cez trojo dverí............sestrička bežne do čakárne nevychádza.

ukulelembo
4. júl 2011

@akinorev30 velmi pekne dakujem 😵

hexi
8. aug 2011

hallo kde su vsetky partizanske mamicky bude sa tu dat s niekym pokecat?

miruliacik
11. aug 2011

Ahoj. ja obcas nakuknem, ale fakt nikde nikoho....

hexi
11. aug 2011

@miruliacik ahoj to je skoda ze uz sem chodi malo bab, i ked chapem je vonku krasne treba byt s detickami vonku ale i tak nenudi sa niekto vecer a nerad by si pokecal?

monca301
11. aug 2011

hexi my sme uz skor vsetky na FB a sem len obcas nakukneme.

sakura77
12. aug 2011

tak zas nastane hnusne uprsane pocasie a bude to tu "hustejsie" myslim,teraz vsetci "prazdninuju".... 🙂

hexi
15. aug 2011

ale to je skoda, ze vsetko je teraz na fb, ved konik potom zdochne xi 😀

nikolka4
8. sep 2011

Ahojte je tu niektorá oktobrovka čo ide rodiť v PE ?

zuzkadf
20. okt 2011

Baby je tu niektorá z vás(PE) s termínom okolo 10 marca 2012???

mischelka23
11. dec 2011

@zuzkadf aj my sme marcovy 🙂 ale 3 roky dozadu 😀

mata2
11. dec 2011

@zuzkadf moja suseda /nema net/ ma tiez termin ako ty,8.marca 😉 ,a pojde rodit do PE 🙂

zuzkadf
11. dec 2011

@mata2 ano a bude chodit aj na predporod.pripravu????

mata2
11. dec 2011

@zuzkadf myslis k dr. Vidovej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre